Įkraunama...
Įkraunama...

Trinkelės

Sveiki,

Ketiname kloti trinkeles. Aš užsispyriau kloti taip vadinamas "bandeles". MAn taip gražiau smile.gif Gal yra kokiu minusų? Dėl ko verta / neverta jas kloti?





 ! 
Džiaugiuosi, kad buvo pradėta nauja tema apie trinkeles, nes senoji jau prieš kurį laiką pasibaigė. TAČIAU nenorėčiau, kad ši tema pavirstų į "pažinčių" skyrelį: ieškau/siūlau, ir praverti paskui penkis lapus, o naudingos informacijos jokios ir nesurandi...
Meistrų paieškai ir siūlymui yra skirta speciali skelbimų tema čia, tad meistrų kontaktais prašau dalintis joje.
O šioje temoje dalinkimės įspūdžiais apie darbus, dizainus, svajones ir galimybes :)

Ačiū už supratingumą,
Moderatorė
Gorada
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gorada: 27 kovo 2013 - 10:40
QUOTE(Copy @ 2013 03 26, 09:36)
Sveiki,

Ketiname kloti trinkeles. Aš užsispyriau kloti taip vadinamas "bandeles". MAn taip gražiau smile.gif Gal yra kokiu minusų? Dėl ko verta / neverta jas kloti?

Beje, gal galėtumėt rekomenduoti patikimus, bet nebrangininkus klojėjus Vilniuje? Būčiau dėkinga.

as ir planuoju arba bandeles arba is ivairiu dydzio. man prie sirdies. www.betonomozaika.lt. kainoristi paspauskite. ir numeriukas 21-6. . beja kiek domejausi ivairiu meistru tai jei is betono tik sia firma rekomenduoja,gal kas turite susideje,kaip kokybe?
Atsakyti
[quote=Copy,2013 03 26, 08:36]
Sveiki,

Ketiname kloti trinkeles. Aš užsispyriau kloti taip vadinamas "bandeles". MAn taip gražiau smile.gif Gal yra kokiu minusų? Dėl ko verta / neverta jas kloti?

Laba diena. Svarbiausia yra trinkeles storis ir kokybiskas darbas. Jei takiukai, uzteks 5cm storio trinkeliu, o jei vaziuos lengvasis automobilis reikia 6 cm storio. Is patirties pasakysiu, kad staciakampes trinkeles ir senamiescio tipo trinkeles yra kiek geriau nei pilies grindinys, jei danga vazines automobilis. Jos yra siek tiek didesnes, reiskia rato apkrova i didesni plota ir turi sonuose tarpines, todel suklotos geriau uzsisluoja, o tai taip pat duoda stiprumo. Jus turejot omeny pilies grindinio tipo trinkeles taip?

Papildyta:
QUOTE(zeimiu8a @ 2013 03 26, 21:15)
as ir planuoju arba bandeles arba is ivairiu dydzio. man prie sirdies. www.betonomozaika.lt.  kainoristi paspauskite. ir numeriukas 21-6. . beja kiek domejausi ivairiu meistru tai jei is betono tik sia firma rekomenduoja,gal kas turite susideje,kaip kokybe?


Nesinori per daznai reklamuoti betono mozaikos, bet produkcija ju bene geriausia Lietuvoje. Gera trinkeliu kokybe ir yra malonesnes, grazesnes nei kitu gamintoju, jei aisku galima taip sakyt. Svarbiausia issirinkit gerus meistrus, jie suklos tokias trinkeles kokias tik noresite ir kaip tik noresite, aisku su tam tikrais patarimais ir islygom, nes technine puse ju darbas. Sekmes
Atsakyti
QUOTE(Copy @ 2013 03 26, 08:36)
Sveiki,

Ketiname kloti trinkeles. Aš užsispyriau kloti taip vadinamas "bandeles". MAn taip gražiau smile.gif Gal yra kokiu minusų? Dėl ko verta / neverta jas kloti?


Bandeliu "minusas" - tik ju prieziura. Kieme turiu suklotos dvieju rusiu trinkeles. Kur irengtos "bandeles", tarpuose tarp gretimu trinkeliu susikaupia smelis, dulkes. Todel reikia dazniau susluoti kiema.
p.s. Trinkeles suklotos "Lithuno" pries 14metu
Atsakyti
QUOTE(Ingutis... @ 2013 03 28, 16:15)

Laba diena. Svarbiausia yra trinkeles storis ir kokybiskas darbas. Jei takiukai, uzteks 5cm storio trinkeliu, o jei vaziuos lengvasis automobilis reikia 6 cm storio. Is patirties pasakysiu, kad staciakampes trinkeles ir senamiescio tipo trinkeles yra kiek geriau nei pilies grindinys, jei danga vazines automobilis. Jos yra siek tiek didesnes, reiskia rato apkrova i didesni plota ir turi sonuose tarpines, todel suklotos geriau uzsisluoja, o tai taip pat duoda stiprumo. Jus turejot omeny pilies grindinio tipo trinkeles taip?

Papildyta:
Nesinori per daznai reklamuoti betono mozaikos, bet produkcija ju bene geriausia Lietuvoje. Gera trinkeliu kokybe ir yra malonesnes, grazesnes nei kitu gamintoju, jei aisku galima taip sakyt.  Svarbiausia issirinkit gerus meistrus, jie suklos tokias trinkeles kokias tik noresite ir kaip tik noresite, aisku su tam tikrais patarimais ir islygom, nes technine puse ju darbas. Sekmes

Na, musu pagrindinis plotas - kiemas, kuriame sukaliosis masinos. Takeliai is principo bus tik aplink nama. Aciu uz informacija del storio trinkeliu. Tos "bandeles", kiek ziurejau, ir yra 6 cm. Pirma nesupratau, apie koki pilies grindini kalbat rolleyes.gif biggrin.gif jei pagal betono mozaika, tai pilies grindinys kiek "bandeliskesnes" nei senamiescio, arne? Is tikruju tai vizualiai skirtumas nlb didelis. Bent jau is duotu pavyzdziu.

Aciu uz patarimus! 4u.gif

QUOTE(Kites @ 2013 03 28, 20:25)
Bandeliu "minusas" - tik ju prieziura. Kieme turiu suklotos dvieju rusiu trinkeles. Kur irengtos "bandeles", tarpuose tarp gretimu trinkeliu susikaupia smelis, dulkes. Todel reikia dazniau susluoti kiema.
p.s. Trinkeles suklotos "Lithuno" pries 14metu

Supratau. Reiks vaikus idarbinti smile.gif aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingutis... @ 2013 03 28, 15:15)
Is patirties pasakysiu, kad staciakampes trinkeles ir senamiescio tipo trinkeles yra kiek geriau nei pilies grindinys, jei danga vazines automobilis. Jos yra siek tiek didesnes, reiskia rato apkrova i didesni plota ir turi sonuose tarpines, todel suklotos geriau uzsisluoja, o tai taip pat duoda stiprumo.

Noriu prideti, kad ten kur vazines masinos, labai svarbu irengti tvirta pagrinda is zvyro, dolomito ar trupinto betono skaldos.
Atsakyti
sveiki. kokie sluoksniai dedasi ,ar gerai suprantu: zvyras/smelis, skaldele,astijos,plyteles.
gal zinote kiek reikia ir kainuoja 150m2 plyteliu plotui ,skaldos ir astiju(gal ne taip jos rasosi) kokia nuomone del "Betono mozaikos" plyteliu spalvos isliekamumo? beja ar skiriasi darbo kaina paprastu trinkeliu ir vadinamu bandeliu? man siulo uz darba apie 30Lt/m2ar normali kaina? kaip suprasti kad tikrai gerai sudejo kaip ismatuoti ta kokybe? aciu uz atsakymus. Su Sv. Velykois


QUOTE(Kites @ 2013 03 30, 00:10)
Noriu prideti, kad ten kur vazines masinos, labai svarbu  irengti tvirta pagrinda is zvyro, dolomito ar trupinto betono skaldos.

Atsakyti
QUOTE(zeimiu8a @ 2013 03 31, 11:51)
sveiki. kokie sluoksniai dedasi ,ar gerai suprantu: zvyras/smelis, skaldele,astijos,plyteles.
gal zinote kiek reikia ir kainuoja 150m2  plyteliu plotui ,skaldos ir astiju(gal ne taip jos rasosi) kokia nuomone del "Betono mozaikos" plyteliu spalvos isliekamumo? beja ar skiriasi darbo kaina paprastu trinkeliu ir vadinamu bandeliu? man siulo uz darba apie 30Lt/m2ar normali kaina? kaip suprasti kad tikrai gerai sudejo kaip ismatuoti ta kokybe?  aciu uz atsakymus.  Su Sv. Velykois



Labas. Taip, pirmiausia zvyras pilasi, po to skalda, atsijos ir trinkele. Visi sluoksniai gerai sutankinami, suvibruojami. Betono mozaikos trinkeles nera kazkuo ypatingesnes ar prastesnes spalvos isliekamumu. Viskas kas yra po atviru dangumi su laiku keicia spalva, tuo tarpu ir trinkeles.Tai tikrai vyksta nezymiai. Is esmes kaina klojimo neturetu priklausyt nuo trinkeles formos. Kaina itakoja rasto sudetingumas kurio jus pageidausite. 30lt uz m2 yra rinkos kaina. Galima rast pigiau, gali tekt moket ir brangiau. Kaina taip pat nulemia ir esama situacija jusu kieme, kiemai gali buti vienodi pagal klojama plota, bet medziagu gali prireikt skirtingu kiekiu. Del kokybes. Labai paprasta, pasirinkti rimta komanda, su rekomendacijom ir ilgalaike patirtimi. Jie negali daryti niekaip kitaip kaip tik gerai. Su salyga kad tai kiek mokat lygu kokybiskas darbas. Sekmes
Atsakyti
Sveiki,
minimalus reikalavimai sluoksniu storiams:
smelis - zvyras 20 cm ( jei paverst i tonas, tai turima turi dauginkit grubiai is 2 - ju - zinosite visa savo ploto kieki)
skaldos - 15 cm ( taip pat turi dauginkit is 2, rekomenduociau pirkt dolomitine skalda is kelininku ar pardaveju)
atsiju sluoksnis - 3 cm( tai gali buti akmens dulkes, granito dulkes, smelio - cemento misinys) jo reiks daugiau, nes ir tarpus tarp lyteliu uzluot reikes.
na o trinkeles - kokias issirinksite tokias ir sudes smile.gif
sekmes


QUOTE(zeimiu8a @ 2013 03 31, 12:51)
sveiki. kokie sluoksniai dedasi ,ar gerai suprantu: zvyras/smelis, skaldele,astijos,plyteles.
gal zinote kiek reikia ir kainuoja 150m2  plyteliu plotui ,skaldos ir astiju(gal ne taip jos rasosi) kokia nuomone del "Betono mozaikos" plyteliu spalvos isliekamumo? beja ar skiriasi darbo kaina paprastu trinkeliu ir vadinamu bandeliu? man siulo uz darba apie 30Lt/m2ar normali kaina? kaip suprasti kad tikrai gerai sudejo kaip ismatuoti ta kokybe?  aciu uz atsakymus.  Su Sv. Velykois

Atsakyti
aciu uz atsakymus

[q
uote=dvariskis,2013 04 01, 22:20]
Sveiki,
minimalus reikalavimai sluoksniu storiams:
smelis - zvyras 20 cm ( jei paverst i tonas, tai turima turi dauginkit grubiai is 2 - ju - zinosite visa savo ploto kieki)
skaldos - 15 cm ( taip pat turi dauginkit is 2, rekomenduociau pirkt dolomitine skalda is kelininku ar pardaveju)
atsiju sluoksnis - 3 cm( tai gali buti akmens dulkes, granito dulkes, smelio - cemento misinys) jo reiks daugiau, nes ir tarpus tarp lyteliu uzluot reikes.
na o trinkeles - kokias issirinksite tokias ir sudes smile.gif
sekmes
[/quote]
Atsakyti
Mes pirkome betono mozaikoje. Jei bus spalvota, spalva gali skirtis priklausomai nuo to is kur jie parsives.
Apie forma.. Niekaip nesuprantu kodel visi puola ant gerai pasenusiu bandeliu kai uz ta pacia kaina yra kur kas platesnis pasirinkimas.
Atsakyti
o kokia jus forma rekomenduojate?
betono mozaikos kaininke man patinka. GT21-6. forma. ka manote?

QUOTE(BonyEx @ 2013 04 03, 13:44)
Mes pirkome betono mozaikoje. Jei bus spalvota, spalva gali skirtis priklausomai nuo to is kur jie parsives.
Apie forma.. Niekaip nesuprantu kodel visi puola ant gerai pasenusiu bandeliu kai uz ta pacia kaina yra kur kas platesnis pasirinkimas.

Atsakyti