Įkraunama...
Įkraunama...

Birželinukai 45 tema!

QUOTE(Audry @ 2014 05 28, 14:32)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif šaunuoliai
dienos metu irgi saviškiui pampių nededu. bet tik kai namie. Jei kažkur išlekiam, tai pampį dedu blush2.gif Miegui dar net nebandžiau nuimti. Visada pilną randu po miegelių. Tai dar prisibijau migdyti be blush2.gif

Maniske po nakties ir slapia dar vis atsikelia smile.gif,bet dedu palute,skalbi kasdien patalus...iki 18 nemis biggrin.gif ,visvien tures ismokt kontroliuot ...bet nei minciu bedet smile.gif
O diena tai irgi kai nuimiau nuo pat pirmos dienos net i miesta nebededavau ,kazkaip nebuvo tfu tfu tfu avariju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(***Meskute*** @ 2014 06 01, 23:48)
O diena tai irgi kai nuimiau nuo pat pirmos dienos net i miesta nebededavau ,kazkaip nebuvo tfu tfu tfu  avariju smile.gif

pas maniškį po šiai dienai pasitaiko avarijų doh.gif Būna dienų, kai viskas gerai. Bet būna, kai ir po keletą kartų kelnes pakeičiu doh.gif
Būna, kai pats pasiprašo normaliai. Bet dažniau turbūt pati vedu ir sodinu ant puoduko, nelaukiu kol prašysis /nesiprašys
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2014 06 02, 19:50)
pas maniškį po šiai dienai pasitaiko avarijų doh.gif Būna dienų, kai viskas gerai. Bet būna, kai ir po keletą kartų kelnes pakeičiu doh.gif
Būna, kai pats pasiprašo normaliai. Bet dažniau turbūt pati vedu ir sodinu ant puoduko, nelaukiu kol prašysis /nesiprašys

Ismoks ,juk jie dar mazuliai wub.gif
Atsakyti
Sveikos, nusprendėm ir mes su dukryte prisijungti prie šios gražios kompanijos smile.gif Gimėm 2012.06.23. Taigi tuoj švęsim 2 metukus. Kol kas bandom išsiversti su vienu pampersu naktį ir kitais atvejais, kai gali nutikti nelaimė, o puoduko aplink nėra biggrin.gif

Kaip auga mūsų bendraamžiai ir bendraamžės?
Atsakyti
QUOTE(panevaida @ 2014 06 15, 08:31)
Sveikos, nusprendėm ir mes su dukryte prisijungti prie šios gražios kompanijos smile.gif Gimėm 2012.06.23. Taigi tuoj švęsim 2 metukus. Kol kas bandom išsiversti su vienu pampersu naktį ir kitais atvejais, kai gali nutikti nelaimė, o puoduko aplink nėra biggrin.gif

Kaip auga mūsų bendraamžiai ir bendraamžės?


Taip pat kviečiu prisijungti prie grupės Facebook'e, skirtos mamytėms ir tėveliams, kurių vaikučiai gimė birželio mėnesį, 2012 m. https://www.facebook...06368932730943/ Bendraukime, draugaukime ir aukime kartu smile.gif
Atsakyti
tai kad mes jau turim viena grupe,kurioje bendraujam.
Kaip idomu ir dar viena yra smile.gif
Atsakyti

Sveikutes, kas dar gyvos

kazkaip ner ka veikt, galvoju ilysiu, nes simta metu nebuvau... ir net nustebau uzrasa pamacius prie birzelinuku metu laiko maratonas, galvoju gal ne i tuos metus ilindau smile.gif
visos uzsiemusios ner kada bendraut.

Mano vyrukas visiskas tinginys, ant puodo jei pagaunu tai pagaunu dazniausiai rimta reikala ir tada abu laimingi nesam ispilt i tualeta, o siaip nieko nepraso tik kaip pridaro i kelnes atbega parodyt kad kuo greicxiau nuimciau.

su kalba is viso tylos metas, tik zyst del visko, jei dar pries kelis men budavo bananas - ma, teletabiai - ba, lauzas - la ir tt tai dabar is viso nieko, kazkaip man keista nes dukra dar dvieju neturejo ir ant puodo dare ir kalbejo, o cias kas per tingumas g.gif o man visi sako juk berniukas ko tu nori...

Man vasaros gale i darba tai griztam is to Londono, nezinau kuo cia lietuviai juo apzaveti, man visai nepatiko, o ypac gydymo sistema, kazkoks siaubas, lekiu namo ir dziaugiuosi, kad galesiu bet kada sulaukti pagalbos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Strauble @ 2014 07 09, 16:54)
Sveikutes, kas dar gyvos

kazkaip ner ka veikt, galvoju ilysiu, nes simta metu nebuvau... ir net nustebau uzrasa pamacius prie birzelinuku metu laiko maratonas, galvoju gal ne i tuos metus ilindau smile.gif
visos uzsiemusios ner kada bendraut.

Mano vyrukas visiskas tinginys, ant puodo jei pagaunu tai pagaunu dazniausiai rimta reikala ir tada abu laimingi nesam ispilt i tualeta, o siaip nieko nepraso tik kaip pridaro i kelnes atbega parodyt kad kuo greicxiau nuimciau.

su kalba is viso tylos metas, tik zyst del visko, jei dar pries kelis men budavo bananas - ma, teletabiai - ba, lauzas - la ir tt tai dabar is viso nieko, kazkaip man keista nes dukra dar dvieju neturejo ir ant puodo dare ir kalbejo, o cias kas per tingumas  g.gif o man visi sako juk berniukas ko tu nori...

Man vasaros gale i darba tai griztam is to Londono, nezinau kuo cia lietuviai juo apzaveti, man visai nepatiko, o ypac gydymo sistema, kazkoks siaubas, lekiu namo ir dziaugiuosi, kad galesiu bet kada sulaukti pagalbos  biggrin.gif

ne uzsieme visos, o Facebooke. Jei esi ten yzsiregistravus, prisijunk prie musu
Atsakyti
QUOTE(Strauble @ 2014 07 09, 16:54)
Sveikutes, kas dar gyvos

k


facebooke visos wink.gif ten gyvenimas verda,prisijunk..jei nerasi,parašysim kaip rast smile.gif
4u.gif
Atsakyti
tuscia cia....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agota.gina: 12 rugsėjo 2014 - 18:44
QUOTE(Isia @ 2014 07 14, 22:33)
facebooke visos wink.gif ten gyvenimas verda,prisijunk..jei nerasi,parašysim kaip rast smile.gif
4u.gif



gal galit nuoroda imesti? noretume prisijungti, mano sunelis gimes 2012-06-30 d smile.gif smagu butu pabendrauti smile.gif
Atsakyti