Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo žurnalai

Sveikos, kokius siuvimo žurnalus su iškarpomis naudojate? gal atradote ką nors naujo??
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tomienė: 04 birželio 2013 - 22:42
Aš taip pat norėčiau pasisiūti lengvą, vasarinę suknelę . Li
ninio audinio jau turiu...Tik va iš kur iškarpas gauti? smile.gif
Atsakyti
Galima parsisiusti is cia> Osinka tam, kad parsisiusti iskarpas reikia turet kompe spec. programele, bet ja irgi galima is Osinka parsisiust smile.gif
Galima taip pat siustis internetu Burdos numeroius pdf formatu ir spausdinti po to namie iskarpas, bet as tai nemanu, kad verta - manau labai jau popieriaus susinaudoja g.gif Telieka variantas pirkti zurnalus arba braizyt paciom smile.gif
Atsakyti
gerai toms kurios supranta rusiškai, o man tai jau ir bėda biggrin.gif Gal kuri žinot angliškų ar lietuviškų psl? blush2.gif
Atsakyti
Brda tai tikrai vertas dėmėsio žurnalas
Atsakyti
Sveikos mergaitės, labai reikia rusiško siuvimo žurnalo Šitjo i kroi 2012 metų specialaus leidimo Nr 4. Ten dideli dydžiai. Gal kas nors turite ir galite paskolinti arba turite elektroninę versiją?
http://modanews.ru/j...hik/2012/04/big
Atsakyti
Sveiki, labai ieskau Burdos 2010/09 ir 2011/09... Gal kas turit parduoti, arba bent paskolinti? (man tik pora iskarpu reikia nusikopijuoti)... blush2.gif
Atsakyti
Labai ieškau 2010/01 Burdos zurnalo 4u.gif
Atsakyti
Sveikos siuvėjos, gal kartais turite knygą kokia apie siuvimą būtent pradžiamoksliams? Domina mane "Siuvimo enciklopedija", gal kažkuri turite, arba dar kokių kitokių lietuviškų knygų?
Atsakyti
Sveiki,
vis dar ieskau šios knygos smile.gif
Ar verta ją nusipirkti? O gal kas žinote kur galima atsisiųsti ją?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(agneciuke @ 2014 02 25, 12:37)
Sveiki,
vis dar ieskau šios knygos smile.gif
Ar verta ją nusipirkti? O gal kas žinote kur galima atsisiųsti ją?
user posted image


http://www.knyguklub...mo biblija.html 4u.gif
Atsakyti
Burda special №4 2014 Аксессуары (E071)
user posted image

dfiles
Atsakyti