Įkraunama...
Įkraunama...

Homoseksualai ir kiti...

QUOTE(HappyAngel @ 2013 08 05, 19:43)
ciaba, gal truputį daugiau kultūros, mažiau įžeidinėjimų ir mažiau detalių? Tokioms žinutėms vieta skyrelyje "Už miegamojo durų".


Atsiprašau. Bet atrodo nieko tokio nepasakiau. schmoll.gif Bet aš čia svetukas.. g.gif . O dėl žodeliuko p********s- tai normalus žodelytis, vartojams visur, taip pat ir gydytojukų:
Nuorodukas Vikipedijoje:
(gr. παίδ 'vaikas' + gr. ἐραστής 'meilužis')
Atsakyti
QUOTE(19891010 @ 2013 08 02, 22:12)
.
Man taippat tai yra slykstu.
Pvz. Mano darbas yra mobiliuju telefonu taisymas. Ateina du "vyrai". Vienas jaunas apie 20metu amziaus, kitas apie 40. Tas jaunas toks "svelniu judesiu", bet nekreipiu demesio. Paduoda nokia 6280, ekrana reik pakeist, nes suduzes. Idedu nauja, zinoma reik patikrint, ogi ten per visa ekrana nuotrauka...!!!  blink.gif  blink.gif  blink.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif  Tas jaunas stovi pasilenkes, o is nugaros tas vyresnis  smileysex.gif . Tikraja to zodzio prasme meciau ta ju telefona ant zemes. Man slykstu! Darykit ka norit jus toj lovoj, bet nerodykit to..

kokia neprofesionali. išmest iš darbo.
Atsakyti
QUOTE(Pavasarinė13 @ 2013 08 06, 11:37)
kokia neprofesionali. išmest iš darbo.

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Nieks neismes, pati sau bosas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(19891010 @ 2013 08 06, 16:47)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Nieks neismes, pati sau bosas thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Tai tipo labai gerai? Idomu kaip sureaguotum, jei koks nors "lavkes" savininkas atsisakytu tave aptarnaut del plauku spalvos, nes jam tokia spalva slyksti. wink.gif
O va, kad viena veikeja is darbo atleido del jo garsiai reiskiamu izeidinejimu homosexualu atzvilgiu, tai net labai sveikintina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo supermario: 07 rugpjūčio 2013 - 09:04
niekaip nesuprantu,ko čia rėkaut ir plėšytis...patys muša,patys rėkia doh.gif ir dar nori visam pasauliui savo seksualinį gyvenimą demonstruot - kaip sau nenorit,man nenormalu. Gal ir man transparantą su užrašu prigriebus " hetero PRIDE-dulkinu savo diedą" į Gedimno prospektą bėgt... g.gif
bet mane tai užjuoktų negyvai...o jų ne-vat kur įdomumas... g.gif
Atsakyti
QUOTE(supermario @ 2013 08 07, 10:02)
Tai tipo labai gerai? Idomu kaip sureaguotum, jei koks nors "lavkes" savininkas atsisakytu tave aptarnaut del plauku spalvos, nes jam tokia spalva slyksti. wink.gif
O va, kad viena veikeja is darbo atleido del jo garsiai reiskiamu izeidinejimu homosexualu atzvilgiu, tai net labai sveikintina.

Randat ka lygint. doh.gif Jei as su saviskiu nueiciau i kazkokia "lavke" ir pradeciu sexu uzsiiminet, tada taip. Bet del plauku spalvos.... doh.gif Del ju isvaizdos as ju neimeciu. O ir del ekrano fono, taippat neismeciau. Atlikau savo darba iki galo. As aprasiau svo reakcija. Jau ko ko, bet tokio vaizdo, tai tikrai nesitikejau. Sakykit JUS man ka norit, bet kone kiekvienas NEhomoseksualas sureaguotu taippat ar bent jau panasiai.
Jau sakiau ir dar karta pasikartosiu, LOVOJE DARYKITE KA NORIT, KAIP NORIT, SU KUO NORIT, BET NELYSKIT I GATVES RODYTIS! Cia yra mano nuomone. Ir niekas jos nepakeis.

O ismesti zmogu is darbo vien del to, kad jam gejai yra nenormalu, tai tikrai yra nenormalu.
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(19891010 @ 2013 08 07, 18:36)
Randat ka lygint. doh.gif  Jei as su saviskiu nueiciau i kazkokia "lavke" ir pradeciu sexu uzsiiminet, tada taip. Bet del plauku spalvos.... doh.gif  Del ju isvaizdos as ju neimeciu. O ir del ekrano fono, taippat neismeciau. Atlikau savo darba iki galo. As aprasiau svo reakcija. Jau ko ko, bet tokio vaizdo, tai tikrai nesitikejau. Sakykit JUS man ka norit, bet kone kiekvienas NEhomoseksualas sureaguotu taippat ar bent jau panasiai.
Jau sakiau ir dar karta pasikartosiu, LOVOJE DARYKITE KA NORIT, KAIP NORIT, SU KUO NORIT, BET NELYSKIT I GATVES RODYTIS! Cia yra mano nuomone. Ir niekas jos nepakeis.

O ismesti zmogu is darbo vien del to, kad jam gejai yra nenormalu, tai tikrai yra nenormalu.
4u.gif

As pats heterosexualas, bet sureaguociau labai ramiai, didelio cia daikto, sexo scena pamatyt, juk ne vaikai esam, o jei ten butu kokia faina mergaite, tai dar ir ilgiau pasiziureciau bigsmile.gif
Gali zmogus nepritart, gali jam tai nepatikt, bet sorry, ne statybose dirba, aplink kruva klientu, tai kam garsiai kliedet tokias nesamones. Cia tas pats, jei restorano padavejes pradetu kikent ir tyciotis is juodaodziu, ar apskritai savo paziuras ir nuomone reikst. Jo darbas graziai aptarnaut klientus ir sedet burna uzciaupus. Na tai galioja visam aptarnaujanciam personalui, ar restorane, ar viesbutyje, ar parduotuvej.
Atsakyti

geras atsakymas

Atsakyti