Įkraunama...
Įkraunama...

Dantukų valymas

Mano kriksto mamyte dukrytei padovanojo sepetuka-suniuka is IKI parduotuves, su tokia linksma dainele, tai dabar greiciausiai dantukus valytusi, tol kol baterija nusestu biggrin.gif
As net pati kai valausi, vis i mintis lenda "Valom valom, sveiciam sveiciam ir nei vieno nepraleidziam" biggrin.gif
Gal ir jusu vaikuciams toks pagelbetu 4u.gif
Atsakyti
Mums tai daktarė sakė, kad visi vaikai verkia dantukus valydami, bet ateina momentas, kai supranta, kad tai reikalinga. Taigi tėveliam reikia nepasiduoti ir sąžiningai tai daryti. smile.gif Mums pradejo patikti gal nuo kokių 2 metukų.
Atsakyti
Visokiu etapu buvo ir patikdavo ir nepatikdavo valytis dantukus, dabar 3m.,jau noriai valosi pats tik nelabai leidzia mums jam padeti.
Atsakyti
sveikutes,mano dukrytei 1.2 men turim 12 dantuku nupirkau vaikiska sepeteli ir dantu pasta,taciau vaiksto isikandus sepeteli bet dantu pastos visiskai nenori sad.gif nors ragavau ji lb skanute,tokia braskine thumbup.gif lotuliukas.gif na tikiuosi laikui begant kaip nors priprasim blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif
Mes be jokiu problemu valomes dantukus ( 2,5men.) ir labai megstame su dantu skalavimo skysciu issiskalauti burnyte smile.gif tik as pati kartais patingiu vaikui isvalyti rytais tai gaunasi tik viena karta valomes
Atsakyti
Valau dantukus bet kokiu atveju- būna gražiuoju, būna piktuoju. Su istorijomis. Bet išmokus išspjauti (tai įvyko vos prieš porą dienų), procesas tikrai palengvėjo. thumbup.gif Pačiai irgi duodu pamakaluoti burnoje su šepetėliu. Dar maniškei patinka tarpdančių siūlas, šiuo leidžia išvalyti tarpudančius esant reikalui. biggrin.gif Mąstau/planuoju apie žandikaulio sąkandžio muliažo įsigijimą dukrytei dantų valymo pamokoms. ax.gif ir smagų smėlio laikroduką 2 arba 3 minučių laiko.
Atsakyti
Mane asmeniškai tėvai nuo 5m. pradėjo mokinti valyti dantukus. Tarp pažįstamu irgi dauguma gan vėlai susipažino su šepetėliu bei dantų pastą.
Tai ir aš problemos iš to nedariau. Su pirmu vaiku pradėjom nuo silikoninio antpirščio. Daugiau streso nei valymo. Nuo metuku jau paėmė į rankas vaikišką šepetuką. Pradžia nebloga, vėliau ašaros, protestai. Labai ji nekankinau. Kelis kartus į savaitę pavalo ir gerai.
O su dukra kitaip. Po vonios pati imasi iniciatyvos valyti dantukus. Pati ir valo :-) Toks ten ir valymas, kartais pavalau jai ir aš.
Svarbiausia, kad ir nuo kokiu 5 metų vaikui išaiškinti kad higiena yra svarbi ir privaloma. Ir čia jau nenuleisti rankų.
Atsakyti
pas mus liūdna situacija su dantų valymu. Valosi tiek, kiek valosi pats. Man neleidžia. O koks ten valymas gali būti 1,8 m vaiko. Ir prie kriauklės leidžiu turkštis ir kambary prie TV, bet man valyt dantų neleidžia. Blogai, nes matau, jog apsinešę sad.gif nebent surišus, užgulus valyt, bet taip nenoriu nei vaiko kankint, nei savęs
Atsakyti
Pas mus irgi prastai su dantukų valymu. Pats nevalo, tik pagraužia šepetuką kartais, todėl dažniausiai aš jam duodu savo šepetuką ir jis valo mano dantis, o aš tuo metu valau jo dantis. Viskas būtų neblogai, tik bėda ta, kad jo susidomėjimas šiuo procesu trunka labai trumpai. O kita bėda, kad neleidžia valyti viršutinių dantukų, tik užkabinu juos šepetuku, iškart sučiaupia burną arba laiko viršutinę lūpą stipriai prispaudęs. Kadangi vyrukas turi plačią šypseną, tai aiškiai matosi kokie apsinešę viršutiniai dantukai verysad.gif
Atsakyti
Mes su šita ilgą laiką valėm https://www.youtube....h?v=btGqUT2HEKU labai patiko ir gerai lesdavosi smile.gif
Atsakyti
Vėl grįžtu į šitą temą. Situacija su dantukų valymu ženkliai pagerėjo - ir pats noriai valo ir man leidžia valyti, tik bėda, kad niekaip jo neišmokinu išspjauti dantų pastą. Jis valydamas viską nuryja. Šiuo metu naudojam spec. dantų pastą, kurią vaikas gali nuryti, bet jau norėčiau pirkti pastą su fluoru. Gal kas turit kokių idėjų kaip jį išmokyti išspjauti?
Atsakyti
O mums labai pasiteisino dantuku valymo kalendorius, sunui kai buvo 2 metai labai patiko zaibas makvinas, tai padariau su makvinu vardini menesini kalendoriu, kartu zymejome, kada dantukus nusivaleme. Dabar jau priprato ir kalendoriaus nebereikia, bet jeigu kam reikia, galiu atsiusti paveiksla.
Atsakyti