Įkraunama...
Įkraunama...

Aš jau beveik trečiaklasis :)

maniškis praeitą savaitę rašė anglų testą iš 33 surinko 33, kaip suprantu rašo jie čia visi skirtingus bigsmile.gif Mokosi pagal pagal ,, Golden Key,,. Nu ką aš žinau, sunku pasakyt kaip ta mokymosi metodika, bet visai kitokia nei pvz as mokiausi. Pirmais metais mokėsi žodžius tik sakyt, dabar lyg tuos pačius jau ir rašyt, jau ir laikai ir asmenavimai, zodžiai vadovėlyje tik paveiksliukas ir angliškas užrašas, o tikslaus vertimo nėra, tai aš pvz gal vienaip tą prasmę išverčiu jiems kitokią prasmę pasako. Maniškiui gal ir nieko ta anglų, bet girdėjau, kad yra vaikų kuriems nepatinka ir nesupranta g.gif Dar toks niuansas, kad tie tėvai kurie ne anglų mokėsi sunkiai gali padėti nes vien iš vadovėlio patiems nesuprantama sistema
Atsakyti
QUOTE(Germinė @ 2014 02 04, 15:05)
Maniškė vis verkia.Niekad tokia nebuvo.Šiandien aš virtuvėj prie plautuvės,o ji vonioj baseino daiktus džiauna ir sako man kažką.Atsakiau,kad negirdžiu.Po kiek laiko vėl kažkur nuėjus šnekina.Gal kiek ir garsiau pasakiau,bet nerėkiau tikrai-verkia.Tu,mama,pikta.Abu kiti vaikai sėdi nustebę-kaip to pykčio nepajuto?  g.gif Tai ir galvoju-paauglystė  doh.gif
Anglų testas 24/39  blink.gif Tokio prasto rezultato per du metus dar nebuvo.Pirmi žodžiai: aš lygiai tiek iš testo gavau,kaip ir mano geriausia draugė  blink.gif

o aš tokiu atveju sakyčiau, kad pervargimas ir persitempimas. ir baimė pasirodyti blogai, užtat aštri gynyba.

Kad kažkas vyksta ir pas mus, tai taip, vyksta.... bet kol kas pokyčiais džiaugiuosi, kaip padidėjo atsakomybė ir susivokimas.
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2014 02 04, 15:45)
o aš tokiu atveju sakyčiau, kad pervargimas ir persitempimas. ir baimė pasirodyti blogai, užtat aštri gynyba.
Karusia,ne.Gynyba gal buvo tai,kad ir draugė tiek surinko.Tik kad draugė daug blogiau mokosi,tai jai nieko keisto biggrin.gif Verkimas tuščioj vietoj jau kuris laikas kartojasi.Paklausta kažką kuria iš serijos mama,tu ant manęs pyksti.Ryškiai vaikas nesigaudo hormonų sumaišty.
Atsakyti
QUOTE(Nireglina @ 2014 02 04, 15:00)
Kartais tampa labai "naglas", su mumis elgiasi nepagarbiai. Tartum mudu su vyru jam būtumėm ne tėvai, o draugeliai, kuriuos galima ant trijų raidžių pasiųsti. Apskritai nemandagiai ėmė elgtis su seneliais, kitais artimaisiais. Grubiai su jais kalba. Bandom laužyti ragus.


Aprašytas mano vaikas doh.gif Ir jam jau 10 biggrin.gif Aš save paauglystėje irgi gerai atsimenu ir galvoju , kad atsiimsiu blush2.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Germinė @ 2014 02 04, 16:32)
Karusia,ne.Gynyba gal buvo tai,kad ir draugė tiek surinko
.Tik kad draugė daug blogiau mokosi,tai jai nieko keisto  biggrin.gif

Verkimas tuščioj vietoj jau kuris laikas kartojasi.Paklausta kažką kuria iš serijos mama,tu ant manęs pyksti.Ryškiai vaikas nesigaudo hormonų sumaišty.

taip, apie tai ir sakau. nugis draugė irgi rodiklis wink.gif

ne hormonai. Hormonai sakyčiau, kai greitai kinta nuotaikos. bet čia kažkoks neužtikrintumas. nu jo ir nesigaudymas, kaip ta mama sako - jau pyktis, ar tik dėl to, kad negirdi...
Atsakyti
QUOTE(Annia @ 2014 02 03, 20:16)
Man su tais ivertinimu lygiais tai mistika, musiskes suvokimu A lygio vertas tik tas kuris visus testus ir papildomas uzduotis padaro be klaidu, o


Pas mus ir to neužtenka matematikoj, bet, pvz., pasaulio pažinime gavo A ir padarant kartais klaidų testuose. Tai aš nesureikšminu visai to vertinimo irnesakyk.gif Nes, kiek patiriu, iš dalies tai yra subjektyvus kiekvienos mokytojos požiūris...

QUOTE(Germinė @ 2014 02 04, 15:05)
Tai ir galvoju-paauglystė  doh.gif


Aš irgi jau pastebiu tuos daigelius biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Karusia @ 2014 02 04, 17:18)

ne hormonai. Hormonai sakyčiau, kai greitai kinta nuotaikos


žliumbimas lygioj vietoj ir yra nuotaikų kaita unsure.gif
Atsakyti
nesuprautau, sian maniskis sake, kad vyks ,, kenguros,, konkursas . Kaip pas jus ? gal ka sumaise ?
Atsakyti
grizo mano sapnas ir pranese, kad siandien tik surinko pinigus registracijai wink.gif
Atsakyti
Maniškė sakė, kad matematikos kengūra kovo 20-tą dieną 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ara: 06 vasario 2014 - 20:47
Sveikos 4u.gif
Kaip metus baigė jūsiškiai? Ar galvojat, renkatės mokyklas nuo 5 klasės?
Atsakyti
na, tai kaip vadino Tacitas gintarą? nesueina galai?

Labas.
Atsakyti