Įkraunama...
Įkraunama...

Sausų akių sindromas

Ar kam nors taip yra? Man sako, kad kazkas su hormonine sistema negerai, kad taip yra, ar siu endokrinologu, ar su ginekolgu rekomenduoja pasitarti - buktai sausos akies nebuna, jei viskas organizme gerai... Pasidalinkite patirtimi..
Atsakyti
turbut, niekam nera taip....
Atsakyti
As neseniai maciau sveikatos laida su okuliste. Tai ji kalbejo apie sita sausos akies sindroma. Sake, kad dabar tai gana paplites reiskinys, nes zmones daug laiko praleidzia prie kompiuteriu, naudojasi kondicionieriais ir pan. Reikia lasinti i akis vadinamasias dirbtines asaras. Demonstravo du preparatus, deja, neprisimenu, kaip jie vadinasi. Zinau tik, kad vienas skystas, o kitas gelis. Manau, paklausk vaistinej, turetu zinoti.
Atsakyti
SoniaSonia pasiskaityk
http://www.sveikas.l...au2.asp?iID=251
labai geras puslapiukas thumbup.gif
Atsakyti
dar kai ka radau
http://www.sveikas.l...niai2.asp?id=84
nezinau ar cia tik reklamuoja taip ta skysti, bet gal ka naudingo rasi...
beje pasiskaicius simptimus man taip pat gali buti sausos akies sindromas, nes turiu dideliu problemu su akytemis sad.gif
Atsakyti
Aciu, Cikadele, nu betgi liuks puslapiukas!
Atsakyti
Man buvo nuo kontraceptiku. Tai cia kaip ir hormonine problema. Negalejau linziu nesiot, labai braizydavo. labai negera budavo kai masinoj atsukdavo ora, kad i veida pustu, sakes. Nu ir aisku nuo kompu, kondicionieriu gali issauseti. Dabar nustojau gerti, tai lyg ir pagerejo. Reiktu linzes nusipirkt ir pabandyt, nes jau senai nepirkus buvau su tokiom problemom.
Atsakyti
QUOTE (nouvelle @ 2004 08 04, 07:02)
Man buvo nuo kontraceptiku. Tai cia kaip ir hormonine problema. Negalejau linziu nesiot, labai braizydavo. labai negera budavo kai masinoj atsukdavo ora, kad i veida pustu, sakes. Nu ir aisku nuo kompu, kondicionieriu gali issauseti. Dabar nustojau gerti, tai lyg ir pagerejo. Reiktu linzes nusipirkt ir pabandyt, nes jau senai nepirkus buvau su tokiom problemom.

Aaha, o as gyvenime nesu gerusi kontraceptiku. Tai sakau, gal kad baigiau maitinti. Matyt kokio tai estrogeno per mazai gamina. Nu bet nemalonu kaip atsibusti ryte - akys kaip pridziuve, net mirkseti noraliai neiseina, be tu dirbtinu asaru mano rytai ne kokie. Gerai skamba thumbup.gif Pati cia kai perskaiciau thumbup.gif
Atsakyti
keliu tema i virsu sad.gif ir keliu ne del gru priezasciu, o stai eilini karta atsikeliau su uzputusia akimi sad.gif
as jau nebegaliu, kiek mane gali kankinti tos nesamones. Akis sausa sausa, labai grauzia ne tik pacia aki, bet visa ta plota iki pat antakiio unsure.gif o to sausumo isvis nebegaliu istverti. Siaip yra toks dalykas, kad is akiea nuolat istraukiu tokias isskyras (baltas permatomas, ilgas kaip siulas), kurios buna apraizgiusios visa akies obuoli, istraukus jausmelis ne koks sad.gif
baisiausi, kad akis istinus.... sad.gif o as kasdien darbe dirbu po 8 val jei ne daugiau prie kompo sad.gif

gal kas galit ka patarti....
jei patarsit eiti pas gydytoja, tai taloneli gausiu po 2 sav, o pas privatu nelabai yra pinigu sad.gif
help wink.gif
Atsakyti
Cikadele, vis tik tik gydytojas tau paskytu tiksliai, kokia poblema. Aisku, pradziai gali nusipirti kokiu nors lasu , kad ir to pacio Levomycetino, bet nebutinai jis pagelbes ( jei tos bacilos kokios nors ypatingos arba ne tokios rusies, kuria sis antobiotikas gydo). O bedos atveju, nepriimtu akiu gydytojas be registracijos ? Pabandyk, pavyktu zmogiskai susitarti...
Atsakyti
levomicitina ir dabar lasinu ir tepu tobrin tepalu sad.gif rezultatas istino dar labiau...
pries du menesius buvau pas tikrai gera gydytoja su sia problema (buvo istine dar labiau sad.gif zinokit net pati gydytoja isigando, sake, kad nelabai yra maciusi taip istinusiu akiu blink.gif istyre visais imanomais aparatais- nieko nerado sad.gif sad.gif sad.gif ji pati pripazino, kad negali nieko pasakyti konkretaus, nes nera jokios ligos...
vienintelis variantas, kuri as manau galimu tai nervinis dalykas rolleyes.gif bet nei as nervojaus nei ka, o istino ir tiek.....

kas idomiausi, parejusi karta parodziau ta aki istinusia gydytojai, paskui nuejau kita diena su grazia normalia akimi, tai ji net issiziojo ohmy.gif sako, niekad nebuciau patikejusi, kad toks patinimas gali praeiti per nakti, jei nebutu pati maciusi, butu netikejusi... wink.gif

kaip sakant, niekas nezino, kas man yra... tikra mistika wink.gif
Atsakyti
Gal tai alerginio pobudzio dalykai g.gif . kad isitikintum, butu gerai nueiti pas kita gydytoja.
Atsakyti