Įkraunama...
Įkraunama...

Trumpa mano istorija

Trumpa mano istorija.....

Ši istorija sena, kaip Žemė. Ji prasidėjo ne prieš metus ir ne prieš du...
Rytas. Stoviu nuoga prieš veidrodį ir apžiūrinėju besikeičiantį savo kūną- paliečiu sustangrėjusias krūtis, paglostau kasdien vis didėjantį pilvuką. Širdį užlieja saldus jausmas- aš ne viena....
Laikas byra, kaip smėlio dalelės tarp pirštų. Man vis sunkiau. Ju nebegaliu, jau noriu, kad ateitum. Dabar. Ištraukiu iš komodos stalčiaus ramiai snūduriuojančius mažyčius rūbelius, gal šimtą kartų nuglostytus ir nubučiuotus. Pataisau lovytėje tavęs ilgesingai laukiančius pataliukus. Paglostau didžiulį lyg Žemės rutulį pilvą. Ateik....
Vakaras. Kažkas viduje suspurda, suskausta. Vėl ir vėl. Stebiu ant sienos kabančio laikrodžio rodykles. Jau....
Baltos ligoninės sienos ir didžiulis tiksintis laikrodis – mano šios nakties palydovai. Skauda vis labiau. Klaupiuosi, guluosi, stojuosi... Achhh..... Rodos, subyru į milijoną dalelių... Kažkas mane iš naujo surenka. Vėl ir vėl. Achhh... Po apžiūros kažkur nuplaukia žodžiai, kad gimdysiu ryte. Kada??? Netikiu savo ausimis. Begėdis laikrodis, rodos, tyčiojasi iš manęs. Achhh.... Akimirką pasirodo, kad mirštu. Nejaugi taip ir išeisiu nepažinusi tavęs? Achhh...
Rytas. Rodos manęs nebėra. Yra tik didelis vientisas, pulsuojantis Skausmas.
Gaunu leidimą stumti. Skausmas kažkur išeina, ateina Nerimas. Jau tuoj? Ar tau viskas gerai? Pagaliau mano ausis pasiekia garsas, kuris man pasirodo gražesnis už giesmę, už upės čiurlenimą. Jau....
Po akimirkos pajaučiu šiltą gniužulėlį ant savo krūtinės. Skruostus nudegina ašara. Labas, Žmogau. Labas, mano Sūnau. Tiksliau tu ne mano, o tik atėjęs per mane ir eisi Savo Keliu. O kol tu sustiprėsi, aš tave palydėsiu...
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2013 08 30, 02:32)

Labas, Žmogau.  Labas, mano Sūnau. Tiksliau tu ne mano, o tik atėjęs per mane ir eisi Savo Keliu. O kol tu sustiprėsi, aš tave palydėsiu...


Super, labai grazus zodziai!!! Linkiu viso ko geriausio! 4u.gif
Atsakyti
Trumpute istorija,bet tokia grazi,kad norisi skaityti vel ir vel wub.gif
Atsakyti
Siurpuliukai per kuna begioja...
Atsakyti
Ačiū, mergaitės, kai rašiau, man pačiai šiurpuliukai bėgiojo... ax.gif
Atsakyti
Paskutiniai sakiniai privertė mane ašaroti........gražu...sekmes jums:)
Atsakyti
wub.gif
Atsakyti
Trumpa istorija, bet tokia... kiekvienas sakinys- tiesiai į širdį wub.gif
Atsakyti
Labai grazi istorija 4u.gif
Atsakyti
Labai grazu. Trumpai, bet neapsakomai grazu 4u.gif
Atsakyti
Labai ačiū.. wub.gif
Atsakyti
tiesiog nuostabu 4u.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti