Įkraunama...
Įkraunama...

Work and Travel USA 2014

Žinau, kad dar ankstoka, bet gal jau yra mąstančių apie ateinančią vasarą? 4u.gif


Work and Travel USA 2014 grupė Facebook'e.
Atsakyti
QUOTE(Leveret @ 2013 09 04, 21:58)
Žinau, kad dar ankstoka, bet gal jau yra mąstančių apie ateinančią vasarą?  4u.gif
Work and Travel USA 2014 grupė Facebook'e.


Sveika! Aš labai noriu, bet dar nesu 100 % tikra unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(wishihadalife @ 2013 09 14, 15:12)
Sveika! Aš labai noriu, bet dar nesu 100 % tikra  unsure.gif


Aš irgi dar ne 100% tikra, bet jei su univeru viskas bus gerai, tikrai vyksiu! bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Leveret @ 2013 09 14, 14:16)
Aš irgi dar ne 100% tikra, bet jei su univeru viskas bus gerai, tikrai vyksiu!  bigsmile.gif


Planuoji viena, ar su kuo nors?
Atsakyti
QUOTE(wishihadalife @ 2013 09 14, 15:29)
Planuoji viena, ar su kuo nors?


Su draugu, o Tu? smile.gif
Atsakyti
Visus neapsisprendusius stipriai skatinu pasinaudoti sia galimybe, galbut sis sansas pasitaikys tik karta gyvenime smile.gif Nusivylusiu amerika kazin ar buvo, o didziajai daliai nuvykusiu pakeicia poziuri i daugeli dalyku. Tik nuvykes gali suprasti kodel ja vadina svajoniu salimi. O dar patirtis, keliones, nauji isbandymai, naujos pazintys, uzdarbis, mano (ir daugelio kitu ten vykusiu) nuomone, tai receptas vienai geriausiu gyvenimo vasaru smile.gif Pats dalyvau tik vienerius metus ir gailejausi, kad per velai ryzausi sudalyvauti programoje, dabar jau treti metai ieskau budu kaip ten vel isvaziuoti.


Kam dar neteko matyti, nuoroda i musu vasaros ispudziu video galerija:
http://www.youtube.c...SummerLT/videos

O jei sudomins ir nuotrauku kruvele galit pasidziaugt:
https://www.facebook...a/photos_albums

-------------------------------------------------------------------------
Nedvejokit ir naudokites sansu! Sekmes visiems smile.gif
-When was the last time, you did something for the first time?! wink.gif
Atsakyti
As planuoju vykti, bet tevai labai pries, o pinigeliu tai ju prasyti reikia sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Metinekava @ 2013 10 18, 12:38)
As planuoju vykti, bet tevai labai pries, o pinigeliu tai ju prasyti reikia sad.gif


Kodėl tėvai prieš? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Leveret @ 2013 10 18, 17:40)
Kodėl tėvai prieš?  unsure.gif


Bijo :/
Atsakyti
Visu pirma noreciau pritarti Mantui, kad jei kas ir abejojat, tai tikrai nedvejokit, nes tai yra gyvenimo patirtis, pamokos, pazintys, ispudziai ir t.t. viskas, kas geriausia. wink.gif po to jus griztat daug veiklesni, nes Amerika ismoko, kad miegoti nera laiko, reikia daryti daryti, veikti ir tada kazkuo galesi didziuotis wink.gif
Antra, noreciau Mantui ir papriestarauti biggrin.gif nes buna ir taip, kad toj Amerikoj ne pyragai ir kartais nepasiseka, bet visada gali rizikuoti ir jei tau netinka darbdavys, darbas ar dar kas nors, tai gali ieskoti ir rasti to, ko tikiesi wink.gif kai as pirma karta buvau, tai man tikrai nepasiseke, darbdave buvo tragiska, darbo neduodavo ir t.t. ir pan. bet mes buvom Alabamos valstijoj (kur jums tikrai nesiulyciau i ta puse net atsisukti), kur darbuotoju teises yra labai sumenkintos ir darbdaviai gali daryti beveik viska, ka nori, mes net i teisma ten kreipemes biggrin.gif nu islosem tiek, kad atgavom 200 ar 300$ kiekvienas lietuvis. wink.gif dabar kai pagalvoju, tai buciau darius visai kitaip, buciau rizikavusi, nekentejusi ir variusi laimes ieskoti, o bet taciau.. kai pirma karta susiduri su Amerika ir pirmas toks ne koks ispudis, tai tikrai isgasdina ir jau nebesitiki kazkokiu stebuklu kitoj vietoj... wink.gif
Bet aciu dievui, kad nepabijojau isvaziuoti ir antrais metais, o tada tai buvo pasaka... eina sau!!! ten tai buvo pati pati geriausia vasara!!! ir darbdaviai, ir vieta, ir aplinkiniai zmones, ir pinigu atzvilgiu buvo viskas kardinaliai kitaip.. wink.gif taigi, is savo patirties galiu pasakyti tik tiek, kad niekada nesigailesiu, kad buvau ten nei tais nei tais metais, nes tai buvo neapsakomai gera patirtis. wink.gif pirmais metais igavom daug skaudziu gyvenimo pamoku, o antrais metais pamatem, kad nera viskas taip blogai, kad jei nebijai rizikuoti, tai visada isgersi ta laimejimo taure sampano wink.gif taigi, po antru metu grizus uzpildziau zalia korta ir ka jus galvojat, laimejau wink.gif nu pirmaji etapa, bet pavasari gal jau turetu kviestis i ambasada ir tada fly baby fly wink.gif
nu wa... papasakojau cia kazka, nznau ar viskas labai risliai, nes su didele temperatura rasau ir daug visokiausiu prisiminimu atgijo, tai jei ka, nekreipkit demesio biggrin.gif
Atsakyti
ozkiki, didziausi sveikinimai su pirma pradzia link ZK!!!! thumbup.gif drinks_cheers.gif papasakokite, nesiryztantiems, ka dirbot pirma ir antrakart, kur antrakart buvot ir t.t. 4u.gif juk, labai idomios visos istorijos! 4u.gif
Atsakyti
As irgi labai laiminga, nes kai grizau antra karta is Amerikos, tai niekaip nenustojau galvoti apie ja, bet neisivaizdavau, kaip ten vel nuvykti... pabandzius uzpildyti zalia korta, tikrai nieko nesitikejau, nes vis delto is pirmo karto retai kam taip pasiseka. wink.gif kiti gi metu metus bando ir nieko, o cia sitaip.. aisku, kad tik neprisisnekeciau, paskiau ambasadoj nebepraleis biggrin.gif
O tie darbai - tai, aisku, nebuvo stebuklingi. Pirmais metais, kai variau, tai ir ta anglu kalba buvo gan prasta, tai kas beliko... housekeepingas smile.gif bet tas housekeepingas buvo ne tai, kad vienam viesbuty kur nors, o tiesiog valymo firmoj, kur siusdavo mus i visokius apartamentus 5* arba kaip tik ten kur gyvendavo kokiu juodzkiu seimos.. o jie atvarydavo tik paatostogauti, tai oh my god... net nenoriu prisiminti biggrin.gif nu negaliu sakyti, kad buvo labai ziauru, kaip gal dabar isivaizdavot, bet tu ju plauku, maisto visur ir smelioooo... tai ojojoj... ir viska reikedavo tvarkyti labai labai greitai.. wink.gif
O antrais metais labai abejojau ar vaziuoti, nes mano draugas, kai nudege pirmais metais, kai buvom kartu, tai jam kazkaip nebekilo rankos vaziuoti vel... tai, aisku, buvo visokiausiu dvejoniu ir kai jau tvirtai apsisprendziau, kad vis delto reikia pabandyti isnaudoti ta paskutini sansa taip lengvai isvaziuoti, tai jau buvo balandzio pabaiga ir plauke paskutiniai pasiulymai is PLC... tai pamenu, kad gavau darba tik 05.03 ir tai buvo housekeepingas, nes tik toks pasiulymas buvo likes. bet ten buvo KITA AMERIKA, nes ALABAMA - tai ne Amerika. Buvau New Hampshire, Hampton Beach`e. nu ten netoli Bostono wink.gif wa ten tai pagyvenom... tas viesbutukas buvo mazas, tik 30 kambariu, mes buvom 7 lietuviai, tai tas darbukas buvo toooks lengvas,darbdaviai nerealus, viskas ant vandenyno kranto, nu vienu zodziu, pasakele wink.gif ir po to susiradom antra darba, tai ten buvo prie zaidimu. tipo kviesti zmones zaisti tam tikrus zaidimus. is pradziu dirbau prie balionu, kur zmones turedavo su dartais metyti, o paskiau pastate mane prie krepsinio, kur jau turejau su mikrafu kviesti zmones prie to kasio, kad jie zaistu, tai ten isvis linksma budavo biggrin.gif nu vnz... tikrai nejuokaukit ir lekit lekit, kas dvejoja smile.gif
Beje, skaiciau, kad kazkam tevai priestarauja, tai zinokit, kad mano tetis irgi buvo labai pries pirmais metais, o po to su malonumu pinigus dave, tik varyk, pamatyk, pajusk ta gyvenima smile.gif
NEPASIDUOKIT IR SIEKIT SAVO SVAJONIU!
Atsakyti