Įkraunama...
Įkraunama...

Pedikiūras - III

QUOTE(Ntu-Kpi @ 2017 06 11, 06:11)
Ar galit parodyti kaip ji atrodo? Kiek ieskau google, tai skirtingas dildes rodo.

Pas kokia meistre darot su rugstim?

Butent tokia,kaip ir virsuje foto
https://www.mani.lt/...iuro-dilde.html identiska pas mane
O rugstele deda justesstudija.lt pas Justina darausi arba pas Viktorija,aparatini daro,su dildem nedirba.
Atsakyti
QUOTE(spring&summer @ 2017 06 19, 20:47)
Butent tokia,kaip ir virsuje foto
https://www.mani.lt/...iuro-dilde.html identiska pas mane
O rugstele deda justesstudija.lt pas Justina darausi arba pas Viktorija,aparatini daro,su dildem nedirba.



Kur yra ju pirkti? Internetu nenoriu.
Atsakyti
Ar naudojat namuose elektrinį manikiūro-pedikiuro rinkinį? Kokie atsiliepimai? Kokie antgaliai reikalingi? Kokie visai ne?
Atsakyti
Ar čia kas lankosi?
Įdomu ar naudojat elektrinį pėdų šveitikli? Kokios firmos?
Atsakyti
Dėmesio! Nepakliūkit ant nepatikimos manikiūristės, kuri facebook pasivadinusi Deimantės Nails. “Meistrė” Deimantė Stankevičienė nepatikima, du kartus atšaukė vizitą. Pirmą kartą likus 2 min iki vizito, kai buvau prie durų, o antrą kartą likus valandai pasakė, kad nebepriims. Likus dienai iki vienos gražiausių gyvenimo švenčių likau be manikiūro ir be pedikiūro. Turbūt įsivaizduojat ką tai reiškia. Siūliau įvairius variantus, maldavau bent manikiūro, bet pasakė griežtą ne. Neužkibkit ant Deimantės Stankevičienės (Juozapavičiaus pr. 82A, Kaunas, tel. 860676526 arba 863365722 Deimantės grožio studija arba Deimantės Nails) kabliuko.
Atsakyti
QUOTE(Soffyyy @ 2018 05 22, 21:36)
Dėmesio! Nepakliūkit ant nepatikimos manikiūristės, kuri facebook pasivadinusi Deimantės Nails. “Meistrė” Deimantė Stankevičienė nepatikima, du kartus atšaukė vizitą. Pirmą kartą likus 2 min iki vizito, kai buvau prie durų, o antrą kartą likus valandai pasakė, kad nebepriims. Likus dienai iki vienos gražiausių gyvenimo švenčių likau be manikiūro ir be pedikiūro. Turbūt įsivaizduojat ką tai reiškia. Siūliau įvairius variantus, maldavau bent manikiūro, bet pasakė griežtą ne. Neužkibkit ant Deimantės Stankevičienės (Juozapavičiaus pr. 82A, Kaunas, tel. 860676526 arba 863365722 Deimantės grožio studija arba Deimantės Nails) kabliuko.

Labas, tai mano pedikiuriste, pas ja kojas darausi jau 3 metai, lankausi pavasario - vasaros sezonu, ir ziema viena karta. Negaliu patiketi, kad apie ja rasote biggrin.gif unsure.gif blink.gif blink.gif
Kokiu pagrindu jums atsauke? ir jusu neprieme? Man niekada nera taip buve. Sunku net patiketi. Stai praeita savaite dariausi pedikiura, uzsirasius nuo balandzio vidurio buvau, viskas kaip visada puikiai, prieme laiku ir panasiai. Niekad nera buve nieko panasaus. Beje, fcb rasote laikai netikri, kodel taip teigiate? as pati padejus laika biggrin.gif ir si meistre dirba jau nemazai metu, turi dideli klienciu rata, laikai net neabejoju, kad tikri. O jus fcb foto tai tikrai netikra, ir anketa panasi i fakine, prasau neisizeisti 4u.gif Darbai jos puikus, tiesa kainos neadekvacios, ypac pedikiurio, kuris atliekamas tik aparatiniu budu ir kojos net nemerkiamos i vandeni biggrin.gif sausi kulnai bruzinami pemza biggrin.gif bet pas ja lankausi, nago forma man padaro labai dailiai, lakavimas tobulas, meistre labai kruopsti, tad jusu atsiliepimas tikrai nustebino.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritinelis1: 22 gegužės 2018 - 20:50
Merginos, kas naudojatės Scholl elektriniu pėdų šveitikliu su įkrovimu


vartotojo įkelta nuotrauka

Gal galite patarti - atsidariau naują pakuotę (pirktą vaistinėje), padėjau krautis apie 5 valandas, bet lemputė žybsi ir neveikia, kaip kad būtų neįkrauta... gal kažką ne taip darau? Kaip jums veikia? Turi nustoti žybsėti pasikrovus man atrodo?
Kažkaip keistai...
Atsakyti