Įkraunama...
Įkraunama...

Lėlės - kokią rinktis? - 2 dalis

tęsiame diskusijas apie lėles. Senoje temoje kažkas klausė apie Smoby. Turime bent 3 lėles (2 didžiąsias Roby ir Roxanne ir vieną mažytę iš tos pačios serijos). Galiu tik patvirtinti, kad jų plaukai yra tragedijų tragedija doh.gif

<...Ieskau leles, su normaliais plaukais, didesnes nei barbes bet mazesnes nei tarkim Paula, kokiu 36-45 cm auskcio, noretumet kunelio ne medziaginio minksto, na gal netiksli issireiksiu , bet tokio plastikinio, kaip barbiu, monstriu ir tt, svarbu ,kad butu galima jas maudyti... >

Mano mylimos firmos: Corolle, Paola Reina, manyčiau dar Kathe Kruse, gal iš assorti parduotuvės asortimento ispaniškos lėlės dar tiktų (šitų nesu gyvai čiupinėjusi, todėl negaliu komentuoti, bet išvaizda plaukų neatrodo prasta). Zapf firmos turime senas lėles, jų plaukai irgi neblogai sukuojasi. Madame Alexander plaukais abejočiau, bet gal tiesiog nepateko geras egzempliorius. Gyvai čiupinėjau tik 2 lėles, vienos jų plaukai buvo lengvai iššukuojami, bet kieti kaip viela, o kitos sunkiai šukuojami ir plonyčiai.
Štai tokie pastebėjimai... 4u.gif
Atsakyti

Noriu pasidalinti savo patirtimi apie Baby Annabell 2013 metu[FONT=Arial]. lele - kudikis .
NAUJIENA 2013 METU - 8 VERSIJA
APF CREATION lėlė Baby Annabell kurios ūgis 46cm gali gurguliuoti, kikenti ir verkti kaip tikras kūdikis (bėga ašaros). Duodant atsigerti iš buteliuko, Baby Annabell lėlytė geria skleisdama tikrus garsus ir judindama burnytę.
Pagloscius galvyte ji pradeda migdytis- po kurio laiko ji uzmiega.Skleidzia snaudimo garsa.Lėlytė gali užmerkti akytes. . Kai lėlytė pradeda smarkiai verkti, duokit jai žinduką ir ji nustos verkusi.
Lelyte jai norite prabudinti paglostyti zandukus arba ikisti soskyte Rinkinyje yra buteliukas, čiulptukas, nosinaitė. Reikalingos 4 x AA baterijų.

Pirkome ja internetu savo dukrai ir ji sugedo po 1.5- 2 savaiciu zaidimo, issiuntus pardavejui buvo pasakyta, kad leles burnos mechanizmas sugadintas kampu kisant buteliuka i burna. Truksta zodziu komentarams. Pardavejai pasirodemalonus, bet leles kokybe tikrai suabejojau. Dukra nusivylusi, mes jauciames pinigus ismete i bala, o rodos pirkome kokybiska, nepigu daikta. Ji kainavo pusantro simto sad.gif
Atsakyti
Ar Anabelės senesni modeliai tardavo kelis žodžius bučiuojant ar mama? Ar kažką maišau?
Papildyta:
Išvis pasimečiau, tarp lėlių daugybės smile.gif Gal, visgi, dar neskubėti su anabele. gal patartumėte kokią minkštą, šiek tiek kalbančią, verkiančią bei užsimerkiančią lėlę?
Atsakyti
QUOTE(stintele @ 2014 03 18, 21:35)
Išvis pasimečiau, tarp lėlių daugybės smile.gif Gal, visgi, dar neskubėti su anabele. gal patartumėte kokią minkštą, šiek tiek kalbančią, verkiančią bei užsimerkiančią lėlę?


Mes su šita labai žaidžiame
http://www.babymarke...84-746775149444

Užsimerkia, verkia maloniu garsu, paspaudus rankytę sako kažką panašaus į "mama", paspaudus pilvą juokiasi. Verkti pradeda, kai paverti veidu žemyn, nuraminti galima davus buteliuką, tuomet girdisi valgymo garsas. Kai atsibosta, galima iš viso išijungti funkcijas. Maloniai kvepia wub.gif

Čia tik mano numonė, bet man Corolle malonesnės už Zapf blush2.gif
Atsakyti
Mamos, labai prasau patarimo. Labai ieskau dukrytems grazios iki 45 cm. dydzio leles, kurios isvaizda atitiktu 1,5 - 3 metu vaikucio. Gali buti ir su funkcijom ir be ju, svarbiausia, kad butu grazi, su lengvai sukuojamais plaukuciais,kad ir kokia kasyte butu galima suristi. Be galo be krasto busiu dekinga. Domina ir konkretus pasiulymai pirkti ir tiesiog puslapiu nuorodos. Kol kas kazka panasaus radau tik assorti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Seskyte: 10 balandžio 2014 - 09:58
QUOTE(Seskyte @ 2014 04 10, 07:58)
Mamos, labai prasau patarimo. Labai ieskau dukrytems grazios iki 45 cm. dydzio  leles, kurios isvaizda atitiktu 1,5 - 3 metu vaikucio. Gali buti ir su funkcijom ir be ju, svarbiausia, kad butu grazi, su lengvai sukuojamais plaukuciais,kad ir kokia kasyte butu galima suristi. Be galo be krasto busiu dekinga. Domina ir konkretus pasiulymai pirkti ir tiesiog puslapiu nuorodos. Kol kas kazka panasaus radau tik assorti.


[url=http://www.pinkaponka.lt/lt/39-les-classiques]
http://www.babymarke...earch?q=corolle

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo muminukas: 11 balandžio 2014 - 15:09

 ! 
Skelbimai šioje temoje bei visame "Naudingų patarimų" skyrelyje yra draudžiami. Skelbimams yra skirtas atskiras skyrelis forumo "Skelbimų lentoje".  Prašome skelbtis ten. O šio skyrelio temos yra skirtos naudingiems patarimams, savybių  aptarimui, susipažinimui su naujovėmis ir t.t.  
Tokio pobūdžio skelbimai, kaip:  "Siūlau ..... Kaina...." ir "Ieškau/Pirkčiau...... siūlykit...."    bus trinami be jokio išankstinio perspėjimo, o dalyviui gali būti skirtas įspėjimas.

Atsakyti
Arba gal zinote kas prekiauja tokiais rubeliais? Parduotuvese randam tik Baby borno doh.gif

Labai lauksiu atsakymo ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 16 balandžio 2014 - 12:27
Dar iš lėlyčių galiu rekomenduoti Design a Firends lėlę. Ji apie 45 cm ūgio, kūnas minkštas, tačiau rankos ir kojos sukinėjasi. Plaukučiai labai kokybiški, švelnūs ir praktiškai nesivelia. Be to ir veidelis labai gražus. Turim tokią vieną - dukros mylimiausia. kasdien šukuoja, pina lėlei plaukus - jokių problemų nekyla. smile.gif
Atsakyti
Mano mergyte zaidzia su linine siuta lelyte, kurios rankytes ir kojytes lankscios, o plaukelius galima sukuoti. Lele tvirta, puikiai galime modeliuoti sukuosena, labai miela paimti i rankas ir priglausti, nes linas spinduliuoja siluma ir kas svarbiausia, lelyte ekologiska. Ypatingai buvau susirupinusi kai gydytojai nustate mano mazajai alergija ir dar kaip tycia ziniasklaidoje pasirode informacija apie kenksmingus zaislus vaikams. ax.gif
Atsakyti
Sveikos visos Mamytes. Turiu toki klausimeli, galbūt ir kvaila... Bet nepabandzius nesuzinosiu. Tai va, mano dukra užsimanė lėlės Barbės kuri butu panaši i ja.. Galbūt yra kažkur gaminamos tokios lėlės? Tarkim atsiunti nuotrauka žmogaus ir padaro Barbė lėlė panašią i ta žmogų?
Atsakyti
kaip tik šiandien atsiuntė man nuorodą - Tree Change Dolls, nežinau kokios kainos, bet turbūt čia yra tai, ko Jūs ieškote 4u.gif galite pasižiūrėti, ar parašyti užklausimą... jei vis dar aktualu 4u.gif
Atsakyti