Įkraunama...
Įkraunama...

***2006m. birželinukai ***


Išlydėjęs vasarą rugsėjis
Beldžiasi į dar šiltas duris.
Sako: ,,Aš esu rudens nešėjas,
O tu, vaike, būki mokinys! “

Paslapčių aplinkui milijonai,
Kas padės įminti šias mįsles?
Į pasaulio pažinties kelionę
Mokytojai mokinius nuves.
Tegul bus tas skubantis rugsėjis
Mums visiems darbštumo pavyzdys.
Jis žiemkenčių atkaklus sėjėjas
Ir mokyklon kviečiantis šauklys.


Stasė Valužienė


Čia draugiškai bendrauja 2006m. birželinukų mamos
user posted image

user posted image

user posted image

Albumėlis


Papildyta:
Pereitoj temoj pasireiškė :
DaiDė 152
Valedy 97
Semile 81
Nemarioji 79
pulina 74
Gžima 64
Lieputaite 35
arabele 14
deizi 2
admin*1 1
Atsakyti
sveikos pagaliau naujoj temoj biggrin.gif 4u.gif

Daide 4u.gif

Ar ka nors jau galvojat apie mokyklines prekes, kuprines?
Atsakyti
Labas registras 4u.gif
Praeitą temą įveikėm per metus, šitai turim keturis, kol baigsim pradinę mokyklą mirksiukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nemarioji @ 2013 07 12, 11:45)

Ar ka nors jau galvojat apie mokyklines prekes, kuprines?

Mokyklines prekes pirksiu kai maximoj bus nuolaidos,o kuprinę turbūt jau kito mėnesio pradžioj ax.gif

QUOTE(Lieputaite @ 2013 07 12, 12:00)
Labas registras  4u.gif
Praeitą temą įveikėm per metus, šitai turim keturis, kol baigsim pradinę mokyklą  mirksiukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lieputaite @ 2013 07 12, 12:00)
Labas registras  4u.gif
Praeitą temą įveikėm per metus, šitai turim keturis, kol baigsim pradinę mokyklą  mirksiukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

O mano dukra iš vyro darbo gaus pirmoko komplektą, kuprinė ir mokyklinės prekės, o ko dar reiks nusipirksim, bet aš pirksiu tik kanceliarinėje parduotuvėje, ten turiu dar nuolaidą..O šiemet ir mažajam jau reik komplektą visokių priemonių supirkt rolleyes.gif Neaišku kokią kuprinę gaus, gal reiks kitą pirkt g.gif O gal princesė nenorės tokios, norės pati išsirinkt rolleyes.gif

kokie planai savaitgaliui?

pulina, Valedy kur jūs dingusios? g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
nu pagaliau pribaigėm sena tema thumbup.gif
QUOTE(Nemarioji @ 2013 07 12, 11:45)

Ar ka nors jau galvojat apie mokyklines prekes, kuprines?

kol kas dar nieko negalvoju , važiuosim pries mokykla ir apsiprekinsim , o su kuprine neziau sakiau leisiu pačiai rinktis nes turiu patirties su sunum kaip išrenku , po to nenori nesiot , kelis kartus teko pirkt kita .

Atsakyti
QUOTE(Nemarioji @ 2013 07 12, 11:45)

Ar ka nors jau galvojat apie mokyklines prekes, kuprines?


kuprinę turbūt sesė nupirks UK mirksiukas.gif
QUOTE(Lieputaite @ 2013 07 12, 12:00)
Praeitą temą įveikėm per metus, šitai turim keturis, kol baigsim pradinę mokyklą  mirksiukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif
QUOTE(Nemarioji @ 2013 07 12, 13:50)

kokie planai savaitgaliui?


man tai šis savaitgalis gimtadienių maratonas doh.gif ketvirtadienį kaimynės, vakar G. krikštamotės trisdešimtmetis, šiandien draugės keturiasdešimt mirksiukas.gif ir pirmadienį dar giminaitės mirksiukas.gif
grįžom iš baliaus penktą ryto mirksiukas.gif anyta skambučiu prižadino devintą doh.gif tai nežinau ar miegojus ar ne biggrin.gif

Daide, už namus 4u.gif

sveikos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nemarioji @ 2013 07 12, 13:50)

O mano dukra iš vyro darbo gaus pirmoko komplektą, kuprinė ir mokyklinės prekės,


Faina thumbup.gif

QUOTE(Gžima @ 2013 07 13, 11:00)
kuprinę turbūt sesė nupirks UK mirksiukas.gif

Daide, už namus 4u.gif



Aš irgi maniau sesės prašyti,ten bent kokybė geresnė,bet,kad ten nelabai pakietintų yra unsure.gif juk ten vaikams knygų nereik nešiotis thumbup.gif

4u.gif

Labas biggrin.gif

Vakar būsimi jaunavedžiai buvo užsukę susižinojom tiksliau kas ir kaip ten jei tilpsim su limuzinu važinėsimės thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
QUOTE(Nemarioji @ 2013 07 12, 12:45)
Ar ka nors jau galvojat apie mokyklines prekes, kuprines?

Rugpjūčio pradžioj važiuosim i UK, bandysim ten ieškoti, Liepa taupo pinigėlius, sakė pirks pačia gražiausią kuprinę lotuliukas.gif jau skaičiuojasi, verčiasi valiuta lotuliukas.gif stebisi kaip taip gali būt, kad turi daug, o išvertus sumažėja lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif

kaip vasarėlė?gaila ein į pabaigą rolleyes.gif

Praeitą savaitgalį poilsiavom Juodkrantėj, šį savaitgalį važiuojam pailsėt į Šventaja, paskui eisiu atostogaut, paskui į Palangos sanatorija ir rugsėjis ateis, greit tas laikas bėga rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos biggrin.gif

Mes žiauriai fainiai paveseliojom savaitgalį thumbup.gif grįžus radom mažąją sergančią verysad.gif vakar važiavom pas daktarės tai gerklė lyg ir angina žodžiu antibus geriam,nes sekmadienį vakate tempa buvo 39,9 tokios dar nesam turėję tai va unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(DaiDė @ 2013 07 23, 10:36)
Sveikos  biggrin.gif

Mes žiauriai fainiai paveseliojom savaitgalį  thumbup.gif grįžus radom mažąją sergančią  verysad.gif vakar važiavom pas daktarės tai gerklė lyg ir angina žodžiu antibus geriam,nes sekmadienį vakate tempa buvo 39,9 tokios dar nesam turėję tai va  unsure.gif

La 4u.gif namie dar ramuma, vaikai išsilakste ax.gif ax.gif ax.gif

Sveikit 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti