Įkraunama...
Įkraunama...

***2006m. birželinukai ***

QUOTE(DaiDė @ 2013 11 18, 15:21)

Ačiū rolleyes.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif

nu neatpazystu Valedy taves, ogo ka sukudus blink.gif Nu atrodai liuksiskai, tikrai atrodai nebe tas zmogus bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif Ir tatuiruote tavo superine, nu tikrai labai sauniai atrodai thumbup.gif

Neturiu dabar nuotrauku, tai neturiu ka parodyt...turiu 75kg sverdama, o 65 kg neturiu nuotrauku....nu iki tavo kudumo dar truksta biggrin.gif, tai iki vasaros turiu dar ko veikt biggrin.gif
O per kiek tu laiko numetei?As tuos kg numeciau per 1.5 metu.
Atsakyti

sveikutes biggrin.gif
QUOTE(Valedy @ 2013 11 18, 14:48)
Sveikutės... ačiū ačiū mergikės už pagyras  wub.gif

O aš i9rgi lygiai taip pat kaip Nemarioji, dabar TIK valgau, bet neėdu  biggrin.gif  ir viskas...visa esmė kiekyje, o ne kažko atsisakyme...nors aš kiol kas daug ko nevalgau..kai pasieksiu savo tikslą, o jis jau nebetoli, šiai dienai 62 kg , o reikia 60  rolleyes.gif , ir tada leisiu sau ir kokį pusę cepelino be grietinės ir padažų  biggrin.gif
Ai, o su oda pas mane nėra liūdnas reikalas..va džiakuzėj šeštad buvau, tai draugės sakė, kad tikrai nėra baisu, kai tiek svorio nukrito, per pakankamai trumpą laiką  rolleyes.gif

Nemarioji pasirodyk ir tu  mirksiukas.gif  ko gero nepažinčiau jau  bigsmile.gif

O čia aš  ax.gif 

user posted image

O čia mano grožis atsiradęs šią vasarą  blush2.gif  biggrin.gif čia ką tik po procedūros, tai...

user posted image

ax.gif

na isgrazejus Valedy tai faktas kaip blynas wub.gif Tik neisivaizduoju ka reik valgyt kad taip sukust g.gif g.gif tatuiruote grazi bet as sau neee , turbut skaudejo kaip dare rolleyes.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Nemarioji, aš numečiau tikrai greitai...todėl ateity turėsiu laikytis kur kas griežčiau maisto rijimo, nebenoriu būti begemotė blush2.gif unsure.gif ...man svoris tiesiog akyse krito nuo šių metų gegužės ax.gif kone po kg kasdien...o mūsų ūgiai vienodi mirksiukas.gif tik va vyrui kažkiek gaila, kad ir papuliai sumažėjo biggrin.gif bet man dzin, užtat nugarytei lengviau rolleyes.gif

Semile, dėl tattoo, tai aš kažkada buvau absoliučiai kategoriškai prieš tokius dalykus. Bet gyvenimas tik vienas, tai nebesu tokia kategoriška niekur...noriu džiaugtis viskuo kuo tik įmanoma rolleyes.gif dėl skausmo, tai nepasakyčiau, kad labai skaudėjo, aišku vietomis nebuvo malonu, bet gimdymo skausmai kur kas baisesni biggrin.gif šimteriopai.
Atsakyti
Labukas , su kavyte user posted image
QUOTE
man svoris tiesiog akyse krito nuo šių metų gegužės ax.gif kone po kg kasdien.
o ho blink.gif tai cia tada muset beveik nieko nevalgyt reik g.gif o kas priverte taip drastiskai mest svori g.gif nes anksciau nepasakyciau kad krimtaisi del kg blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Semile @ 2013 11 19, 10:44)
o ho  blink.gif  tai cia tada muset beveik nieko nevalgyt reik  g.gif  o kas priverte taip drastiskai mest svori g.gif  nes anksciau nepasakyciau kad krimtaisi del kg blush2.gif

Valia ir užsispyrimas mirksiukas.gif kai pamatai kaip atrodai nuotraukose, kaip kaskart reikia vis didesnių dydžių rūbų unsure.gif tai nori nenori turi priimti sprendimą ir susiimti...kai esu reikli vyrui, tai ir pati sau turiu būti reikli...o ir gražiai norisi būti, ne vien "bobiško" stiliaus maišus nešioti...jau kokio dydžio rūbus nešiojau, nė iš tolo negalėjau vadinti rūbais, tai buvo maišai...užtat dabar net širdis džiaugiasi, kai po turgų vaikštau ir paradvėja nužvelgusi mane pasako, deja ne, neturime jūsų dydžio, jūs per kūda wub.gif biggrin.gif abaldet rolleyes.gif
Atsakyti
sveikos,

Valedy, na jei greit numetei, tai ujuj turesi ziuret,nes as greit nenorejau numest, nes patirties su gryztamais kg turiu biggrin.gif
jo as irgi I nuotraukas nebegalejau ziuret, baisu ne kitaip biggrin.gif
Atsakyti
Labas. Neužmikim žiemos miegu 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes , nu ne dar nemiegam biggrin.gif ruosiames kaledom newyear.gif 000054.gif
Atsakyti
Sveikos.

Na štai ir praėjo pirmoji mažosios kalėdų šventė darželyje smile.gif pasirodom wub.gif

https://fbcdn-sphoto...974562261_n.jpg
Atsakyti
labutis smile.gif
QUOTE(DaiDė @ 2013 12 18, 16:10)
Sveikos.

Na štai ir praėjo pirmoji mažosios kalėdų šventė darželyje smile.gif pasirodom  wub.gif

https://fbcdn-sphoto...974562261_n.jpg

kokia jau didele bigsmile.gif grazute wub.gif i Piju panasi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Semile @ 2013 12 18, 18:48)
labutis smile.gif

kokia jau didele bigsmile.gif  grazute wub.gif  i Piju panasi ax.gif

Ačiū biggrin.gif
Atsakyti