Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko atėmimas iš mamos

Laba diena, 4u.gif

mano sesei nutiko tokia problema. Pastoviai kenčia vyro psichologinį smurtą ( žemina, niekur iš namų neišleidžia, pastoviai ją menkiną kaip mamą, žmogu) nors ji tvarkinga, negerianti, rūpinasi vaikais kuriems 4 ir 6 metai. Vyras jos tarsi sadistas ir labai principingas. Matau kaip psichologiškai ją veikia. Sesuo įsidrąsino ir pasakė,kad jį paliks, nes paprasčiausiai nebeištvėrė, bet vyras pagrasino,kad jeigu skyrybos...jis pasistengs atimti vaikus. Ji darbą turi, bet gyvenamosios vietos ne. Tvarkinga. Bet pažįstant vyrą tai jis skyrybų atveju ją kaip jis sako ,,sumaišys su žemėm", tipo pripasakos kaip nesirūpina vaikais, kovos dėl vaikų iki galo. Ar jis turi didelių šansų. Nes taip jis ją išgązdino,kad bijo nešti prašymus skirtis. Jis grasina,kad turi tiek pinigų,kad net ras liūdininkų,kad ,,įrodytų" kokia ji baisi mama. Matau, kad sesei blogai,bet bijau patarti kanors ,kad nebūtų dar blogiau. gal kas čia padėtų....nuramintų...gal kam panaši situacija buvo? Iš širdies dėkoju už atsakymus. verysad.gif
Atsakyti
zmogaus nepazistu, tai del grasinimu neatsakysiu, tik apie teisine puse:

vaikai dazniausiai lieka su mama, arba irodoma, kad ji jais nesirupina, smurtauja....

ji taip pat gali rinkti irodymus, kad vyras smurtauja - kad ir i telefona irasineti pokalbius ir pan.

dargi vaikai paprastai paliekami tam, kuris daugiau rupinasi (ima nedarbinguma ligos atveju, veza i darzelius, burelius, maitina, rengia, leidzia laisvalaiki ir t.t.), o ne kurio pajamos didesnes, tiesiog turintis didesnes pajamas moka didesne islaikymo dali

del gyvenamos vietos - tegul nuomojasi, po trecdali apgyvendinimo islaidu itrauks i vaiko islaikymui butinas islaidas
Atsakyti
Visuomet būna gazdinama. Tikrai reikia ir jai pačiai apsisaugojimui įsirašyti keletą tokių grasinančių pasisakymų. Dauguma moterų, kurios buvo skyrybų iniciatorės, pergyveno visa grasinimų seriją. Kitas etapas bus kai reikės dėl išlaikymo pakovoti. Nes tokie vyrai stengiasi iskaudinti ir už kažką atkeršyti visais frontais. O su emociniu smurtautoju gyventi labia sunku, todėl aš už geresnį gyvenimą. Baimė praeina, kai žengi lemiamą žingsnį.
Atsakyti
ačiū už atsakymus. Jai tai pperdaviau. Bandys irašyti. Liudniausia,kad tas žmogus labai kerštingas ir baimė kaip pats sako...pasamdyti žmonių kurie liudys jo naudai.
Atsakyti
QUOTE(austanti @ 2013 07 21, 11:43)
ačiū už atsakymus. Jai tai pperdaviau. Bandys irašyti. Liudniausia,kad tas žmogus labai kerštingas ir baimė kaip pats sako...pasamdyti žmonių kurie liudys jo naudai.

Lai samdo, jei turi pinigu nail.gif: Jusu sesei ir samdyti nereikes-liudininkus apie psichologini smurta turi ir be samdymu, paliudyti gales darzelio aukletojai, jei reikes, kaimynai, kurie mato viska, drauges, kurios zino(pvz, Stankunaites ir Kedzio byla, kad ir kiek nupirktu liudininku buvo, tiesa vis tiek nugalejo thumbup.gif ).
Gerus patarimus merginos anksciau dave drinks_cheers.gif Dazniausiai psichologiniai smurtautojai tik grasina, ibaugina auka, is tiesu, kai ji imasi zygiu, baigiasi ju visa "drasa", lieka teismo posedyje tokie memekliai, kad graudu ziureti irnesakyk.gif O del gyvenamo busto, o kur jie dabar gyvena? Kieno buste? Giminaiciu skyrybu byloje zinau, kad seima gyveno vyro motinos bute, zmona kaip ir teises absoliuciai i buta neturejo, o bet taciau, teismas atsizvelge i tai, kad zmona faktiskai augina vaika(paliudijo kaimynai, drauges, mokytojai), ir teismas priteise gyvenima tame bute zmonai ir dukrai iki jai sueis 18 metu. thumbup.gif Nuosavybes teises kaip ir neigijo, parduoti to buto negali, bet nereikia jai nei nuomotis, nei ieskoti, kur gyventi. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 07 21, 15:38)
Lai samdo, jei turi pinigu nail.gif:  Jusu sesei ir samdyti nereikes-liudininkus apie psichologini smurta turi ir be samdymu, paliudyti gales darzelio aukletojai, jei reikes, kaimynai, kurie mato viska, drauges, kurios zino(pvz, Stankunaites ir Kedzio byla, kad ir kiek nupirktu liudininku buvo, tiesa vis tiek nugalejo thumbup.gif ).
Gerus patarimus merginos anksciau dave drinks_cheers.gif Dazniausiai psichologiniai smurtautojai tik grasina, ibaugina auka, is tiesu, kai ji imasi zygiu, baigiasi ju visa "drasa", lieka teismo posedyje tokie memekliai, kad graudu ziureti irnesakyk.gif  O del gyvenamo busto, o kur jie dabar gyvena? Kieno buste? Giminaiciu skyrybu byloje zinau, kad seima gyveno vyro motinos bute, zmona kaip ir teises absoliuciai i buta neturejo, o bet taciau, teismas atsizvelge i tai, kad zmona faktiskai augina vaika(paliudijo kaimynai, drauges, mokytojai), ir teismas priteise gyvenima tame bute zmonai ir dukrai iki jai sueis 18 metu. thumbup.gif Nuosavybes teises kaip ir neigijo, parduoti to buto negali, bet nereikia jai nei nuomotis, nei ieskoti, kur gyventi. thumbup.gif


deja gyvena pas uošvius. Nieko savo neturi. Na, bet ji tvarkinga moteris. Darželio auklėtojos, kaimynai, vaikų daktarė paliūdys tai. Laikau špygas ,kad pagaliau ji pabustu iš to košmaro. Pikčiausia...ji vis sako ,,ar aš sugebėsiu viena gyventi" taip tas vyras jai itikino,kad ji menka,nieko nesugeba be jo....uch.... mad.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 07 21, 16:38)
Giminaiciu skyrybu byloje zinau, kad seima gyveno vyro motinos bute, zmona kaip ir teises absoliuciai i buta neturejo, o bet taciau, teismas atsizvelge i tai, kad zmona faktiskai augina vaika(paliudijo kaimynai, drauges, mokytojai), ir teismas priteise gyvenima tame bute zmonai ir dukrai iki jai sueis 18 metu. thumbup.gif Nuosavybes teises kaip ir neigijo, parduoti to buto negali, bet nereikia jai nei nuomotis, nei ieskoti, kur gyventi. thumbup.gif

Bet kaip įdomiai g.gif Taip išeina, kad jeigu turiu butą, kuriame leisčiau pagyventi giminaičiams, tai kartą juos įsileidusi turėčiau iki jų vaikų pilnametystės išlaikyti - t.y. leisti nemokamai naudotis mano nuosavybe. Jeigu jie, ar jų sutuoktiniai pareikalautų g.gif
Atsakyti
QUOTE(astoria @ 2013 07 21, 20:46)
Bet kaip įdomiai  g.gif  Taip išeina, kad jeigu turiu butą, kuriame leisčiau pagyventi giminaičiams, tai kartą juos įsileidusi turėčiau iki jų vaikų pilnametystės išlaikyti - t.y. leisti nemokamai naudotis mano nuosavybe. Jeigu jie, ar jų sutuoktiniai pareikalautų  g.gif

Taip. smile.gif Stai kodel daznas bijo nuomoti butus seimoms, turincioms vaiku. smile.gif Pagal istatyma, kiekvienas vaikas turi tureti gyvenama vieta ir nesvarbu, ar jo tevai skiriasi, ar butas giminaiciu, ar nuomojamas, o seima nemoki. Absoliuciai niekas negali ismesti nuomininku, turinciu vaiku, uz tai, kad jie nemokus.
Teisininkės Marijos Idzelienės teigimu, remiantis Civiliniu kodeksu, nuomininkai gali būti iškeldinami iš gyvenamųjų patalpų nutraukus nuomos sutartį, jeigu nesilaiko jos sąlygų: ne mažiau kaip tris mėnesius (jei nuomos sutartis nenustato ilgesnio termino) nemoka buto nuompinigių ar mokesčių už komunalines paslaugas, ardo ir gadina gyvenamąją patalpą, netinkamu elgesiu sudaro neįmanomas sąlygas gyventi kitiems kartu su jais ar greta jų gyvenantiems asmenims.

Jeigu nuomininkai geruoju neišsikrausto, jie gali būti iškeldinami pagal patalpų savininko ieškinį teismo tvarka nesuteikiant kitos gyvenamosios patalpos. Jei net ir po teismo sprendimo nuomininkas neišsikrausto, reikia kreiptis į antstolius, kad būtų įvykdytas priverstinis iškraustymas.

Tačiau, pagal Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymą, nė vienas vaikas negali būti paliktas be gyvenamosios vietos. Teismui priėmus palankų sprendimą buto savininkui, liktų neišspręstų klausimų, kuriuos teismas gali pripažinti ypač svarbiomis aplinkybėmis, ir ginant nepilnamečių vaikų interesus sprendimo vykdymas gali būti atidėtas.

http://zebra.15min.l...ams-237802.html
Atsakyti
Nenukrypkim nuo temos 4u.gif

Išties, labai mažai galimybių, kad tvarkingos motinos vaikus priteistų auginti tėvui...
Aišku, sunkiausia šios situacijos dalis nustoti bijoti, nes tokie smurtautojau puikiai moka pakirpt sparnelius ir pamuš kojeles... svarbiausia ką nors pradėjus nebesileist su jais nei į ginčus, nei (ypač!!!!) į susitaikymo kalbas, nes tokia parazitai moka ir kelaiais atšliaužti doh.gif nes kiekvienas kontaktas gali atimti ryžtą.
Išties, priėjus 'iki reikalo" tas jų įkarštis gali ir atslūgti, nes labai jau "neapsimoka" tuos vaikus sau prisiteisti... bet, aišku, labai pravartu įsirašinėti pokalbius, grąsinimus ir t.t.
Ir, aišku, patikėti, kad viskas pavyks ir viską sugebėsi 4u.gif Nes taip ir yra, jei tikrai kažko sieki mirksiukas.gif
Atsakyti
Perskaičiau temą ir pamačiau joje save. Mano buvęs ex irgi dieve kaip grasino, kad įrodys, jog pijokė esu, kad vaikais nesirūpinu ir pasims pas tą, su kuria kartu geria ir gyvena, o iš tikro pats bailus kaip lapas... Tiesa, aš irgi bijojau, tikėjau tuo, bet kai pamažu praregėjau ir nustojau bijot, kai išdrįsau pasakyt jog tavęs nebijau, kaip ir dingo visi grasinimai... pats bijo, tik kitus gasdint ir temoka... Stiprybės jums atremiant tas melo teorijas... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(allegro @ 2013 08 07, 12:55)
Perskaičiau temą ir pamačiau joje save. Mano buvęs ex irgi dieve kaip grasino, kad įrodys, jog pijokė esu, kad vaikais nesirūpinu ir pasims pas tą, su kuria kartu geria ir gyvena, o iš tikro pats bailus kaip lapas... Tiesa, aš irgi bijojau, tikėjau tuo, bet kai pamažu praregėjau ir nustojau bijot, kai išdrįsau pasakyt jog tavęs nebijau, kaip ir dingo visi grasinimai... pats bijo, tik kitus gasdint ir temoka... Stiprybės jums atremiant tas melo teorijas... mirksiukas.gif

Šaunuolė, kad nepabūgot 4u.gif
O autorės sesei linkiu stiprybės ir pasiryžimo, taip paprastai iš mamų vaikai neatimamai.
Atsakyti
O man teko savo rankose laikyti savo buvusio vyro ieškinį ir dalyvauti byloje del dukters gyvenamosios vietos pakeitimo (jis reikalvo, kad priteistų pas jį)
Viskas pasibaigė taikos sutartimi, pradėjus bylą nagrinėti iš esmės.
To, ką aš išgyvenau tuo metu, nepalinkėčiau net pačiam pikčiausiam priešui. Visas ieškinys, o konkrečiai, kiekvienas sakinys- buvo melas. Bet iš savo sesers advokato buvau girdėjusi, kaip jis "padėjo" vienam laimėti vaiką iš savo buvusios, papirkdami liudytojus... Taigi, baimės akys didelės...
Mano vyras viską darė iš keršto man, dėl to, kad nevykdžiau jo reikalavimų.
Jau praėjo apie pusantrų metų, bet aš vis dar bijau. Šiuo metu reikalauja, kad atsisakyčiau santuokinės - jo pavardės, o jei - ne, vėl ieškinys.
Prasiknisus šitoje visoje košėje : vaikų teisių apsauga, advokatai, teismai - varo į neviltį. verysad.gif
Atsakyti