Įkraunama...
Įkraunama...

Likti vienai su kūdikiu ant rankų ir nėščiai...

labeile, kurie cia statistiniai turi po lysnus 20t? idomu... biggrin.gif

palikti nescia - moraline zala? nesutinku.... o meluoti moteriai kad myli visa gyvenima - ne zala.... jei man meluotiu, kad myli, nepaliktu, o po to tik 70metu mane paliktu is gailescio - tai jau as tadu toookia moraline zala prisiteisciau, kad NEPALEIDO MANE IR NELEIDO SUKURTI GYVENIMO SU ZMOGUMI, KURIS MANE GALBUT BUTU ILGIAU MYLEJES.... bigsmile.gif ax.gif

vienas ATVEJIS tai ne nuolatinis.... moterys musamos reguliariai, smurta patiria - o skiriantis nieks nieko nepriteisineja rolleyes.gif turbut jos net nemegina - zinant kad seksualinio ir psichologinio smurto teismuose beveik neimanoma irodyti. smile.gif musu lietuvelej.
Atsakyti
QUOTE(Laabeille @ 2013 10 17, 10:22)
Kas peza, o kas raso.... o kad Liutei sexo maza, tai as nekalta Ner ko cia tamstelei list... nes zinutes autorei nepadesit ne laseliu  hi.gif

Visoms patarciau ne SM, o civilini kodeksa paskaitineti.

Civiliniam kodekse parasyta, kad jei nebemyli zmonos ir nori skirtis,esi skoloje 20tukst? ax.gif
Juk zmogus istikimas jai. Po tokio ieskinio ant kersto, tai manau alimentu is vis galima net nebesitiket .Vargse nuskriaustoji zmona
Pritariu given, net ir siaip realu uz smurta,kuris vyksta seimoje, uz ji tokios juokingos bausmes wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Laabeille @ 2013 10 16, 14:09)
viena atveji pazistu asmeniskai wink.gif ir vaikas tik vienas tebuvo (dar tuo metu pilve), bet aisku, buvo is ko priteisti.... Faktas tas, kad moteri  nestuke.gif  palikti yra moraline zala.


nu baikit. Kuriam jau cia kodekse taip parasyta? CK? BK? Visus turiu, patikrinciau, jei nuoroda duosit, nes stori jie, visko is eiles skaityt nesinori. Ir kazkaip nelabai tikiu, kad prisiteise moraline zala butent del to, kad paliko schmoll.gif dar negirdejau teismu praktikoj tokio atvejo.
Atsakyti
Civilinis kodeksas


6.250 straipsnis. Neturtinė žala

1. Neturtinė žala yra asmens fizinis skausmas, dvasiniai išgyvenimai, nepatogumai, dvasinis sukrėtimas, emocinė depresija, pažeminimas, reputacijos pablogėjimas, bendravimo galimybių sumažėjimas ir kita, teismo įvertinti pinigais.

2. Neturtinė žala atlyginama tik įstatymų nustatytais atvejais. Neturtinė žala atlyginama visais atvejais, kai ji padaryta dėl nusikaltimo, asmens sveikatai ar dėl asmens gyvybės atėmimo bei kitais įstatymų nustatytais atvejais. Teismas, nustatydamas neturtinės žalos dydį, atsižvelgia į jos pasekmes, šią žalą padariusio asmens kaltę, jo turtinę padėtį, padarytos turtinės žalos dydį bei kitas turinčias reikšmės bylai aplinkybes, taip pat į sąžiningumo, teisingumo ir protingumo kriterijus.
Atsakyti
QUOTE(Viluša @ 2013 10 21, 21:59)
Civilinis kodeksas
6.250 straipsnis. Neturtinė žala

na ir kas, kad parasyta??? Dar negirdejau nei vieno atvejo, kad Lietuvoj palikta moteris butu prisiteisus neturtine zala is vyro schmoll.gif nei buvo taip, nei kada bus schmoll.gif



Ir aplamai, tai man atrodo, kad tai dar viena netikra istorija, kuria gal tiketasi naudos gaut, bet kadangi niekas nieko nepasiulo, tai ir autores nera.
Atsakyti