Įkraunama...
Įkraunama...

***Kovinukai***

QUOTE(index @ 2014 01 11, 16:47)
sveikinimai  4u.gif  4u.gif


Aciu merginos 4u.gif
uff, niekaip vardo neisrenkame... Vyras liepe siandien apsisprest... ax.gif o as nesugalvoju blush2.gif
Atsakyti
Myciute , sveikinu!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif Aukit, stiprekit, ilsekites.
Atsakyti
Sveikos!
Index,super tavo istorija-sveikinu su Mykoliuku wub.gif pradziot gal kosmosas bet paskui lengviau,as rodos jau nepamenu tu vargu biggrin.gifo dbr viens be kito negali...

Myciute suweikinu!ar varda jau davet?

Kur kitos nestukes, auu;) kiek dbr ju turim,3?

Buvo ir mum sunkus metas,kaip pradejom nuo lapkricio sirgt..gruodi ligoninei po 2sav vel bronchpitas sad.gif 3k antibus jau gere,o i darza tai neina.Jau neviltis eme, tai dabar tyr daro visokius, matysim....
I darzeli eisim jei gausim nuo 2m.Ir noriu kad eitu ir tuo paciu nenoriu....
Plaukus kirpom jau 3k. dabar vel reikia nes plaukai ohoho biggrin.gif pati nebe bandau kirpt bet ir nesileidzia labai.
Kalba po zodi nemazai ,daug atkartoja nuo seses.Ir pirstu daug nurodo, ka paduot ar savo metus.Ant puodo nesedi,nebent su kelnem biggrin.gif .Ugis 92 nzn ar tikslus.

Ar yra jau dirbanciu mamu?kaip daret,darzeli rinkotes,ar aukle?
Atsakyti
Aciu visoms uz sveikinimus! Varda davem, kuri dar vasara buvau sugalvojusi. Nepagalvokit nieko blogo, bet nenoriu forume rasyti ax.gif

Kaip as suprantu tave, kai vaikas taip serga... Man tie 2,5men kai laukiaus ir vaikas sirgo ir as dar susirgau, buvo labai sunkus tiek fiziskai, tiek psichologiskai.

Dabar laikinai turiu auklyte (deja, pasake, kad iseina ieskot kito darbo), tai kol kas kaifuoju su mazyle smile.gif Vakarais kai grizta MB, myluoju ir dukstu su vyresneliu, migdau... O viduj begalinis dziaugsmas ir ramybe wub.gif

Sveikatos ir nuotykiu kovinukams!!
Atsakyti
QUOTE(Myciute @ 2014 01 17, 21:08)
Aciu visoms uz sveikinimus! Varda davem, kuri dar vasara buvau sugalvojusi. Nepagalvokit nieko blogo, bet nenoriu forume rasyti  ax.gif

Kaip as suprantu tave, kai vaikas taip serga... Man tie 2,5men kai laukiaus ir vaikas sirgo ir as dar susirgau, buvo labai sunkus tiek fiziskai, tiek psichologiskai.

Dabar laikinai turiu auklyte (deja, pasake, kad iseina ieskot kito darbo), tai kol kas kaifuoju su mazyle smile.gif Vakarais kai grizta MB, myluoju ir dukstu su vyresneliu, migdau... O viduj begalinis dziaugsmas ir ramybe  wub.gif

Sveikatos ir nuotykiu kovinukams!!

Viskas suprantama,nors tiesa sakant as ir tavo sunaus vardo nezinau wink.gif bet lietuviskas ar is retesni ? smile.gif
Faina del aukles,tikrai nutuokiu jog lengviau buna.O visa diena ji buna pas jus ?
Atsakyti
Sveikos gyvos:) o aš maniau, kad Ąžuoliukas jau mokyklą lankyt bus pradėjęs:)smile.gifsmile.gif
mes augam puikiai- nesergam, neinam į daržą - einam į lauką kasdien. šnekam daug ir žmonių šneka. anksčiau pagrinde būdavo daiktavardžiai, o dabar jau turim ir daug veiksmažodžių šalia prijungtų. žodžiu suprantam Elzytę jau ne tik mes su tėveliu.
su puodu draugaujam, jei ne per labiausiai užsiėmusi, bet pati prašosi tik kakų. apsisysiojus gali būt iki pažastų, nesvarbu jai. tai pampersų dar neatsisakėm. o jau laukiu:)

Linkėjimai šviežioms mamytėms:)

(Mano vyras jau vis primena, kad laikas antrą daryt, bet aš nesiryžtu dar)

tiek žinių smile.gif nesirkit:)
Atsakyti
QUOTE(MonCheri @ 2014 01 18, 22:13)
Viskas suprantama,nors tiesa sakant as ir tavo sunaus vardo nezinau wink.gif bet lietuviskas  ar is retesni  ? smile.gif
Faina del aukles,tikrai nutuokiu jog lengviau buna.O visa diena ji buna pas jus ?


Vardai lietuviski, berniuko kunigaikstiskas tradicinis, mergaites paprastesnis, nes senoviniai man per grubiai skambejo wink.gif

Aukle buna nuo 9-10 val. ryto iki pipiro pietu miego, paskui ateina dar kelioms valandoms popiet. tai labai patogu. Tik gaila, kad nusprende kito darbo ieskot. Man buvo tikra atgaiva ir super pagalba. Plius prisiplanavau su vyresneliu i visokias mokykleles vaiksciot, bet dabar kol nerasiu aukles to daryt nepavyks...
Atsakyti
Atsiprasau kad braunuos i Jusu temuke. Esu is Vasarinuku temos, uzsipirkau savo dukrytei atprastukiu, bet kol gavom, mums ju jau nebereikia. Liko 1 kompletukas (4vnt) mergaitisku spalvu. Atiduodu uz 40 lt. Naujos.
Audinys-medvilne. Viduje isiutas neperslampantis sluoksnis ir frotinio audinio sluoksnis.Labai malonios ir minkstos. Tinka nuo 11 kg.
user posted image
user posted image
user posted image
Gal kam reikia? blush2.gif
Atsakyti
Labas,

atrodo aplankė dar vienas stebuklas smile.gif, ryt pas gydytoją.
nerimauju ar viskas gerai?

baigiau maitinti prieš kelias savaites, galvojau pailsėsiu.
bet testas +
Atsakyti
Myciute, sveikinimai didžiausi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(indry @ 2014 02 12, 17:22)
Labas,

atrodo aplankė dar vienas stebuklas smile.gif, ryt pas gydytoją.
nerimauju ar viskas gerai?

baigiau maitinti prieš kelias savaites, galvojau pailsėsiu.
bet testas +



planavot? smile.gif

sveikinu drinks_cheers.gif kaip smagu kai gretos gauseja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(index @ 2014 02 12, 16:44)
planavot? smile.gif

sveikinu  drinks_cheers.gif  kaip smagu kai gretos gauseja smile.gif



labas,
labai norėjome, bet nesitikėjome, nes pirmas gavosi tik su IUI.
o dabar paprastai be nieku nieko.
siandien pas gine, parasysiu ar viskas gerai?
Atsakyti