Įkraunama...
Įkraunama...

Džiungarijos žiurkėnai

Nupirkau dar vieną narvelį, šįsyk skirtą žiurkėnams, tokį rožinį. Man jis panašus į barbių namą biggrin.gif Du dabar gyvena jame, peštukas senajame. Vieną naktį laisvę vonioje dabar turi vieno narvelio gyventojos, kitą naktį- kito narvelio gyventoja smile.gif
Ar dažnai įdedat žiurkėnus į kamuoliuką kambariais pasiridenti?
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2013 10 20, 12:08)
Nupirkau dar vieną narvelį, šįsyk skirtą žiurkėnams, tokį rožinį. Man jis panašus į barbių namą  biggrin.gif  Du dabar gyvena jame, peštukas senajame. Vieną naktį laisvę vonioje dabar turi vieno narvelio gyventojos, kitą naktį- kito narvelio gyventoja smile.gif
Ar dažnai įdedat žiurkėnus į kamuoliuką kambariais pasiridenti?


kasdien
Atsakyti
O kiek laiko jie ridenasi?
Atsakyti
labas visoms 4u.gif
prasau patarimo unsure.gif turime sirijos ziurkeniuka ir vakar jis pradejo vilkti kojytes verysad.gif skaiciau kad tai paralyzius tik nezinau kaip jam pagelbeti verysad.gif gyvenam usieni ir paskambinau i veterinarija 1000 litu kainuotu ji gyditi ir tyrimai net neturiu tokiu pinigu,o taip gaila man jo doh.gif guli dusauja tik verysad.gif ar kur nors uzmigdo juos ar kaip verysad.gif nors nesikankintu padarelis verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2013 10 20, 22:34)
O kiek laiko jie ridenasi?


kol ridenasi.
kai nulendą į kokį kampą snaust, tada jau dedu į narvelį.
Atsakyti
QUOTE(*Vaniliukė* @ 2013 10 22, 11:57)
kol ridenasi.
kai nulendą į kokį kampą snaust, tada jau dedu į narvelį.


Ačiū.
Tie ridenimaisi pramoga mazgei kalytei- toji paskui sekioja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agggne @ 2013 10 22, 11:56)
labas visoms 4u.gif
prasau patarimo  unsure.gif  turime sirijos ziurkeniuka ir vakar jis pradejo vilkti kojytes  verysad.gif  skaiciau kad tai paralyzius tik nezinau kaip jam pagelbeti  verysad.gif  gyvenam usieni ir paskambinau i veterinarija 1000 litu kainuotu ji gyditi ir tyrimai net neturiu tokiu pinigu,o taip gaila man jo doh.gif  guli dusauja tik  verysad.gif ar kur nors uzmigdo juos ar kaip  verysad.gif  nors nesikankintu padarelis  verysad.gif

ziauriai parasysiu,bet jei pinigeliu neturit,o gyvunas kankinasi,uzspauskit nosyte labai greit viskas pasibaigs,teko taip daryti,kai numyniau ziurkena netycia,buvo labai baisus stresas,bet kitos iseities nebuvo,negalejom leisti gyvunui merdeti verysad.gif nors pirma pasidomekit kiek kainuos uzmigdymas.
Atsakyti
QUOTE(linete33 @ 2013 10 22, 18:05)
ziauriai parasysiu,bet jei pinigeliu neturit,o gyvunas kankinasi,uzspauskit nosyte labai greit viskas pasibaigs,teko taip daryti,kai numyniau ziurkena netycia,buvo labai baisus stresas,bet kitos iseities nebuvo,negalejom leisti gyvunui merdeti  verysad.gif nors pirma pasidomekit kiek kainuos uzmigdymas.

labai aciu uz patarima verysad.gif bet radau kur ir uzmigdeme verysad.gif nors tiek ramu kad nebesikankino nes veterinare sake jis buvo agonijoj sad.gif pravirkau kaip mazvaike bet labai gaila toks mielas buvo cry.gif
Atsakyti
Suprantu, kad šunį, katę reikia migdyti, kad nesikankintų, o su tokiu padarėliu viskas paprasta...Vasarą mamos kieme pasigavau svirdinėjančią pelę, aiškiai žiurknuodžių apsirijusią, įmečiau į vandenį ir nuskendo tuoj pat...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2013 10 22, 20:58)
Suprantu, kad šunį, katę reikia migdyti, kad nesikankintų, o su tokiu padarėliu viskas paprasta...Vasarą mamos kieme pasigavau svirdinėjančią pelę, aiškiai žiurknuodžių apsirijusią, įmečiau į vandenį ir nuskendo tuoj pat...


doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2013 10 22, 19:58)
Suprantu, kad šunį, katę reikia migdyti, kad nesikankintų, o su tokiu padarėliu viskas paprasta...Vasarą mamos kieme pasigavau svirdinėjančią pelę, aiškiai žiurknuodžių apsirijusią, įmečiau į vandenį ir nuskendo tuoj pat...

na pele tai pele bet sitas gyvuniukas su mumis jau nemazai laiko ir labai mielas labai prisirisau prie jo tiesiog negalejau pati rankos kelti,ziaurei jauciausi matydama kaip kankinasi verysad.gif negaleciau as uzdusinti ar ka schmoll.gif dabar ramaiu jauciuosi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(agggne @ 2013 10 22, 20:14)
na pele tai pele bet sitas gyvuniukas su mumis jau nemazai laiko ir labai mielas labai prisirisau prie jo tiesiog negalejau pati rankos kelti,ziaurei jauciausi matydama kaip kankinasi  verysad.gif  negaleciau as uzdusinti ar ka  schmoll.gif  dabar ramaiu jauciuosi  unsure.gif


Gal aš šaltų nervų, nes prieglaudoje mano akivaizdoje nuo parvo nugaišo ne vienas kačiukas ar šuniukas. O čia tik mažas žiurkėniukas... Pripranti prie tokių dalykų.
Atsakyti