Įkraunama...
Įkraunama...

Kai negali daug idėti į vokelį...

Visiškai pritariu...
O dar gražiau kai pasako, kad neturi pinigų ateiti į vestuves, nes negali nusipirkti naujos suknelės, profesionaliai pasidažyti, pasiimti sau brangios mašinos - tai net juokinga pasidaro.
Papildyta:
Kartais atrodo, kad svečiai ne jaunuosius ateina pasveikinti ir jų laime pasidžiaugti, o pasirodyti kokie jie "gražūs" ir prisigerti... nesakau, kad tokie visi, ačiū Dievui, bet tikrai yra.. Ne kartą esu sutikusi žmonių, kurie po vestuvių skundžiasi, kad per mažai "karštų" buvo, "ne toks" alkoholis, per mažai jais "užsiėmė".. - ne taip reikėtų, manau, kalbėti po dviejų žmonių meilės šventės.
Atsakyti
QUOTE(l-a-v-i-n-a @ 2014 06 25, 15:50)

jei norit tik paminet ta diena, tai nekvieskit sveciu, o tik praneskit, kad tuoskities ten ir ten, gali ateit pasveikint, jei nori. Problemu nebus niekam - jauniesiems, kad pinigu neisleis vaisinimams, o sveciams - vien gelems tikrai kaip nors pakaks, net puostis kazkaip nereikes,tai islaidos irgi praktiskai minimalios. Abi puses patenkintos biggrin.gif
Atsakyti
Visai neseniai susiduriau su tokia nuotaka,kuri nusprende ne tik kad jos vestuves turi atsipirkti,bet ir kad su kaupu liktu doh.gif o liudniausia kad tai mano drauge verysad.gif

Na ji labai sauni ir miela mergina,tad visad galvojau jog jos vestuves turetu buti romantiskos,mielos ir kupinos dziaugsmo....

Kai pati gavau zieduka - ji tarsi pasikeite unsure.gif pirmas sokas buvo kai ji viesai su savo draugu susiriejo jog taip pat nori ziedo ir vestuviu.Gavus zieda (puikavosi iki nukritimo) uzsispyre isteketi kuo greiciau pres mane (lyg cia kazkokia konkurencija butu). kadangi mes taupysim pinigelius iki kitos vasaros, uzklausiau koks ju biudzetas ir gal galiu kuo padeti planavime.Na ji pareiske jog uz viska sumokes jie patys (o jos draugas pasake jog nuotakos mama uz viska sumokes) ir susitaupys per tris menesius. Pagalvojau kad bus grazios kuklios vestuves su artimaisiais,BET....
Ji sugalvojo toki gudru plana doh.gif pakviete i vestuves 60 zmoniu kad surinktu kuo daugiau pinigu doh.gif jai reikejo didesnes sales tokiam skaiciui bet nebuvo tam pinigu,tad nenoredama atsisakyti savo ''plano'' ji sves vestuves valgykloje doh.gif doh.gif cia yra puikus pavyzdys ka zmogus gali padaryti del pinigu schmoll.gif

Negana to ji pareiske reikalavimus pamergems unsure.gif t.y. butinai vienodos sukneles,vienodi bateliai,vienodos sukuosenos,vienodi makiazas!!! Tada mano kantrybe truko ir as kategoriskai atsisakiau laikytis sito kvailo nusistatymo jog pamerges yra nuotakos verges. Issakius savo nuomone kitos pamerges tyliai man pritare,tad nuotaka kelias dienas papykus nusileido nuo zemes ir apsiribojo vienodomis suknelemis (nors dar kuri laika aiskino apie vienodas sukuosenas). Kadangi ji mums NUSILEIDO tai pareiske jog mergvakaris turi buti ne is pigiausiu doh.gif doh.gif

Zodziu kosmaras,ka zmogus gali padaryti is pavydo unsure.gif O anksciau ji buvo labai nuosirdi geranore mergina verysad.gif Svarsciau neeiti i vestuves,bet maniskis su jos draugu geri draugai g.gif

Baisiausia kas gali buti,tai vestuves del konkurencijos,pavydo,pinigu ar dar kokios nesamones verysad.gif
Atsakyti
pati rengiuos i svente,todel paskaiciau cia mielos jaunosios ar tikrai svente pavyks jei visi jusu kviesti sveciai negali idet i voka tiek kiek jus noretumet blink.gif jei pasakys neateisim, ar vestuviu diena neapkars pati jau seniai tekejau ir as uz dovanas o ne vokelius,nes jus neturesit jokio prisiminimo is vestuviu,t y ar prisiminsit ka padovanojo geriausia drauge g.gif dave 300 ar 400 lt,o ka pirkot,mano laikais kai tekejau vestuves niekad neatsipirkdavo,o dovanos budavo visokiu,bet turiu tokiu mielu,kurios ir prabegus daug metu dziugina sirdi,jei taip mastytu zmones kad svente turi atsipirkt tai nebesvestume ne gimtadieniu ne krikstynu,o i laidotuves isvis neitume,nes artimiesiem geles jusu tai nuostolis mielosios jaunosios kiekviena svente turi prasme mano mociute sakydavo gyvenime svarbios ir zymimos sventes tai vestuves krikstynos ir laidotuves,visas jas sieja vienas dalykas artimi zmones ,kuriems norite perduot smagia ar liudna zinia,ir anksciau vestuves keldavo tevai,kviesdavo gimines ir tik labai artimus kelis draugus dazniaus tai budavo poros,dabar tai gali vestuvese vien draugai but g.gif ...
Atsakyti
Man irgi nepatinka nusistatymas, kad mažiau nei su 200 nedrįsk rodytis. Tai maždaug turiu tikrint vokelius ir kurie mažiau atneša-išvaryt? Aš noriu matyti ŽMOGŲ o ne vokelį. Ir tegu valgo kiek tik nori, kąsnių neskaičiuoju smile.gif . Man visiškai vienodai ar jis atneš 10lt ar 1000, gali ir nieko nenešt, svarbu pats būtų. Taip pat ir aš manau, kad jei esu kažkur pakviesta, žmogus nori matyti MANE, o ne mano dovaną.
Mažoji_Drauge, va čia tai žmonės doh.gif pas tokius tai bijočiau rodytis, paskui metus šnekėtų, kad per mažai daviau schmoll.gif
Atsakyti
Vieni debilai ima paskolas; kad galėtų iškelti amžiaus vestuves lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Kiti debilai ima greituosius vartojamuosius kreditus; kad galėtų į vokelį įdėti "padoriai" biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Po to vieni pykstinasi radę per mažai; kiti kruopas valgo ; bet jaučiasi didvyriškai pasielgę biggrin.gif

Šiaip jau didžiulis netaktiškumas yra reklamuotis kiek kainuos vienas žmogus restorane- taip tarsi įspraudi į rėmus būsimo svečio vokelio turinį doh.gif

Ne mano reikalas; kad tau būtent šitas restoranas patiko; kad reikia būtent šitos suknelės ar brangiausio fotografo doh.gif

Atsakyti
Prieš keletą metų dalyvavau tolimo giminaičio vestuvėse, tai vienu metu "per aplinkui" buvo pasklidusios kalbos apie minimalią vokelio turinio sumą, t.y. 400Lt. Tuo metu negalvojau, ar tai yra didelė ar nedidelė suma, tiesiog buvo bjauru girdėti, kad žmonės iš vestuvių nori pasipinigauti...

Kita neitin graži istorija panašia tema yra iš mano bendradarbės vestuvių. Po šventės su vyru jiedu susėdo prie kompiuterio ir vedė sąrašiuką, maždaug: Jonas - 200Lt, Onutė - 100Lt ir t.t. Ir labai supyko, kad kažkuri draugė su vyru padovanojo tik 150Lt (nors draugė bedarbė ir viskas čia suprantama)...

Mano vestuvės po mėnesio, tai apie dovanas net ir nelabai galvoju. Net nustebau, kai mlimojo tėtis išsidavė, jog paddėjo broliui su sese dovanas rinkti. Mano reakcija viduje buvo maždaug "rimtai, brolis su sese dovanos dovaną? KODĖL?" biggrin.gif Kadangi mūsų vestuvės bus tiesiog pietūs su šeima, tai ir norisi tiesiog pabūti drauge su artimiausiais ir mylimiausias, o ne po visko vesti sąrašiukus, kiek kas padovanojo pinigų.
Atsakyti
Mums kažkaip net nesava, kad turime pinigų iš svečių, ne savų uždirbtų. Kažkaip skaičiavom visas išlaidas, o kad įplaukų bus neapsvarstėm. Ir tikrai neskaičiavom kiek kas dėjo, o dėkojom už buvimą su mumis, kad atvyko, susiderino visko, už gražius palinkėjimus ir atminimo smulkmenėles. Tai ir yra mums trokštamas apdovanojimas. smile.gif
Atsakyti
Na ka savaitgali pati atsokau savo vestuves. Vakar vakare kai islydejome visus svecius vyras primine, kad dar dovanos ne neispakuotos smile.gif O as visai pamirsau apie tas dovanas (vokelius)... Tai susitvarkem, atsigulem ir abu pradejome ziureti... Kazkaip buvo keista, bet man grazausia buvo, kad turejome tokia kruva laisku! Graziausiu atviruciu, nuostabiais zodziais! O kalbant apie pinigus, tai tikrai buvo kas dejo tik 50 lt (kadangi buvo ir tokiu zmoniu kurie tikrai vargingiau gyvena), buvo kas dejo po 500 euru. Bet visgi man graziausia dovana buvo ta kad sie nuostabus zmones papuose savo svente!
O tie kas nori jog svente atsipirktu, ar net gautu daugiau nei isleido, tai man gaila ju... pinigai laimes nenesa brangiosios. Laime atnesa tai kad gavote salia saves nuostabu zmogu - vyra. Arba geriau nekelkite vestuviu, tai nebus islaidu, o kad ir susirasius vistiek atsiras kas atnes vokeli biggrin.gif
Atsakyti
Man svarbiausia, kad dalyvautų mūsų šventėje artimiausi ir brangiausi žmonės, kviečiame tuos kuriuos norime matyti bigsmile.gif . Visiškai nesvarbūs materialūs dalykai, bet kvietime rašysime, jog "dovanas norime išsirinkti patys", gyvename ne Lietuvoje, tikrai būtų sunku viską išsivešti kartu! biggrin.gif bet tikrai neįpareigojame nieko šiuo pasakymu, galvoju pridurti, kad "vietoj gėlių lauksime šypsenų" ax.gif
Atsakyti
Mes kai prieš mėnesį kėlėm vestuves net negalvojom, kiek surinksim pinigėlių - tiesiog norėjome smagiai atšvęsti taip, kad visiems būtų gera ir smagu. Iš to noro išleidom labai daug, bet svečiai tikrai labai pasistengė finansiškai, tad pusę sumos per dovanas ir atgavome. Iš tikrųjų, ant kai kurių svečių net pyktelėjau, kad per daug įdėjo... per daug ta prasme, kad žmonės studentai ir žinau, kad pinigais pas juos nelyja. Visais atvejais, išskyrus tėvus, gavome iš kiekvieno svečio apie pusę tos sumos, kuri teko vienam svečiui :-) Labai patiko, kad kai kurie, kas įdėjo kiek mažiau nei kiti, atnešė nedidelę dovanėlę papildomai - tai knygą, tai simbolinę dovanėlę, tai super gražias kalbas vakarienei parengė. Negalim pykti ant svečių :-)
Atsakyti
QUOTE(MiglaRasa @ 2014 08 13, 15:25)
Prieš keletą metų dalyvavau tolimo giminaičio vestuvėse, tai vienu metu "per aplinkui" buvo pasklidusios kalbos apie minimalią vokelio turinio sumą, t.y. 400Lt. Tuo metu negalvojau, ar tai yra didelė ar nedidelė suma, tiesiog buvo bjauru girdėti, kad žmonės iš vestuvių nori pasipinigauti...

Kita neitin graži istorija panašia tema yra iš mano bendradarbės vestuvių. Po šventės su vyru jiedu susėdo prie kompiuterio ir vedė sąrašiuką, maždaug: Jonas - 200Lt, Onutė - 100Lt ir t.t. Ir labai supyko, kad kažkuri draugė su vyru padovanojo tik 150Lt (nors draugė bedarbė ir viskas čia suprantama)...



Kraupu doh.gif Aš dar suprantu tą atsipirkimą, kai rengiamos kokios išskirtinės vestuvės, kažkas originalaus ir įspūdingo. Bet jei tos tradicinės lietuviškos - gėrimais nustatyti stalai, pirtis, kubilas, bobutiškos dainos - tai irnesakyk.gif
Atsakyti