Įkraunama...
Įkraunama...

Sausinukų namučiai

QUOTE(Gris @ 2015 02 07, 13:59)
Aha, lyg per miglą kažką pamenu  g.gif



O as galvoju ar TA PATI g.gif Gal cia kita?
Atsakyti
Laba diena,

žiūriu tema apmirus.

Noriu paklausti - ar ruošiatės sausio mėnesį gimusius vaikus leist į priešmokyklinę grupę (ir į mokyklą anksčiau)? Mes gavom leidimą eiti (iš Raidos centro), bet labai pati blaškausi.
Atsakyti
QUOTE(Sparaxis @ 2015 07 15, 15:49)
Laba diena,

žiūriu tema apmirus.

Noriu paklausti - ar ruošiatės sausio mėnesį gimusius vaikus leist į priešmokyklinę grupę (ir į mokyklą anksčiau)? Mes gavom leidimą eiti (iš Raidos centro), bet labai pati blaškausi.


tikrai apmirus tema.. smile.gif fb nemažai diskutavom šiuo klausimu.. ir kaip suprantu daugelis sausį gimusių dar neis į priešmokyklinę.. mes irgi esam iš tų kur gavom rekomendaciją, bet liekam darže.
Atsakyti
QUOTE(Ingusia31 @ 2015 02 07, 17:04)
O as galvoju ar TA PATI  g.gif Gal cia kita?



Ta pati, ta pati biggrin.gif As, kadangi su ja turejau reikalu tai esu uzsiblokavusi ja doh.gif smile.gif
Papildyta:
QUOTE(vineypooh @ 2015 08 03, 15:22)
tikrai apmirus tema..  smile.gif  fb nemažai diskutavom šiuo klausimu.. ir kaip suprantu daugelis sausį gimusių dar neis į priešmokyklinę.. mes irgi esam iš tų kur gavom rekomendaciją, bet liekam darže.



Mano Patrikas priešmokyklinukas jau. Bet nepasakyčiau, kad ten kažkas labai keitėsi pas jį. Kaip darželyje sprendė pratybas ir mokėsi raideles ir skaičius taip ir čia dirba. Kadangi Patrikas moka spausdintinėm raidėm skaityti, tai jis tas raideles rašo ir vargo nemato... Mano akim žiūrint labai po truputį ir gana neapkrautai jie mokosi smile.gif Kas pasikeitė, tai tik pati grupė, auklėtojos ir didžioji dalis vaikų. Pradžiai buvo nelabai laimingas dėl auklėtojų ir vaikų, bet dabar jau įsijungė į kolektyvą ir vėl jaučiasi puikiai.
Manau jam šiais metais per daug pasikeitimų visuose gyvenimo etapuose todėl pradžioje nemėgo eiti į darželį unsure.gif
Bet va, draugės berniukas eina į priešmokyklinę šilainiuose, tai esu apakus blink.gif doh.gif ten vaikus net diktantus verčia rašyti iš raidžių... Jei blogai parašo tai namų darbų "kalną" užduoda...
Atsakyti
O as savo Barboros neleidau niekur skubeti, nes man patinka kai ji dar niekur neskuba ir ilgiau pabus maziau skaudancia galva...

Bet va ka as paskutiniu metu jauciu, tai pirma karta akivaizdziai pamaciau ir supratau koks geras zmogus ji uzaugs. Nebus labai protinga, bet nu nerealiai gera turetu buti... jeigu nesugadinsiu... Labai dziaugiuosi kad pasiseke su vaikais. Viena labai protinga bet charakterio bjauresnio, o kita labai gera. Dabar toks amzius kai charakteris ir elgesys labai ryskiai nusistoveje, poelgiai nuspejami. Kaip man ji patinka smile.gif tokia ziauriai mano sirdziai miela. Tiesa noretusi kad vaikui butu lengva gyventi, butu naglesne, verzlesne, atkaklesne ir t.t. Bet kaip mamai begalo dziugu tureti labai sazininga, labai zmones ir pasauli mylinti zmogu. Tokia randanti priejima prie kiekvieno, megstanti apkabinti, paguosti, neleidzianti niekam nieko skriausti, puikiai ieskanti kompromisu, siekianti visu tarpusavio geru santykiu ir t.t. Zodziu matau kad tikrai ne mano nuopelnas cia, bet asmenybe tokia formuojas kuri mane labai dziugina smile.gif Galeciau ir as daug ko is jos ismokti. Pirmiausia tai kantrybes, atleidimo ir jokio isankstinio nusistatymo.

Ech pasidziaugiau cia as smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingusia31 @ 2015 10 25, 20:11)
Ech pasidziaugiau cia as smile.gif


džiaugiuos kartu su tavim wub.gif

aš, manau, kad daug ko iš savo vaikų galim pasimokyti ir noriu tikėt, kad vis dėlto išmoksim..
Atsakyti