Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlomų vaikų sveikata

O kam jums genetikai? Mes savo mergytę parodėm pediatrei.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Baisa.: 20 birželio 2017 - 01:45
QUOTE(Baisa. @ 2017 06 20, 02:35)
O kam jums genetikai? Mes savo mergytę parodėm pediatrei.


Savo pediatrei vežti negaliu, leidžia tik Vilniuj tirti. Esam ne vilniečiai patys.
Jų gydytoja ją ištyrus. Pilna tų įrašų. Bet pati mėtosi tarp savo versijų. Tai yra VAS, tai nėra VAS, tai silpnai išreikštas, tai apskritai sveika... Viena darbuotoja rekomendavo būtent genetikos centrą. Jos galvytė man labiausiai nefuoda ramybės. Taip žiūrint man labai labai nekrenta į akis, bet med.išrašai rodo mažesnę nei norma tokiam vaikui. Ir visa guminukė. Praktiškai net kojytėm neremia, neatsispiria..silpnutė.. Nuotrauką parodžiau pediatrei, tai sako nematyti veidelyje to baisuoklio VAS, matyt sako jai silpna forma. Bet vistiek norisi žinoti nešališką genetiko nuomonę 😉
Atsakyti
QUOTE(PMS @ 2017 06 20, 09:58)
Savo pediatrei vežti negaliu, leidžia tik Vilniuj tirti. Esam ne vilniečiai patys.
Jų gydytoja ją ištyrus. Pilna tų įrašų. Bet pati mėtosi tarp savo versijų. Tai yra VAS, tai nėra VAS, tai silpnai išreikštas, tai apskritai sveika... Viena darbuotoja rekomendavo būtent genetikos centrą. Jos galvytė man labiausiai nefuoda ramybės. Taip žiūrint man labai labai nekrenta į akis, bet med.išrašai rodo mažesnę nei norma tokiam vaikui. Ir visa guminukė. Praktiškai net kojytėm neremia, neatsispiria..silpnutė.. Nuotrauką parodžiau pediatrei, tai sako nematyti veidelyje to baisuoklio VAS, matyt sako jai silpna forma. Bet vistiek norisi žinoti nešališką genetiko nuomonę 😉


Kaip suprantu mažylė iš Vilniaus kūdikių namų? šiek tiek ten esu buvusi ir kai kuriuos vaikus mačiusi. Iš Jūsų parašymo, turiu įsivaizdavimą, kokią mergytę jums pasiūlė. Parašykit asmeninę žinutę, pasidalinsiu įžvalgomis.
Atsakyti
QUOTE(PMS @ 2017 06 20, 09:58)
Savo pediatrei vežti negaliu, leidžia tik Vilniuj tirti. Esam ne vilniečiai patys.
Jų gydytoja ją ištyrus. Pilna tų įrašų. Bet pati mėtosi tarp savo versijų. Tai yra VAS, tai nėra VAS, tai silpnai išreikštas, tai apskritai sveika... Viena darbuotoja rekomendavo būtent genetikos centrą. Jos galvytė man labiausiai nefuoda ramybės. Taip žiūrint man labai labai nekrenta į akis, bet med.išrašai rodo mažesnę nei norma tokiam vaikui. Ir visa guminukė. Praktiškai net kojytėm neremia, neatsispiria..silpnutė.. Nuotrauką parodžiau pediatrei, tai sako nematyti veidelyje to baisuoklio VAS, matyt sako jai silpna forma. Bet vistiek norisi žinoti nešališką genetiko nuomonę 😉

Pas mūsiškę irgi buvo pilna baisių įrašų, kurie, jau dabar užtikrintai galiu pasakyti, kad nepasitvirtino.
Atsakyti