Įkraunama...
Įkraunama...

POZITYVIŲ NELIGONIUKŲ PAVĖSINĖ - 7

QUOTE(Remedy @ 2015 04 15, 08:51)
Prima-wera aš tai jūsų postuose matau tik vyras, vyras, vyras.. o kur jūs? Kur jūsų tėvai? Broliai, seserys? Ar jau nieko nėra svarbiau už vyrą? Pamąstykit, jūs irgi kažkam esat vaikas, o nutarus gyvenimą aukot dėl kažkokio vyro. Pirma savęs žiūrėkit, čia jūs sergat ne jis.

Einant per ligą labai atsisijoja draugai, vat ir bus jums išbandymas ar eisit su tuo žmogum iki galo ar jis pasirinks lengvesnį kelią.

Nepameskit galvos, sėkmės jums  4u.gif

Ne visom taip nepasiseka su vyrais... Ne apie visus vyrus galima sakyti - kažkoks...
Tiesiog ji taip išsireiškė. Jos gyvenime jis iki šiol labai svarbus buvo ir ji bijo tai prarasti. Tai labai žmogiška. Nereikia smerkti. Kai vyras yra ne tik "mamuto parvilkėjas", ar lovos kaimynas, bet ir pašnekovas,atrama, geriausias draugas...Yra dalykų , kurių negali išreikšti žodžiais...Kaip ten sako nesmerk kito nesunešiojęs jo batų, nepraėjęs jos gyvenimo keliu...Kažkaip panašiai.
Išbandymas ne tik "ar eisit su tuo žmogum iki galo ar jis pasirinks lengvesnį kelią.
", bet ir ar pati netapsi pavydžia paranojike vėliau, nes kai esi sveika lengviau savim pasitikėti ir nesi tokia pažeidžiama. Net banaliausia tema - lytiniai santykiai...juk po tokių operacijų jie nebūna kokybiški kaip anksčiau (čia iš patirties)...gali vyrą pastūmėti į kitos glėbį. Labai sunkus tas išbandymų kelias...
Na ir pratrūko viskas ką vis užgniaužiu ir slepiu nuo visų, bet tuo gyvenu kiekvieną dieną.
Gal banaliai viskas nuskambėjo, kai čia yra su labiau įsisiautėjusiu žvėriuku žmonių...po chemijų...Seku jūsu temas ...pergyvenu dėl išėjusių...Juk jau paženklinta esu...
Geros dienos visoms
Atsakyti
Velnyte, jei tas vyras ne tik sugulovas ar mėsos parnešinėtojas kaip jūs sakot, tai tokių klausimų ar operuotis ar ne jai išvis net nekiltų.

Nesmerkiu aš jos. Jos gyvenimas, pati nutars kaip jai geriausia.
Atsakyti
QUOTE(Remedy @ 2015 04 16, 11:21)
Velnyte, jei tas vyras ne tik sugulovas ar mėsos parnešinėtojas kaip jūs sakot, tai tokių klausimų ar operuotis ar ne jai išvis net nekiltų.

Nesmerkiu aš jos. Jos gyvenimas, pati nutars kaip jai geriausia.

Tiek to. Pereikim prie linksmesnių dalykų.

Kas ką veikiat? Kas ką žadat veikt? Aš po vakarykštės chemo, guliu, žiūriu į lubas ir laukiu šalutinių biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Remedy: 16 balandžio 2015 - 12:37
QUOTE(Remedy @ 2015 04 16, 13:36)
Tiek to. Pereikim prie linksmesnių dalykų.

Kas ką veikiat? Kas ką žadat veikt? Aš po vakarykštės chemo, guliu, žiūriu į lubas ir laukiu šalutinių biggrin.gif


Nelauk, reikia varyt tirada - viskas gerai, jokių šalutinių 4u.gif programuotis taip sakant ax.gif
Atsakyti
Laba diena ,
ateinu i Jusu kampeli , nes baisi liga uzklupo mano anyta. ateinu ieskodama patarimu o gal ir panasaus likimo moteru cia rasiu.
Anytas rugsejo menesi buvo rastas navykas krutyje, po tyrimu paaiskejo kad tai vezyniu lasteliu navykas ir plius dar rado pazastyje limfmazgiuose guza. konsiliumas gydytoju nusprende taikyti iskarto chemija ''raudonaja'' 6 kursus - po kuriu irmomis denomis anyta papykindavo, blogai jausdavosi - silpnai. sia savaite turejo operuoti jau po visu chemiju, pries operacija padare magnetini rezonansa ir deja zinios buvo nekokios, chemija labai silpnai paveike navyka, jis sumazejo labai nedaug - bet dar priedo plauciuose rado metastaziu abejuose pusese 5mm ir 8mm dydziu po 5-6 vnt sad.gif
vel buvome pas chemoterapeute - ir kurios kalbos supratau kad prognozs nekokios. dabar israse - paskyre kitokios chemijos 6kursus - kombinuotos - - lasins ir reikes vaistus anytai gerti visa ta laika. rytoj pirma chemija , pries kuria anyta turejo siandien isgerti du kartus po 16 tableciu Dexamethasono.
kai buvome pas chemike - tai is js tik supratau - kad vezys labai pyktos formos , kazkokios 3ligio pyktumo ir tik isimine man HER2 su trimis pliusais .
Gal kuri man galetu paaiskinti - ka visi sie skaiciai reiskia? GAl kas jau turejo tokio tipo chemija - ko mums laukti - kaip po jos gali jautis anyta ? ir svarbiausias klausymas ar toks gydymas kam nors sustabde tas metastazes?
dar siandien buvome ozono klinikoje , kurioje dirba gydytoja daranti tyrimus is kraujo - kuri pasake kad pagrindine beda - bloga virskinimo sistema. aisku as mazai tikiu tokiais ,,sarlatanais'' ir pasakojimais , mazai pasitikiu liaudies medicina. dar ji labai mums rekomendavo kazkoki Bolotova ir jo sudaryta mitibos plana ir gydyma. gal kas girdejo apie toki gydytoja - gal kas bande su jo mitybos ir gydymo planu gydytis?
Aciu jums uz atsakymus ..
Atsakyti
Pamirsau paminėti kad gydosi santariskese pas Asadauskiene.
Atsakyti
QUOTE(beatka1983 @ 2015 04 19, 20:07)
Pamirsau paminėti kad gydosi santariskese pas Asadauskiene.


Pabandykit parašyti į aukšiau esančią temą, gal greičiau merginos pastebės smile.gif
Atsakyti
mergaites - kokie pirmi pozymiai jums buvo? Man ziaurus nuovargis, sutriko zarnyno veikla, viska sunku pakelti, net maziausia puodeli tuscia. itaria zarnyno, skrandzio ar kepenu vezi-kol kas tyrimus paeme, tai nezinomybe kankina blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darlia25: 26 balandžio 2015 - 09:19
http://www.delfi.lt/...u.d?id=67784892
Atsakyti
Perziurejau filma, gal kam patiks
http://gerifilmai.net/50-50-n4604.html
http://www.obuolys.l...a/filmas/14479/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leonilė: 27 balandžio 2015 - 13:23
Ačiū, Leonile, pažiūrėsim po ligoninių. Pasirodo turiu pasižymėjus šį filmą.

Skaitėm vakar delfi sėkmingo pasveikimo istoriją, kad taip kuo daugiau tokių. Tikim ir mes įveiksim.
Atsakyti
Leonile, ačiū už nuorodą. Uuuuuch kaip reikia kažko gero ir pozityvaus. thumbup.gif
Atsakyti