Įkraunama...
Įkraunama...

Kalytės sterilizacija/kastracija - 2


Tęsiame temą

Ankstesnė tema


Atsakyti
neryte,jus tikrai del to nepergyvenkite,tikrai jai pageres..juk nelabai tai paprasta operacija..turi laiko praeiti,manoji liepos men.sterilizuota,laksto,kaip patrakus,viskas ok..o is pradziu kokia savaite tai galvojau is proto iseisiu,kaip gaila buvo,kaip as jos atsiprasinejau...po 10 dienu kokia jau pageres,o paskui su kiekviena savaite bus geriau..dabar ne nesuprasi,kad kas pjauta,ar kas siuta...jei nenori est,tai ir neserkit per prievarta,tegul tik vandenuko geria..bet,ko gero,jau dabar jai geriau?parasykit,kaip sekasi..
Atsakyti
Pasidalinkime savo mintim ir patirtim apie kalyciu sterilizacija ir antroje dalyje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Neirutė @ 2013 09 24, 21:50)
Pasidalinkime savo mintim ir patirtim apie kalyciu sterilizacija ir antroje dalyje  smile.gif

o kaip jums Neryte,sekasi?jau tikriausiai pagerejo? g.gif
Atsakyti
Parsono Raselo terjerė sterilizuota po antros rujos, maždaug 1,5 metų amžiaus. Pirmas dienas po operacijos mažai vaikščiojo, nes skaudėjo, po 5 dienų jau strakaliot norėjo. Po 10 dienų iš elgesio negalėjai pasakyti, kad neseniai operuota. Dabar jau 3,5 metų - nei problemų su šlapimo nelaikymu, nei su antsvoriu, charakteris irgi nepasikeitė. Guvi, žvali kaip visad, tik kad nebėra netikro nėštumo po rujos. Ir nebaisu, kad kokių mišrūniukų netyčiom "paberti" gali.

Teko kelias prieglaudines kales po sterilizacijos pagloboti - irgi jokių problemų. Dabar laimingos su naujais žmonėmis gyvena.
Atsakyti
Ačiū, kad guodžiat, bet mūsų kalytė nors jau ir guvi, tačiau šlapinimasis niekur nedingo schmoll.gif dabar ir medetkos arbatos duodam gert, tai tik spenių patinimas praeina, aišku, labai dėl to džiaugiamės, tačiau pagrindinė problema niekur nedingo... Veterinaras irgi sunerimęs, tačiau vis tikiuosi, kad medetkų arbata šlapinimosi takus sutvarkys... Šiandien jau 8 dienos po operacijos, o ji, jei lauke, vis tupia ir tupia, nors nieko doro ir nepadaro, tik kelis lašus verysad.gif Ar kam nors taip buvę?
Atsakyti
QUOTE(Neirutė @ 2013 09 27, 16:21)
Ačiū, kad guodžiat, bet mūsų kalytė nors jau ir guvi, tačiau šlapinimasis niekur nedingo  schmoll.gif dabar ir medetkos arbatos duodam gert, tai tik spenių patinimas praeina, aišku, labai dėl to džiaugiamės, tačiau pagrindinė problema niekur nedingo... Veterinaras irgi sunerimęs, tačiau vis tikiuosi, kad medetkų arbata šlapinimosi takus sutvarkys... Šiandien jau 8 dienos po operacijos, o ji, jei lauke, vis tupia ir tupia, nors nieko doro ir nepadaro, tik kelis lašus  verysad.gif Ar kam nors taip buvę?


Pamėgink džiovinų spanguolių uogų, jų rasi bet kuriam prekybos centre. Blogiau nebus. 4u.gif sveikatos jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Neirutė @ 2013 09 27, 16:21)
tačiau šlapinimasis niekur nedingo  schmoll.gif

Veterinaras irgi sunerimęs

QUOTE(Neirutė @ 2013 09 21, 18:07)
veterinaras sake kad tikrai jokiu taku nepazeide

Aišku, aš ne vet-ė, bet man pirma mintis būtent apie šlapimo takų pažeidimą.

O gal jūsiškė beuodegė?

Nežinau, kur gyvenat, bet aš turbūt nueičiau dar pas kitą vet-ą pasikonsultuot - pagal mane taip neturėtų būti.
Atsakyti
Nupirkau savo šunei spanguolių, niu ir ėda, jau kad skanu jai, tikrai nesitikėjau to smile.gif ačiū už patarimą smile.gif

Na ir man buvo kilę minčių apie šlapimo takų pažeidimą, galbūt apie jų dirginimą, nes sakė veterinaras, kad kai operuoja, šlapimo takai yra 1 cm atstumu nuo viso to.. niu dar bandysiu išlaukt kelias dienas iki siūlų išėmimo, tada vėl žiūrėsim...
Atsakyti
QUOTE(Neirutė @ 2013 09 27, 20:52)
Nupirkau savo šunei spanguolių, niu ir ėda, jau kad skanu jai, tikrai nesitikėjau to  smile.gif ačiū už patarimą  smile.gif

Na ir man buvo kilę minčių apie šlapimo takų pažeidimą, galbūt apie jų dirginimą, nes sakė veterinaras, kad kai operuoja, šlapimo takai yra 1 cm atstumu nuo viso to.. niu dar bandysiu išlaukt kelias dienas iki siūlų išėmimo, tada vėl žiūrėsim...


Kad tik padėtų 4u.gif 4u.gif 4u.gif , tikėkimės, kad šlapimo takai tik susierzino, tada tikrai padės 4u.gif
Atsakyti
o gal galejo koks uzdegimas kilti slapimo pusles?ar sunims taip nebuna?gal praeis?tikekimes,kad praeis g.gif
Atsakyti
QUOTE(vivilma @ 2013 09 28, 13:55)
o gal galejo koks uzdegimas kilti slapimo pusles?ar sunims taip nebuna?gal praeis?tikekimes,kad praeis g.gif

Būna.
Atsakyti