Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažo priemonių bandymai

Gisana, kaip tik ieškau lūpų pieštuko, būtinai pasižvalgysiu catrice 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gisana @ 2013 10 19, 20:43)


blink.gif yra jis pas mus..? Reik man jo.. jau matau, kaip melynas akis isryskintu graziai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(amberr. @ 2013 10 20, 12:03)
blink.gif yra jis pas mus..?  Reik man jo.. jau matau, kaip melynas akis isryskintu graziai wub.gif

Pirkau iš saks, bet prieš tai bandžiau ant rankos Kristianoje ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gisana @ 2013 10 19, 18:43)
Chanel Illusion D'Ombre Long Wear Luminous Eyeshadow 88 Abstraction
Chanel Illusion D'Ombre persikinės/rožinės spalvos kreminis akių šešėlis. Spalvai išgauti reikia kelių sluoksnių, šešėlis su labai gražiu rožiniu ir auksiniu žėrėjimu. Puikiai tinka tiek visam vokui, tiek akių kampučiuose, tiek suteikti kitam šešėliui žėrėjimo. Šešėlį galima tepti tiek šepetėliu, tiek pirštais. Visumoje šešėlis man labai patinka, jis toks ypatingas, spalvą sunku nusakyti, nėra ryški, subtili ir ypatinga. Ir kaip visada su šia firma - žavi apvali stiklinė pakuotė su juodu kamšteliu, ant kurio puikuojasi "Chanel" ženklas.


o kaip Jums konsistensija? as turiu mirifique spalva, tai nzn mane truputuka nervina -ji tokia kaip silikonine, turi kazkokio gumiskumo g.gif ir tikrai nepasenes, originalas (is kristes) bet cia gal ji tokia ir turi but
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mimi88: 21 spalio 2013 - 13:48
QUOTE(mimi88 @ 2013 10 21, 14:41)
o kaip Jums konsistensija? as turiu mirifique spalva, tai nzn mane truputuka nervina -ji tokia kaip silikonine, turi kazkokio gumiskumo g.gif ir tikrai nepasenes, originalas (is kristes) bet cia gal ji tokia ir turi but

Aha, tokia turi būti. Erzina, kai naudoju tą rinkinuke pridėtą šepetėlį biggrin.gif o kai su kitu šepetėliu ar, juo labiau, kai su pirštais, tai viskas normaliai drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gisana: 22 spalio 2013 - 08:54
Gisana, labai gražus šešėlis, norėčiau ir aš wub.gif O kaip tau laiko jis? Nes aš tai tikrai nesu sužavėta rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(SaiMita @ 2013 10 22, 10:35)
Gisana, labai gražus šešėlis, norėčiau ir aš  wub.gif  O kaip tau laiko jis? Nes aš tai tikrai nesu sužavėta  rolleyes.gif

Normaliai.. Ai man šiaip beveik visi šešėliai gerai laiko su pagrindu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gisana @ 2013 10 22, 07:53)
Aha, tokia turi būti. Erzina, kai naudoju tą rinkinuke pridėtą šepetėlį biggrin.gif o kai su kitu šepetėliu ar, juo labiau, kai su pirštais, tai viskas normaliai  drinks_cheers.gif

na taip pirstu geriau, bet kai seselis beveik juodas tai kazkaip nelabai patogu tuo pirstu jei nenori dengti viso voko ax.gif bet reikes bandyt kita sepeteli smile.gif
ps laiko jie tikrai neblogai bet i vakara jau taip pasitrina (tiesa naudoju su pagrindu)

dar imetu keleta lupdaziu
user posted image
Guerlain Kiss Kiss strass 361, labai gerai drekina, jausmas lyg uztepus lupu balzama, spalva duoda vos vos toks labiau skaidrus (viena foto su blykste, kita be)
user posted image
Chanel rouge coco 55icone, is siu metu rudens kolekcijos, spalva tokia keista sakyciau, dienos sviesoj labiau ruda su vos auksiniu blizgesiu, prie blykstes visai nude, labai pigmentuotas, dengia beveik pilnai, konsistensija tokia kremine, bet dekinimo sakyciau siek tiek truksta, beto siek tiek paryskina lupu rauksles, vis dar sprendziu ar man jo tikrai reikia g.gif (foto su blykste)
user posted image
Essence 50's girls reloaded 02 i'm sailing, ysl rouge volupte peach passion dupe'as, mano nuomone netgi siek tiek pranokstantis originala biggrin.gif Konsistensija sakyciau tokia sviestine ir labiau drekinanti negu ysl, palygina rupu rauksleles, splava nera tokia pilnai dengianti kaip ysl bet jos pakanka, foto darytos be blykstes todel atrodo nerysku, realiai ryskesnis. kas labiausiai imponuoja tai kad nesausina lupu nes ysl rouge volupte, kad ir kaip man jie patiktu, deja sausina
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mimi88: 23 spalio 2013 - 16:08
Chanel Soleil Tan De Chanel Bronzing Makeup Base
Chanel Soleil Tan De Chanel įžymusis bronzatas, išgirtas ir išpeiktas daugelio kosmetikos fanatikų, rodytas daugelyje makiažo filmukų youtube. Atsiribosiu nuo viso to ir pabandysiu perteikti savo asmeninę nuomonę.
Taigi, šios priemonės pliusai man yra tokie:
• Puikiai pigmentuotas
• Tinka beveik visiems odos atspalviams
• Skaniai kvepia
• Labai lengvai sklaidosi, nors gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio, kad yra „tirštokas“
• Užteks labai ilgam. Nors ir nemažai jau jo naudojus, bet atrodo kaip naujas. Todėl ir savo kainos vertas
• Galima naudoti tiek visam veidui padengti, tiek kontūravimui
• Patogi didelė pakuotė
Ir minusai:
• Kreminis produktas. Bet čia labiau asmeninė nuomonė, kadangi man sausi produktai labiau patinka
• Tenka šiek tiek pavargti, kol atrandi šepetėlį, kuris tinkamiausias tam naudoti (bet kai randi, šio minuso jau nebelieka)
Tai va. Visumoje man šis bronzatas patinka. Malonu jį naudoti, gražus rezultatas. Bet tikrai nesu dėl jo pamišus ) man tai nėra must-have produktas ir tik dėl to, kad sausi produktai man labiau patinka.

user posted image

user posted image


Tom Ford Eye Color Quad Silvered Topaz
Tom Ford šešėliai, paletė pavadinta Silvered Topaz. Ją sudaro keturios spalvos ir du dvipusiai šepetėliai. Spalvos tokios:
• šampaninė blizgi, su labai ryškiais blizgučiais
• pilkai sidabrinė su švytėjimu
• rusva su švytėjimu
• matinė ruda
Visos spalvos yra šaltos, dėl to gali ne visoms tikti. Šešėlių kokybė yra gera, bet ne pati geriausia. Šampaninė ir matinė ruda labiausiai pigmentuotos, rusvai spalvai uždėti reikia šiek tiek daugiau pastangų. Bet visumoje spalvos labai gražios ir ypatingos.
Pakuotė turi didelį veidrodėlį, užsidaro magnetiniu būdu. Ir, kaip jau minėjau, turi du dvipusius šepetėlius. Visumoje tikėjausi daugiau iš šių šešėlių už tokią kainą.

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Gisana, akytės kaip gražiai padažytos!!!! wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juxt: 24 spalio 2013 - 21:00
QUOTE(Juxt @ 2013 10 24, 22:00)
Gisana, akytės kaip gražiai padažytos!!!! wub.gif

Ačiū!!! wub.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mimi88 @ 2013 10 23, 16:56)
Essence 50's girls reloaded 02 i'm sailing

O šito jau turbūt prekyboje nėra. Jūsų lūpos būtent su šiuo gražiausiai atrodo.
Atsakyti