Įkraunama...
Įkraunama...

Juoda katė - nelaimė?

Sveiki,norejau Jusu paklausti ar tikite,jeigu prabega juoda kate atnesa nelaime? g.gif Jeigu kam nors,kas nors panasaus buvo nutike galite papasakoti. smile.gif
Atsakyti
Visiskai netikiu tokiais dalykais. Pati ne vienus metus auginau juoda kate. Nuostabi kate buvo, protinga ir prieraisi.
Atsakyti
QUOTE(Tuomce @ 2014 01 01, 21:14)
Visiskai netikiu tokiais dalykais.  Pati ne vienus metus auginau juoda kate. Nuostabi kate buvo, protinga ir prieraisi.

Šiaip tai sava katė nelygu juk tam, kai tau kelią prabėga visai netikėtai svetima katė.
Jei tame absoliučiai nieko nebūtų, tai iš kur prietaras? Juk jie nekuriami iš debesų, jie pasikartoja ne vienam žmogui, kol tampa prietaru. Aš irgi nekreipiau dėmesio, kol porą kartų neišsipildė. Ne tai, kad didelės nelaimės, bet tiesiog nemalonumai. Susiejau tai vėliau galbūt su ta kate smile.gif Tai dabar pasuku kitu keliu, jei kada prabėga. Negi sunku man? Nė kiek. Dėl ramios galvos žmogus dar ne tiek gali padaryti bigsmile.gif
Atsakyti
Taip,jei zmogus augina juoda kate,tada gal nieko neatsitinka.O jeigu svetimam prabega nemalonumu atnesa. g.gif Mano nuomone.
Atsakyti
Aš netikiu. Pati kiek teko auginti auginau tik juodus katinus ir dabar juodas katinas, ir nelaimių neneša. Su svetimais juodais katinais nelaimių irgi nepastebėjau. Manau jei kas atsitinka, tai tiesiog atsitiktinumas būna, o žmonės dažnai linkę kažką kaltinti..
Atsakyti