Įkraunama...
Įkraunama...

Laukiam tėtukų sugrįžtant

Geras mokslas 4u.gif
O tu grynakrauje Alytiškė ?Mano patevio dukra nutekėjo į Dzūkija tai labai nuostabus,linksmi žmonės ,o jau kai savo snekta pakalbes tai man nieko gražiau cool.gif
Atsakyti
QUOTE(oksaniuksxxx @ 2015 07 20, 15:09)
Geras mokslas  4u.gif
O tu grynakrauje Alytiškė ?Mano patevio dukra nutekėjo į Dzūkija tai labai nuostabus,linksmi žmonės ,o jau kai savo snekta pakalbes tai man nieko gražiau  cool.gif

Pati gryniausia.Aciu
Atsakyti
QUOTE(rinann @ 2015 07 19, 14:41)
oksaniuk,ačiū už sveikinimus  4u.gif 

Mačiau ir aš tą skelbimą dėl šeimininkės daržely,bet kažkaip nelabai noriu blush2.gif
Klaipėdoj rudenį žada atidaryti IKEA prekių išdavimo sandėlį,tai va ten nusiunčiau cv,nes prieš kokį mėnesį skaičiau straipsnį apie įmones,kur darbuotojams geriausia dirbti,tai IKEA antroje vietoje. Dar siunčiau į LIDL'ą. Žodžiu noriu dirbti užsieniečiams biggrin.gif Kitą savaitę turiu eiti į pokalbį vienoje saugos tarnyboje.Tai jau dabar kinkas drebinu.Paskutinį kart buvai pokalbyje dėl darbo prieš 13 metų doh.gif  Tai bijau,kad nuėjus nė žodelio neišlemensiu blush2.gif

Tu kokio darbelio ieškais?

nevilniete,arba praleidau arba nesakei iš kur esi?  4u.gif

Kažin, kaip Giedrė mūsų laikos? g.gif

Malonu, kad atsimeni : aš Lt, visi kartu. Užsisukus visokiuose reikaluose, savo versliuką pradėjom, namus remontuojam, mokymus vedam, sodybą tvarkom ir lekiam lekiam lotuliukas.gif Iš tikrųjų viskas labai pasikeitė. Po mėnesio bus metai kai palaidojau mamą. Nežinau, ar rašiau - labai atsikankinom. Ėmėmės pervežimų versliuko. Sekasi labai neblogai (kaip pradžiai). Aš papildomai vėl mokymais užsiėmiau. Mano vyresnėlė šiemet į 12, mažiukė - į 2. Visada apie Jus pagalvoju....Kaip Jus ? Ar jau dirbat?
Atsakyti
Labas Giedre! Malonu tave čia pamatyti 4u.gif Kaip matau sekasi puikiai -džiaugiuosi už jus, aš išeinu į darbą nuo pirmos, vyras žada laabai mažai išvažiuoti, nes mažoji yra sirgale, o aš iš darbo nelabai galėsiu imti biuletenius, Noriu save išleisti į žmones te vyras suka kokia "makle " čia vietoje, bet kaip seksis bus matyti - bet labai savim didžiuojuosi, kad išeinu iš vyro verslo ir nereikės būti priklausomai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(oksaniuksxxx @ 2015 08 26, 20:19)
Labas Giedre! Malonu tave čia pamatyti  4u.gif Kaip matau sekasi puikiai -džiaugiuosi už jus, aš išeinu į darbą nuo pirmos, vyras žada laabai mažai išvažiuoti, nes mažoji yra sirgale, o aš iš darbo nelabai galėsiu imti biuletenius, Noriu save išleisti į žmones te vyras suka kokia "makle " čia vietoje, bet kaip seksis bus matyti - bet labai savim didžiuojuosi, kad išeinu iš vyro verslo ir nereikės būti priklausomai  ax.gif

o kur žadi eiti? Ką veikti? Kas pas tave pasikeitė?
Atsakyti