Įkraunama...
Įkraunama...

2013 sausinukai

Lialinka,

tai kad visos kurios nori bendraut - facebooke... O aš nei čia, nei ten nespėju smile.gif Bet paskaityt nosį įkišu visur.

Juras lopšelį (privatų) jau nuo sausio mėnesio lanko - taip kad vyrukas jau su dideliu "stažu" smile.gif O valdiško šiemet mes negavom sad.gif
Atsakyti
Echunia as FB neturiu tai tokia atsilikele esu ir laukiu ko nors cia biggrin.gif
o kaip saunu, ir kaip sekasi darzelyje? Koki darzeli pasirinkot? smile.gif
Atsakyti
labas toms kas cia 4u.gif dauguma fb,neatsimenu kada sm buvau prisijungus blush2.gif
Atsakyti
Dancer tikiuosi mazylis jau pasveiko wink.gif
kaip gaila, kad temoje ner surmuliuko... 4u.gif
Atsakyti
laaabas, ar gyvų yra? Kaip aš čia seniai buvau, bet aš niekur nespėju nei FB nei SM.
Mažius į darželį eina, adaptacija greita buvo 2 savaites paraudojo ir viskas. Aš darbuose jau nuo rugsėjo paskendusi. Dukra į mokyklą eina. Vyras dirba, ar gi ne puikumėlis.
Laukiam EURO ir galvojam kaip čia mums pavys išgyventi.
Atsakyti
Sveikutes, seniai girdetos 4u.gif

Lalinka, kaip gyvenat? Ar jau eina mazylis i darzeli? Ar jau atsisaket sauskelniu, o soskes? Kas naujo pas jus, seniai girdeta bigsmile.gif 4u.gif rolleyes.gif

Munda, as taip pat grizusi i darba, tai speji suktis tik, darbas, namai, vakare vaikai niekur nebenori isleisti, o pomegiu pilna smile.gif

Maniske nuo rugsejo pradejo eiti i darzeli. Pirma savaite pasilikdavo visai gerai, aukletoja uzstodavo mane ir iseidavau. Po to jau suprato kas cia bus, tai vis prasydavo, kad paimciau i rankas, prisispausdavo ir nenorejo paleisti. Bet ateidavo auklyte, paimdavo ir nusinesdavo. Po kiek laiko jau viskas gerai, dabar sako ate, pamojuoja ir bega svo reikalais smile.gif be pampersu gyvenam nuo liepos menesio kai karsta buvo, dabar jau ir prasosi pati ir nakti nebeprisisioja (nors vis dar dedu nakciai pampersa). Su soske kiek sunkiau, darzelyje pietu miega jau be soskes, bet namie kazkaip nesigauna. Atsigulus nojiu tiute, nojiu tiute ir verkia. Bet tikriausiai kai nuspresiu pavargti 3paras, tai ir dings ji is mazytes gyvenimo smile.gif
Atsakyti
Labas labas 4u.gif

aukselis14 , munda laba!!! mirksiukas.gif 4u.gif 4u.gif

mes irgi gyvenam gerai, i darzeli kolkas neeinam, laukiu skambucio su zinia kad jau vieta yra biggrin.gif bet nesulaukiu... g.gif pampersai... dar vis sysioja i juos... tingiu sodint, pamirstu ir siaip sugedau tuo reikalu biggrin.gif soskes nenaudojom, tai nebuvo problemu smile.gif

ar ruosiates sventems? advento kalendoriai? ka dovanosit vaikams? g.gif

Atsakyti
Labas. As ir simta metu nebuvau cia. Laiko nulis.. fb kartais parasau ir tai po pora zodziu.
Motiejus sneka jau nemazai. Daugiausiai as suprantu tik:-D sauskelniu nuo liepos atsisakem. Serga karts nuo karto kai brolis ka is darzelio parnesa ;-)
Atsakyti