Įkraunama...
Įkraunama...

Lėlės vaikams

Sveiki užsukę.

Tai mano siūtos lėlytės, skirtos mažųjų žaidimams.


user posted image

Siūnu jas iš medvilnės trikotažo, kemšu vilna, rengiu natūralaus pluošto drabužėliais.
Lėlių ūgis netoli 40cm, sveria apie 400g.

Kiekviena lėlė vis kitokia, antros tokios nepasiūnu. Na nebent kažkuo panašią. smile.gif
Smagiausia, kai man papasakoja, kokios lėlės reikia - ar ilgaplaukės mėlynakės žydra suknele. O gal tamsios trumpaplaukės rudom akim ir žaliu sijonėliu....

Gyvenu netoli Vilniaus. Bet siunčiu lėles į visus Lietuvos miestus.

Jūsų žinučių laukiu į AŽ arba daivadolls@gmail.com.

Lėlių galerija

4u.gif
Atsakyti
Ačiū Niktei už temos patvirtinimą. 4u.gif
Atsakyti
Kol siūnu kalėdinius užsakymus, vis pasirodysiu su anksčiau siūtomis lėlėmis. smile.gif

user posted image

Jei būtų norinčių Kalėdoms užsakyti savo mergytėms lėlių - dar suspėčiau įgyvendinti porą užsakymų. bigsmile.gif
Atsakyti
Rugine, bigsmile.gif kaip gerai, kad grįžai su nauja tema. Jau buvau pasigedusi. Pasiilgau tavo gražiųjų lėlyčių.
Mano dukrytė vis dar labai džiaugiasi ir žaižia su savąja. mirksiukas.gif
Atsakyti
taramdaram - 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Ši lėlė jau turi namus. smile.gif
Siūta iš medvilnės trikotažo. Kimšta namie plauta ir kedenta (chemiškai neapdorota) vilna. Plaukai iš alpakų vilnos siūlų. Turi suknelę, apatines kelnaites ir marškinėlius, megztinuką ir batukus. Ūgis - 39cm, sveria 400g.

user posted image
Atsakyti
labai gražios wub.gif
Atsakyti
Ačiū jo_jo 4u.gif

user posted image

Visos mano lėlės turi apatinius. Tai gali būti ir pižama. O vasarą - tiesiog vasarinis komplektukas. O gal maudymosi kostiumėlis (aišku geriau su lėle nesimaudyti, nes džiūvimo procesas užtruks kiek ilgėliau). bigsmile.gif Viskas priklauso nuo vaiko fantazijos.
Atsakyti
Tobula wub.gif wub.gif wub.gif Idomu kainytes ax.gif
Atsakyti
xingx 4u.gif atsakiau į AŽ.
Atsakyti
user posted image

Kartais žaislas būna tikras draugas, su kuriuo visada kartu - ir į darželį, ir "namus" žaisti, ir senelius aplankyti ir knygutę paskaityti. smile.gif
Atsakyti
user posted image

Ši lėlė jau turi namus.
Atsakyti