Įkraunama...
Įkraunama...

Audinių parduotuvės

QUOTE(dexnyte @ 2015 01 13, 10:46)
Maciau Kaune Vilijampoleje, Linkuvos g. atsidare Audiniu isparduotuve. Kainos tikrai juokingos, o ir rinktis yra is ko  bigsmile.gif
Papildyta:
thumbup.gif  radau ir Facebooke

Taip ir vadinasi - Audiniu isparduotuve


Sveiki,

gal galėtumėte įkelti Facebook'o nuorodą? Ačiū
Papildyta:
QUOTE(Airinne @ 2015 01 13, 14:09)
Sveiki,

gal galėtumėte įkelti Facebook'o nuorodą? Ačiū


Ai, nebereikia. Ir pati radau smile.gif
Audinių išparduotuvė
Atsakyti
Sveiki, ieškau pirkti metalinį užtrauktuką sidabro spalvos (šviesiai pilkas 50cm) ir kojelių rankinių dugnui ir šviesiai pilkos spalvos natūr. odos nedidelį gabalėlį, niekur nerandu, gal pasidalintumėt kur pirkti
Atsakyti
Kokiu parduotuviu parekomentuotumete Vilniuje, kur pardavineje gipiura? ir jo pasirinkimas butu didelis smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

Nusprendžiau pasisiūti pusiau dekoratyvinių pagalvėlių į svetainę. Pusiau dekoratyvinės reiškia, kad, kol namai iki galo nebus įrengti, ant jų bus ir sėdima ant žemės. Įtariu, reikėtų užpildyti poliesteriu - bet kokiu? Kur jo įsigyti?
Atsakyti
Nezinau, kur paklausti, tai paklausiu cia blush2.gif

kaip vadinama tokia trikotazine medziaga ar guma, kur buna pvz.nesciuju dzinsai, vaikiski dzinsai-liemuo toks kaip guma trikotazas, jis kazkaip spec vadinasi ir kur buna jo pirkti, gal kokioj internetineje parduotuveje matete?
Atsakyti
QUOTE(Airinne @ 2015 01 13, 15:12)
Sveiki,

gal galėtumėte įkelti Facebook'o nuorodą? Ačiū
Papildyta:
Ai, nebereikia. Ir pati radau smile.gif
Audinių išparduotuvė



Aha smile.gif sita. Kaune, Linkuvos g.

Buvau praeita savaite, sake kad papildymas audiniu sia savaite smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dexnyte: 02 vasario 2015 - 10:07
QUOTE(photoframe @ 2015 01 28, 16:38)
Nezinau, kur paklausti, tai paklausiu cia blush2.gif

kaip vadinama tokia trikotazine medziaga ar guma, kur buna pvz.nesciuju dzinsai, vaikiski dzinsai-liemuo toks kaip guma trikotazas, jis kazkaip spec vadinasi ir kur buna jo pirkti, gal kokioj internetineje parduotuveje matete?

Vaikams į liemenį dažnai siuva taip vadinamą elastiką arba, kitaip ribb trikotažą.
Atsakyti
QUOTE(photoframe @ 2015 01 28, 16:38)
Nezinau, kur paklausti, tai paklausiu cia blush2.gif

kaip vadinama tokia trikotazine medziaga ar guma, kur buna pvz.nesciuju dzinsai, vaikiski dzinsai-liemuo toks kaip guma trikotazas, jis kazkaip spec vadinasi ir kur buna jo pirkti, gal kokioj internetineje parduotuveje matete?

Ribb trikotažo vasarą daug buvo Danesoj.
Atsakyti
QUOTE(pavirstu_vovere @ 2015 01 25, 16:43)
Sveikos,

Nusprendžiau pasisiūti pusiau dekoratyvinių pagalvėlių į svetainę. Pusiau dekoratyvinės reiškia, kad, kol namai iki galo nebus įrengti, ant jų bus ir sėdima ant žemės. Įtariu, reikėtų užpildyti poliesteriu - bet kokiu? Kur jo įsigyti?



Aš perku poliesterio granules gariūnuose, kol kas ten radau pigiausia thumbup.gif Taip pat būna čia: http://www.audiniai.net/kontaktai/, vadinamoje išparduotuvėje, tik dažnai šiaip nebūna padėta tad reikia paklausti, tokiais maišais pardavinėja mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba diena,
gal zinot ar matet kur,toki audini pirkti?Vienoj pusej sugeria skyscius,kitoj pusej neleidzia prateket.
Atsakyti
Sveikos siuvėjos 4u.gif Gal man galėtų kas nors pasakyti, kaip vadinasi ta tokia minkšta medžiagytė (poliesteris 100 procentų) iš kurios siuvami vaikiški rūbeliai, visokie pledai ir t.t Ir kur jos galima būtų įsigyti ? Būčiau dėkinga už atsakymus smile.gif
Atsakyti
Man atrodo, kad jis vadinasi flisas

Esu mačiusi jo pirkti toje didelėje audinių parduotuvėje virš žalios stotelės prie Kalvarijų turgaus.
Atsakyti