Įkraunama...
Įkraunama...

Pekinų namučiai

user posted image

Nuoroda apie veislę:

Praeita tema čia

Visi pekinų mylėtojai ir augintojai kviečiami jungtis į pokalbius ir diskusijas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meege: 04 kovo 2014 - 14:48
Gaila, kad nieks nediskutuoja, o taip sunkiai radau temą...
Atsakyti
QUOTE(Arianna @ 2014 06 27, 15:33)
Gaila, kad nieks nediskutuoja, o taip sunkiai radau temą...


Senai buvau,

labai gaila, kad tema mirus sad.gif ...
Pasiilgau pekinu myletoju, taip smagu buvo kartu...

Naujienos pas mus blogos.
Širdukę skauda ir skaudės visada...

user posted image

Gyvenimo mano šviesuliukai du:

user posted image

Tebūna sveiki visų jūsų pūkuotukai ir jūs būkite sveikos.

Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Tikrai, kad temoje labai jau senokai bendravome...
Gal pagaliau vėl susibėkime? mirksiukas.gif

Ull, jetau vargeli, kaip lūdna... Fuksas.. verysad.gif
Puikiai jį pamenu, ir jūsų šeimos didelę meilę tiems šuniukams kaip šiandien pamenu wub.gif
Lai būna lengvas ir jaukus šuniukų rojus Fuksiukui..... Užuojauta, jums Ull... verysad.gif


Dar kelias netektis sužinojau per FB, kad pvz.: Viskiuko nebėra verysad.gif

Atmintis šį sekmadienio rytą mano nekokia - gal pakeistas laikas daro savo, bet senųjų nick'ų atgamint neina doh.gif Pirmiausia, tai pribloškė žinia iš Ull dėl Fuksiuko, ir tarsi užsiblokavau..
doh.gif

Reikia pabandyti per Fb pekinukų mylėtojus sukviesti vėl.. smile.gif Vis smagiau ir čia pabendrauti, pasidžiaugti savais augintiniais, jų baikomis, įpročiais, keistumais ir viskuo kuo įdomiu... Juk tie šuneliai - mūsų džiaugsmas wub.gif

Mano Čita gyvena kaip poniutė, eina jau 9uosius metus. ax.gif
Nežinau, kažkaip drįsau galvoti, kad šuniukai, kaip žmonės, į senatvę labiau rimtėja, aptingsta ir pnš. Bet pas mane - nė velnio, mano Čita: rytais tikra torpeda - džiaugias man pabudus (miegam tik kartu), ima bučiuotis, neša žaisliukus žaisti, skrajoja po lovą, šokinėja, kandžiojasi, gaudo mano kojas kojūgaly, prireikus toje lovoje ir taaaip paskraido, kad neatsistebiu.. lotuliukas.gif Dienos metu ir pamiega ir po butą paskrajoja.. smile.gif
Lauke tik jaučiasi skirtumas su lakstymu. Tiek nebelaksto kaip savo jaunystėje, bet išsilaksto kiek jai reikia ir... mama, nešk ant rankų!!! Tenka nešioti princesę lotuliukas.gif Šiaip viskas pas mus gerai, esam sveikos, judrios ir laimingos. ax.gif

Pasirodome:

user posted image

Pasivaikščiojimas prie Nemuno:
user posted image

Sekmadieninis poilsis lovoje:
user posted image

Išmaudytoji:
user posted image


Tiesa, turi Čita kuo pasigirti, tai su amžiumi (ir branda? biggrin.gif) atsiradusia žila barzdele biggrin.gif O taip tai kas kad ta barzdelė ir žila, bet ji - amžinas mažas vaikas wub.gif Labai meili, labai puiki šunytė. Ir labai labai gudri! smile.gif

Na, manau, pakaks mums čia puikuotis, laukiame su Čitele sugrįžtančių draugų! 4u.gif
Atsakyti
buvo ankstesne apie pekinukus tema.bet matyt nepastebejote unsure.gif .as ten irgi laukiau visu bet nesulaukiau g.gif .
http://www.supermama...;#entry65136207
bet cia nesvarbu,svarbu kad vel norime bendrauti is naujo drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveiki! Malonu,kad temute vel gyvuoja thumbup.gif ! Prisistatom ir mes su Puga. Ull,labai gaila FUKSIUKO! Prisiminimai apie isejusius musu draugus lieka amzinai. Pekinuku mamos,sakykit kaip jusu pukuotuku dantukai. Mano Pugos tai padengti apnasomis,turbut akmenys ten. Kartais ji kramto tik soniniais,nes matyt tuos priekinius skauda. doh.gif Gal yra kokiu priemoniu nuvalyti tas apnasas ar cia ti pas veta kazkaip nuvalo? Kvapas irgi nemalonus is burnytes. g.gif
Atsakyti
QUOTE(zemec @ 2014 11 02, 16:46)
Sveiki! Malonu,kad temute vel gyvuoja thumbup.gif ! Prisistatom ir mes su Puga. Ull,labai gaila FUKSIUKO! Prisiminimai apie isejusius musu draugus lieka amzinai. Pekinuku mamos,sakykit kaip jusu pukuotuku dantukai. Mano Pugos tai padengti apnasomis,turbut akmenys ten. Kartais ji kramto tik soniniais,nes matyt tuos priekinius skauda. doh.gif Gal yra kokiu priemoniu nuvalyti tas apnasas ar cia ti pas veta kazkaip nuvalo? Kvapas irgi nemalonus is burnytes. g.gif

O, sveika, irgi seniai bematyta 4u.gif

Dėl dantukų, pas mano Čitą panašiai buvo. Kramtaliukus perku, žaisliukus specialius dantukams. Kažkaip susitvarkė, tfu tfu tfu...

Perku tokius kramtaliukus:
user posted image
Mažesnio dydžio,kur būna pakuotėj būtent 3 vnt. žalių kauliukų, duodu kasdien po kauliuką tas tris dienas. Čita iš proto eina dėl jų, laaabai mėgsta. thumbup.gif Pilnas pavadinimas: "TRIXIE "Dentafun Vegges light".

Esu pirkusi ir kitų firmų, ir džiovintų jaučio penių (nuo kurių paskui namai prasmirsta doh.gif lotuliukas.gif ), bet labiausiai perku tik tuos Trixie žalius kauliukus.

Žaisliukų irgi turi, kur įsikandus dantenas masažuoja, apnašas lyg pamažino.
Kamuoliuką turim tokį, panašų labai, tik mažiuką:
user posted image

Labai noriai žaidžia, atneša pati man pamėtyt, o ji pagaudo, tąso visaip smile.gif
Buvau kartą išsigandusi prasmirdusios burnos pas Čitą, tai kad ji neduoda dantų valyti, išsisprendėm problemą su kramtaliukais ir specialiais žaisliukais. Na, ramu lyg smile.gif
Atsakyti
Aciu,Cheetah,uz atsakyma! Bandysiu tuos kramtukus. Siaip manoji nemegsta visokiu kramtaliuku,kiek esu jai pirkusi,bet tokiu nebandziau dar tai nupirksiu pabandyti. Nelabai duoda tu dantuku paziureti,bet maciau,kad priekyje apacioj net dantenos atstoje,paraude-manau jai skauda jos. g.gif
Atsakyti
QUOTE(zemec @ 2014 11 03, 12:48)
Aciu,Cheetah,uz atsakyma! Bandysiu tuos kramtukus. Siaip manoji nemegsta visokiu kramtaliuku,kiek esu jai pirkusi,bet tokiu nebandziau dar tai nupirksiu pabandyti. Nelabai duoda tu dantuku paziureti,bet maciau,kad priekyje apacioj net dantenos atstoje,paraude-manau jai skauda jos. g.gif

O kokiu maistu maitinat? Sauso duodat? Sako būtent kramtymas dantenoms, dantims - puikus pagalbininkas nuo dantų problemų. Va, tie kramtukai irgi skatina dantų valymąsi, bet mano Čitos burna graži, švari ir dantys balti, manau, mums kramtaliukai pasiteisina, negailiu jiems pinigų blush2.gif

O šiaip dantims pastiprinti būna ir maisto papildų, būna miltelių pavidalu, kuriuos įberi į mėgstamą šuns maistą ir suėda viską smile.gif Kaip kad žmonėms sako, dantims tinka kalcis, cinkas, ktt. mikroelementai.

Dargi manau, kad jei jau iki tokio lygio prieita, kad šuniukui skauda, nekramto jais, reikėtų pas vetą pasirodyt ir išvalyti tuos akmenukus, ir tą daro su narkoze. Paskui, kai išvalys nereikia apleisti priežiūros, tie kramtaliukai, maisto papildukai ir pnš. smile.gif
Atsakyti
Tai vat siand vet vaistinej paklausiau apie tuos kramtaliukus dantims,tai irgi patare pirma pas veta nuvalyti akmenis,o po to jau kramtaliukais priziureti. Maitinam sausu maisteliu,bet matyt,kad to neuztenka. Aciu,Cheetah,uz patarimus! 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
Ull verysad.gif , liūdnuma, bet toks gyvenimas.
Mes irgi ne jaunyn einam taip sakant tai pasirodom ant eterio, kad gyvos ir sveikos.
Čia aną žiemą Cybkė
user posted image
Atsakyti
QUOTE(dailima @ 2014 11 06, 23:07)
Sveikos,
Ull verysad.gif , liūdnuma, bet toks gyvenimas.
Mes irgi ne jaunyn einam taip sakant tai pasirodom ant eterio, kad gyvos ir sveikos.
Čia aną žiemą Cybkė
user posted image

Sveiki 4u.gif

Ooo, Cibona! wub.gif
Bet irgi žiūriu, kaip ir mano Čita, su žila barzdele thumbup.gif (nebent čia sniegutis ją nubalino? blush2.gif ).


Manoji rujoja, oi rujoja.... doh.gif
Atsakyti