Įkraunama...
Įkraunama...

Efektyvi dieta (kasdien -1kg)

Sveikos merginos 4u.gif
Jau pavasaris, orai vis šyla tai norisi ir man kaip daugumai numesti šiek tiek per žiemą susikaupusiu nereikalingų kilogramų.
Dieta tikrai veiksminga, esu jos labai daug kartų laikiusis ir ji man visada padėdavo, bet jos iki galo nesilaikydavau, nes paskutinės dietos dienos man atrodo apsurdiškos, tačiau kiekvienam pagal save todėl parašysiu visą dietą smile.gif

Tai va:
12 dienų dieta

Per 12 dienų galima netekti -5 -7 ir daugiau kilogramų.

Pirmąsias tris dienas reikia gerti vien kefyrą (1,5 litro per dieną)
Kitas tris dienas valgyti vištos krūtinėlę ( 1-3 vnt., galima ir daugiau)
Dar kitas 3 dienas - valgyti vien obuolius, (1,5 kg per dieną)
Paskutiniąsias 3 dietos dienas gerti sausą raudoną vyną, užkandant sūriu ( 300gr. per dieną)
Būtinai gerti negazuota vandenį (2litrai per dieną)

Viso leidžiama: 5 l. kefyro; 3 kg vištienos krūtinėlių, 4,5 kg obuolių,
3 buteliai sauso raudono vyno, 900 gr. sūrio, vanduo - neribojamas.

Aš vyno dienų jau nebesilaikydavau (nesinorėdavo 3 dienas vaikščioti apgirtusiai), bet kiek domėjausi šia dieta tai per paskutinias 3 dienas tikrai gerai krenta svoris. man pakakdavo 6-9 dienų, per jas nukrisdavo 5kg.
Panašu į Vaikulės dietą, bet man ši geresnė, nes nuo ryžių kietėja viduriai, o nuo kefyro (bent jau man) ne smile.gif

Pradedu nuo ryt, gal kas kartu norėtų išmėginti? Kompanijoje visada linksmiau, lengviau ir įdomiau bigsmile.gif
Rašysiu kasdien kaip jaučiuosi ir kiek per dieną nukrito svorio smile.gif
Atsakyti
sveika,

šios dietos meniu panašus į 500kcal. zigzaginės dietos meniu, tikrai labai gerai svoris krenta. thumbup.gif

O ar negalima būtų po vieną dieną laikytis, t.y. 1. kefyras 2. višta, 3. obuoliai, 4. kefyras, 5. višta, 6. obuoliai, 7.kefyras, 8. višta, 9. obuoliai. g.gif
Atsakyti
aš dabar laikausi amerikietiškųjų kalnelių dietos, skaičiuoju kcal., o meniu gali būti bet koks. Dabar naudoju N.Kidman dietos meniu, bet vienai liūdna. Tad jeigu tu laikysies šios dietos, tai aš prisijungsiu, naudosiu šios dietos meniu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 888mar: 19 kovo 2014 - 19:02
QUOTE(888mar @ 2014 03 19, 17:01)
aš dabar laikausi amerikietiškųjų kalnelių dietos, skaičiuoju kcal., o meniu gali būti bet koks. Dabar naudoju N.Kidman dietos meniu, bet vienai  liūdna. Tad jeigu tu laikysies šios dietos, tai aš prisijungsiu, naudosiu šios dietos meniu.



Zinoma galima kaitalioti, gi nera grieztu apribojimu smile.gif Kazkada skaiciau apie kefyro ir obuoliu dieta, tai ten irgi viena diena kefyras kita obuoliai ir po to vel ejo kefyras... tai manau ir cia galima taip smile.gif
As tai nesugebeciau laikytis amerikietisku kalneliu dietos (skaiciau apie ja), as arba valgau arba nevalgau smile.gif po truputi nemoku blush2.gif

Atsakyti
na tai super, nuo rytojaus laikomės šitos dietos. Pasistengsiu laikytis kaip parašyta, bet jei labai praalksiu nuo kefyro ar višta strigt pradės tai dienas pakaitaliosiu. Žodžiu pagyvensiu pamatysiu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(888mar @ 2014 03 19, 18:25)
na tai super, nuo rytojaus laikomės šitos dietos. Pasistengsiu laikytis kaip parašyta, bet jei labai praalksiu nuo kefyro ar višta strigt pradės tai dienas pakaitaliosiu. Žodžiu pagyvensiu pamatysiu blink.gif



Nepabandzius nesuzinosi. Zinoma jeigu jausi, kad netinka nesikankink ir imkis to kas arciau sirdies smile.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Svoris ryte 59kg, ugis 168cm.
Tikiuosi numesti bent 5kg per 9 dienas smile.gif
Ryta pradedu stikline vandens ir arbatos puodeliu, o veliau pokokios valandos stikline kefyro.
Papildyta:
QUOTE(888mar @ 2014 03 19, 18:25)
na tai super, nuo rytojaus laikomės šitos dietos.


Kiek sveri ir kiek nori dar numesti svorio? smile.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif 4u.gif

pas tave tai superinė figūra ir dabar cool.gif , na bet jei nori daugiau numesti tai tik pagirtina thumbup.gif

Aš bandau atsistatyti po mažutės. Šiandien specialiai pasisvėriau, svoris 76kg, ūgis 175cm, norėčiau pasiekti 60kg, tai man dar 16kg liko. O su šia dieta bent jau 6kg esu nusistačius numesti.
Turbūt nesilaikysiu 1200kcal., nes labai jau lėtai krenta, o aš noriu greičiau.
Planuoju laikytis visų 12dienų, tik paskutines tris valgysiu sūrį be vyno.

Aš irgi pradėjau nuo stiklinės šilto vandens ir kavos puodelio, o puodelis kefyro šyla ant stalo, nesinori ryte tiesiai iš šaldytuvo gerti.

Po kiek kefyro žadi išgerti?
Atsakyti
QUOTE(888mar @ 2014 03 20, 06:51)
Labas rytas 4u.gif  4u.gif

pas tave tai superinė figūra ir dabar cool.gif , na bet jei nori daugiau numesti tai tik pagirtina thumbup.gif

Aš bandau atsistatyti po mažutės.  Šiandien specialiai pasisvėriau, svoris 76kg, ūgis 175cm, norėčiau pasiekti 60kg, tai man dar 16kg liko. O su šia dieta bent jau 6kg esu nusistačius numesti.
Turbūt nesilaikysiu 1200kcal., nes labai jau lėtai krenta, o aš noriu greičiau.
Planuoju laikytis visų 12dienų, tik paskutines tris valgysiu sūrį be vyno.

Aš irgi pradėjau nuo stiklinės šilto vandens ir kavos puodelio, o puodelis kefyro šyla ant stalo, nesinori ryte tiesiai iš šaldytuvo gerti.

Po kiek kefyro žadi išgerti?


As esu smulkiu kaulu tai man kiek vakar pasiskaiciavau pagal kuno sudejima reikia sverti 53 ir tada bus normalus svoris, nebus per mazas. O su tokiu svoriu gerai jauciuosi, nebuna nei kaulai issoke nei silpna taip kad to ir sieksiu smile.gif

O su sia dieta garantuoju tau, kad numesi daugiau nei 6kg. Sprendziu pagal tai ka siandien perskaiciau viename forume kur rasei kaip sekasi laikyt zigzag dietos smile.gif tau labai graziai krenta svoris, o jei zadi laikytis visas 12 dienu tai tada nukris tikrai daugiau nei 6kg mirksiukas.gif

Man su tokiu svoriu labai graziai krisdavo kg, po 0,5-1 kg per diena.

Beje esi auksta tai tikrai manau tau tas didesnis svoris nelabai turetu matytis, nebent ir tu esi smulkiu kaulu rolleyes.gif

O paskutines 3 dienas geriau siulyciau tada vel kefyra gerti, nes vien suris be vyno manau didelio kritimo neduos. Sausas vynas spartina medziagu apykaita todel jis ir rekomenduojamas, o jei jo negersi tai su suriu nera prasmes ir prasideti smile.gif
Atsakyti
na tai abi turim savo tikslus, tai ir laikomės.
Aš pasiskaičiavau, kad jei 0,5kg per dieną, tai 6kg nukristų, na jeigu daugiau tai tik valio.

Ačiū už patarimą, pakeisiu sūrį į kefyrą.
Atsakyti
QUOTE(888mar @ 2014 03 20, 07:24)
na tai abi turim savo tikslus, tai ir laikomės.
Aš pasiskaičiavau, kad jei 0,5kg per dieną, tai 6kg nukristų, na jeigu daugiau tai tik valio.

Ačiū už patarimą, pakeisiu sūrį į kefyrą.


Reikia man laaaaabai susiimti, nes netelpu i savo rubus, o jau tuoj visus graziuosius reikes traukt is spintos kai tokie orai smile.gif Reikia man savo drauga kaip nors sudrausminti, kad nebepirktu jokio slamstamaiscio, jokiu gerimu, o tai jis nuolat valgo nesamones ir mane sugundo smile.gif

Meginsiu ir as visas 12 dienu atsilaikyti, ziuresim kaip svarstykles mane dziugins po ju smile.gif
Papildyta:
QUOTE(buruziuke @ 2014 03 20, 07:32)
Reikia man laaaaabai susiimti, nes netelpu i savo rubus, o jau tuoj visus graziuosius reikes traukt is spintos kai tokie orai smile.gif Reikia man savo drauga kaip nors sudrausminti, kad nebepirktu jokio slamstamaiscio, jokiu gerimu, o tai jis nuolat valgo nesamones ir mane sugundo smile.gif

Meginsiu ir as visas 12 dienu atsilaikyti, ziuresim kaip svarstykles mane dziugins po ju smile.gif


As skaitinejau apie ta amerikisku kalneliu dieta tai manau pabaigus sita laikysiuos jos, nes kazkaip svori uztvirtinti reikes pries pradedant normaliai maitintis. O tau 888mar ji patiko? Kiek maciau lyg ir 2 etapus atsilaikei?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo buruziuke: 20 kovo 2014 - 09:32
QUOTE(buruziuke @ 2014 03 20, 10:39)

As skaitinejau apie ta amerikisku kalneliu dieta tai manau pabaigus sita laikysiuos jos, nes kazkaip svori uztvirtinti reikes pries pradedant normaliai maitintis. O tau 888mar ji patiko? Kiek maciau lyg ir 2 etapus atsilaikei?


ši dieta gera, kaip tu ir pastebėjai, svoriui užtvirtinti, o norint numesti norisi kažko greitesnio.
Atsakyti