Įkraunama...
Įkraunama...

Kūno korekcija su proshock ice aparatu

As vis delto apsisprendziau darytis proshock. Nelabai radau neigiamu atsiliepimu,na gal tik kad Kai kurios moterys nepastebejo pagerejimo. Tikiuosi viskas bus gerai ir mano pilvukas dings visiskai ax.gif
Atsakyti
Mulana, pasidalinkit po procedūros pojūčiais ir rezultatais rolleyes.gif
Atsakyti
Butinai pasidalinsiu, mano kolege tai nori pilos programos irgi uzsirase siai procedurai,nuo slaunu iki pilvo "tvarkysis" kaip ji pati sako, gaila kad man pirmai reiks bandyti,nes tikrai smalsu,kokie pokyciai bus,nors as busiu patenkinta ir minimaliais 4u.gif Kolege keliausiaus geguzes viduryje,nes kitaip vietu nelabai buvo,tai as ir apie save ir apie jos ispudzius papasakosiu cool.gif Gaila,kad siame forume neradau daugiau informacijos is tu kas jau daresi.
Atsakyti
Sveikos, katik grizau po proceduros. Dariausi pilvo apaiciai,ismatavo ampimtis apatineje pilvo dalyje,poto riebalus cm. Gulejau valanda laiko -1laipsnis. Neskaudejo visiskai,tik pradzioje nemalonu Kai vakumas sutraukia riebaliukus,dabar lauksiu rezultatu,nes Kai nueme vakuma pilvas koks buvo toks liko,o as maniau ,kad riebaliukai bus susale i viena vieta (taip maciau Video) blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Extraordinary @ 2015 03 20, 18:40)
Noriu kazko tikrai efektyvaus, nezinau kokia procedura rinktis..


QUOTE(Mulana @ 2015 04 16, 17:35)
Sveikos, katik grizau po proceduros. Dariausi pilvo apaiciai,ismatavo ampimtis apatineje pilvo dalyje,poto riebalus cm. Gulejau valanda laiko  -1laipsnis. Neskaudejo visiskai,tik pradzioje nemalonu Kai vakumas sutraukia riebaliukus,dabar lauksiu rezultatu,nes Kai nueme vakuma pilvas koks buvo toks liko,o as maniau ,kad riebaliukai bus susale i viena vieta (taip maciau Video) blush2.gif

Nepykit merginos, dar kartą įsitikinau, kad visos tokio tipo procedūros kartu su dietom nueis šuniui ant uodegos, t.y. gal kažkiek ir padės trumpam laikotarpiui bet vėliau svoris ir cm tikrai sugriž. Aš pati įkišau laaabai daug pinigų į masažus ir panašias procedūras, norėdama atsikratyti ir pilvo ir riebaliukų ir celiulito. Bet esmė tame, kad šias procedūras būtinai reikia derinti su sveiku maistu ir nors minimaliai sportu ir kad tai taptų gyvenimo būdu, o ne tik tam laikui kai einam lieknėti.
Vėl parašiau moralą doh.gif bet kad pati nesilaikau savo pačios rekomendacijų doh.gif
Atsakyti
Na as pirma karta isbandziau sia procedura. Nzn kaip man bus,sportuoti sportuoju,maitinuosi irgi neblogai,tik kad tas pilvukas toks atsikises apatineje dalyje,nors tu ka. Ziuresim kaip bus,palauksiu kelias savaites. Darbuotojos pacios daresi,pas viena apimtis sumazejo kol kas 4 cm, pasakojo,kad vienai klientei 7 cm. po pirmo karto.Tikiuosi,kad ir man kazkiek pades,mano gyvenimo tempas aktyvus, vien darbe prisilakstau,bet va tas pilvukas jau keli metai trugdo blush2.gif
Atsakyti
Gal kas pasakytumete,kur Kaune butu galima atlikti sia procedura? Buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
bet jei riebaliukai linke kauptis pilvo srityje,jie tada "persikelia" kazkur kitur? Po poros metu galuu pasakyti,kad man tos proceduros visiskai nieko nedave,kaip viskas buvo taip ir liko. Jei labiau prisiziuriu valgi, bunu aktyvesne, pilvukas dingsta, ziemos link vel padideja... Toks jausmas ,kad dabar riebaliukai greiciau kaupiasi priekyje,o ne sonuose, bet esme tame,kad jie vistiek yra ir ismeciau pinigus i vandeni frusty.gif
Atsakyti
Aciu, kad sugrizote ir pasidalinote. 4u.gif Pamaciau akcija 20eur vietoj 40eur galvojau nueiti, bet gal ka nors kitko pasiziuresiu smile.gif 4u.gif
Atsakyti