Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų išlaikymo fondas

QUOTE(Erikauzas @ 2018 04 26, 18:53)
Miestas tas pats aš negavau,gal nutraukė mokėjimą,pervedė kelis eurus ir vėl nedirba.

Tai kaip cia taip suprast, cia apie tuos 68 eu as turiu minty, kodel galejo nutraukti?
Atsakyti
QUOTE(arriele @ 2018 04 26, 19:39)
Tai kaip cia taip suprast, cia apie tuos 68 eu as turiu minty, kodel galejo nutraukti?

Vaiko tėvas įsidarbino 2sav.padirbo,pervedė jo darbovietė kovo mėn.,daugiau nebedirba.Paskambinau į Mažeikius pranešti,kiek gavau sakė nenutrauks,nes dabar 2-3mėn.žiūri ar moka,jei per tą laiką tvarkingai mokės nutrauks,bet jei negavau vadinasi nutraukė.Reikės skambinti klausti.Na jei reikės vėl iš naujo tvarkytis doh.gif Nebent yra irgi dar negavusių.
Atsakyti
Mano vaiku tevas skolingas jau virs 10'000 eur (cia jau atmetus VIF ir SoDra mokejimus), padare kelis pavedimus pagasdintas policijos, tai SoDra nutrauke mokejimus, nors sake, kad jei dengiama skola, mokejimu nenutrauks, tik turiu pristatyt dokus tai irodancius. Pristaciau, bet jie vistiek nutrauke ir dar reikalauja grazint vieno menesio permoka.
Bet per 20 dienu galiu apskusti si ju sprendima, ka as ir ketinu daryti.
Atsakyti
QUOTE(Viktute @ 2019 05 25, 10:06)
Mano vaiku tevas skolingas jau virs 10'000 eur (cia jau atmetus VIF ir SoDra mokejimus), padare kelis pavedimus pagasdintas policijos, tai SoDra nutrauke mokejimus, nors sake, kad jei dengiama skola, mokejimu nenutrauks, tik turiu pristatyt dokus tai irodancius. Pristaciau, bet jie vistiek nutrauke ir dar reikalauja grazint vieno menesio permoka.
Bet per 20 dienu galiu apskusti si ju sprendima, ka as ir ketinu daryti.

Jos ten kiaurokos gana. O jo mokėjimuose yra parašyta "skola" 🤔.
Kai vėl ne sumokės, vėl pateiksite dokumentus. Aišku, užknisa.

Aš čia vis gaunu žinutes, kad jei skolininkas moka nors dalį, aš turiu pranešti sodrai ir pateikti tai patvirtinančius banko išrašus.
Paprašiau pateikti teisės aktus, kuriuose nurodyta, kad turiu pateikti išrašus, t. y įrodymus. Nerado,parase,kad siunčia bendra info tiek skolininkui tiek kreditoriui 🙄, nors adresuotą konkrečiai kreditoriui.
Todėl ir toliau pranešu TIK faktą, kad įmete kelis eurus.
Atsakyti
Ne jis nerase, kad skola. Nurode ''vaiku islaikymui''.
Pavedimas buvo darytas geguzes 7d, i SoDra kreipiausi birzelio gale, bet sake, kad turiu kreiptis liepos men. Tad pakartotinai kreipiausi vel. Siunciau prasyma el.budu, prisegiau israsa is savo banko saskaitos bei antstolio pazyma apie isiskolinima, kuris jau yra didesnis nei 12000 eur (cia uz du vaikus), jau minusavus geguzes men mokejima ir visus VIF bei SoDra mokejimus. SoDra jau kita dd atsiunte laiska, kad atnaujina mokejimus. Beje, as negrazinau SoDrai ju nurodytos permokos, kazkaip is patirties jau zinau, kad valstybe pati be perspejimo ikisa ranka i asmenine saskaita ir pasiima visus nesumoketus mokescius bei permokas..kol kas dar nepasieme..
Atsakyti
Viktute, o jūs nenorite kreiptis į policiją, kad tėvas vengia išlaikyti vaikus? Savo ex padaviau, aišku buvo ilga istorija, bet atkakliai siekiant gavo teistumą ir visą skolą sumokėjo. Dabar moka tvarkingai.
Atsakyti
QUOTE(4xmama @ 2019 07 19, 12:26)
Viktute, o jūs nenorite kreiptis į policiją, kad tėvas vengia išlaikyti vaikus? Savo ex padaviau, aišku buvo ilga istorija, bet atkakliai siekiant gavo teistumą ir visą skolą sumokėjo. Dabar moka tvarkingai.


Jis jau 3 teistumus turi del alimentu nemokejimo. Dabar grese ketvirtas teistumas, tai prokuroras pagasdino, matyt, rimtesnes bausmes jau butu numatytos, nebe namu arestas keliems menesiams, tai jis ir pamokejo nemazai, todel ir nueme SoDra mokejimus, bet net ir atminusavus tuos didesnius mokejimus birzelio pirmai dienai skola buvo virs 12000..prokuroras byla uzdare, o tetukas ir toliau nemoka.
Mano vaikams rugseji 15 metu, dar liko 3 metai kai ju tevas turi moket alimentus. Jau nebeilgai man liko su juo kovoti, tad ranku dar nenuleisiu. Siemet pagaliau nusprendziau forminti sunui neigaluma, tai gal tai kazkiek pades dar be mano su darbo santykiais susijusiu pajamu.
Atsakyti
Viktute, tai jei vel nemoka, ir vel rasykite pareiskima. Bus penktas kartas, gal pasedes ir pamastys.
Atsakyti
QUOTE(4xmama @ 2019 07 19, 11:26)
Viktute, o jūs nenorite kreiptis į policiją, kad tėvas vengia išlaikyti vaikus? Savo ex padaviau, aišku buvo ilga istorija, bet atkakliai siekiant gavo teistumą ir visą skolą sumokėjo. Dabar moka tvarkingai.


Gal galit placiau parasyti nuo ko cia reikia pradeti su policija, nes mano sunui jau 16, o tevo skola gal 15000 jau.. Tiesiog nueit i policija ir parasyti pareiskima?
Atsakyti
Nebūtina eiti, galite per e-policija prisijungusi parašyti pareiškimą, kad būtų pradėtas tyrimas dėl vengimo išlaikyti vaiką. Aprašote visas aplinkybes ir laukiate. Čia buvo intertnete aprašyti atvejai, kad policija nuėjus net pareiškimo nepriimdavo, o per e-policija nepriimti neturi galimybės. Mėgsta policija tokius tyrimus nutraukti, siūlyti tartis tarpusavyje, rašytis kažkokias pasižadėjimo sutartis. Bet atkakliai siekiant galima pasiekti teismą. Kartais net to nereikia, kai pradeda policija kviestis į apklausas būna susispranta ir pradeda mokėti. Advokato nereikia.
Mano atveju dar labai pradėjo, kad buvo areštuotas visas turtas vyro naujai sukurtos šeimos. Irgi reikia dėl šito reikia krutinti antstolius. Prašyti kad parašytų jums raštą , kad kreiptumėtės į teismą dėl turto dalies nustatymo bendrojoje nuosavybėje, nes yra gudručių kur viską tipo žmonos vardu perka.
Jei nepereveda pinigų įmonė kur dirba vyras, galima duoti į teismą įmonės direktorių, kodėl nevykdo antstolių nurodymų.
Reikia eiti daryti viską, kad mokėtų ir skolas išmokėtų. Nes kai vaikas sulauks 18 - šansų ji pagąsdinti ir priversti mokėti dar mažiau.
Jei tėvas nemoka, turbūt žinote kad turite teisę kreipti į vaikų išlaikymo fondą. Jis irgi pradeda savo skolas iš tėvelio išmušinėti. Kai iš visų pusių taip, susipranta kai kurie.
Atsakyti
Taip, dabar galime per e-policija. Cia gal as buvau rasiusi, kad kai nesdavau pareiskima del alimentu, tekdavo nemazai pazeminimo vieso is Vilniaus policijos iskenteti. Beje, ir paskutinis ketvirtas tyrimas buvo nutrauktas tyreju, tada apskunciau prokurorui, bet ir jis nutrauke, tada ji apskunziau teismui ir teismas pripazino aplaidzius tyrejo ir prokuroro veiksmus ir nutare tyrima atnaujinti. Tada dar pralaukus 4 menesius kazkokiu ziniu is policijos ir ju nesulaukus pati paskambinau prokurorui, tada vel viskas dar 4 menesiams uzsitempe kol jie prigasdino teveli jog jis kazka pamoketu.
Vnz., nusiteikite, kad net ir pateikus pareiskima iki tol kol viskas pasibaigs, gali praeiti metai.
Todel nedelskite.
Mano vaikams greit 15, as su ju tevu del islaikymo kovoju nuo 2008m
Pradejau nuo antstoliu, bet tetukas yra UAB savininkas, idarbines save ant minimumo direktorium. Visa turta perrases ant tevu, o buhalterei uzdraudes vikdyti antstolio nurodymus. Antstoliai ka galejo arestuoti tai jo asmenines saskaitas, kurios yra tuscios ir firmos akcijas, nes jos yra priklausancios jam..ir viskas.
Na bet jau nebedaug man liko kovoti..jau greit 18
Papildyta:
Taip, dabar galime per e-policija. Cia gal as buvau rasiusi, kad kai nesdavau pareiskima del alimentu, tekdavo nemazai pazeminimo vieso is Vilniaus policijos iskenteti. Beje, ir paskutinis ketvirtas tyrimas buvo nutrauktas tyreju, tada apskunciau prokurorui, bet ir jis nutrauke, tada ji apskunziau teismui ir teismas pripazino aplaidzius tyrejo ir prokuroro veiksmus ir nutare tyrima atnaujinti. Tada dar pralaukus 4 menesius kazkokiu ziniu is policijos ir ju nesulaukus pati paskambinau prokurorui, tada vel viskas dar 4 menesiams uzsitempe kol jie prigasdino teveli jog jis kazka pamoketu.
Vnz., nusiteikite, kad net ir pateikus pareiskima iki tol kol viskas pasibaigs, gali praeiti metai.
Todel nedelskite.
Mano vaikams greit 15, as su ju tevu del islaikymo kovoju nuo 2008m
Pradejau nuo antstoliu, bet tetukas yra UAB savininkas, idarbines save ant minimumo direktorium. Visa turta perrases ant tevu, o buhalterei uzdraudes vikdyti antstolio nurodymus. Antstoliai ka galejo arestuoti tai jo asmenines saskaitas, kurios yra tuscios ir firmos akcijas, nes jos yra priklausancios jam..ir viskas.
Na bet jau nebedaug man liko kovoti..jau greit 18
Atsakyti
Viktute, prašykite anstolio, kad kreiptųsi į teismą dėl antstolio nurodymų nevykdymo, o jus kad įtrauktų kaip suninteresuotą asmenį. Exas jei pats direktoriauja savo UAB gaus baudą. Antstoliams nuo to jokios naudos, į tesimus jie neina, tik parašo raštus, pateikia dokumentus- bet teisme galima ten oho kaip pasireikšti. Vėl nevykdo ir vėl į teismą.
Atsakyti