Įkraunama...
Įkraunama...

Antstoliai ir lizingas

Laba diena turiu klausima tie kurie dirba/dirbo arba žino dėl anstoliu . Gal žinote jeigu gaunu į mėnesi minimuma anstoliai nuskaičiuoja puse sumos,bet dar lieka puse išlaidoms , tai ar būtų galima paimti išsimokėtinai kompiuteri? Skola anstoliams apie 1000LT liko g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolantele15 @ 2014 03 27, 07:14)
Laba diena turiu klausima tie kurie dirba/dirbo arba žino dėl anstoliu . Gal žinote jeigu gaunu į mėnesi minimuma anstoliai nuskaičiuoja puse sumos,bet dar lieka puse išlaidoms , tai ar būtų galima paimti išsimokėtinai kompiuteri? Skola anstoliams apie 1000LT liko  g.gif

Galima smile.gif
Atsakyti
O problemu jokiu nebus jeigu nuvažiuosiu paimsiu kompiuteri išsimokėtinai nesakys ten ,kad dėl anstoliu jūms negalima išsimokėtinai duot? angel_sadangel.gif
Atsakyti
Mano nuomone, jau geriau neduotu rolleyes.gif kompiuteri isigyti galima ne tik nauja brangu is parduotuves i skola. ax.gif
Atsakyti
Geriau turėti nauja o ne panaudota kokį ir šiaip man kaškaip gėda panaudotus daiktus pirkt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolantele15 @ 2014 03 27, 09:19)
Geriau turėti nauja o ne panaudota kokį ir šiaip man kaškaip gėda panaudotus daiktus pirkt  smile.gif

o skolose sedeti ir dar skolintis tai negeda biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolantele15 @ 2014 03 27, 09:19)
Geriau turėti nauja o ne panaudota kokį ir šiaip man kaškaip gėda panaudotus daiktus pirkt  smile.gif

Reikia gyventi pagal galimybes, o ne gedintis. Kai nera pinigu yra ne geda, o beda ir tai reikia spresti, o ne dar labiau pinigus leisti, ypac kuriu neturi.
Atsakyti
QUOTE(Gurmanė @ 2014 03 27, 10:48)
Reikia gyventi pagal galimybes, o ne gedintis. Kai nera pinigu yra ne geda, o beda ir tai reikia spresti, o ne dar labiau pinigus leisti, ypac kuriu neturi.


Visiškai sutinku! drinks_cheers.gif Bet nesuprantu vieno, jei jau jums liko 1000 Lt išsimokėti už senas skolas, tai negi taip labai to kompiuterio šį mėnesį reikia? Kam neišlipus iš skolų lįsti į kitas?

P.s. Beto labai stebina, kad dar duoda išsimokėtinai kažką su tokiomis pajamomis. Nes pusę atskaičius antstoliams lieka finale ~400Lt į rankas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Okokionera @ 2014 03 27, 10:10)
Visiškai sutinku! drinks_cheers.gif  Bet nesuprantu vieno, jei jau jums liko 1000 Lt išsimokėti už senas skolas, tai negi taip labai to kompiuterio šį mėnesį reikia? Kam neišlipus iš skolų lįsti į kitas?

P.s. Beto labai stebina, kad dar duoda išsimokėtinai kažką su tokiomis pajamomis. Nes pusę atskaičius antstoliams lieka finale ~400Lt į rankas g.gif


Pas mane darbui reikalingas kompiuteris , ne dėl socialiniu kokių tinklalapiu noriu kompiuteri pirkti
Atsakyti
Kiekvienas,žinoma, elgiasi pagal save. Vieni ieško būdų kaip išbristi iš skolų (arba kaip į jas nė neįbristi), kiti tikisi per gyvenimą kuo daugiau pasiskolinti. Ir ne apie tai čia turbūt tema. Bet visgi reikėtų į savo sąmonę įsileisti frazę "Skolinkis atsakingai".
Liūdna matyti, kad visi tie lengvai dalinami pinigai žmonių savimonę nuleido iki minusinio lygio ir išeitis iš visų padėčių yra paimti paskolą thumbup.gif Nors iš daugėlio padėčių (kaip pvz ir jūsiškės) yra milijonas kitų kelių, pvz.: pasiskolinti kompiuterį iš draugų, perskaitinėti įvairius forumus, gal atsiras dovanojančių kokį senuką, kuris jums tarnaus kelis mėnesius, kol jūsų finansai leis nesibaiminant išsimokėtinai pirkti kompiuterį, pirkti ne naują kompiuterį, prašyti darbdavio, kad jis aprūpintu jus būtinomis darbui priemonėmis (ką jis šiaip ir turi daryti), kelis mėnesius naudoti viešaisiais kompiutereis bibliotekose, vėl gi, kol išlipsite iš jau turimų skolų. Ir čia tik keli "universalūs" sprendimai šovę į galvą per kelias minutes. Bet žinoma, visos jos yra žymiai mažiau patogios nei tiesiog spjaunant į savo galimybes pasiskolinti dar daugiau. Tiesiog liūdna verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Okokionera: 27 kovo 2014 - 11:19
QUOTE(Okokionera @ 2014 03 27, 11:16)
Kiekvienas,žinoma, elgiasi pagal save. Vieni ieško būdų kaip išbristi iš skolų (arba kaip į jas nė neįbristi), kiti tikisi per gyvenimą kuo daugiau pasiskolinti. Ir ne apie tai čia turbūt tema. Bet visgi reikėtų į savo sąmonę įsileisti frazę "Skolinkis atsakingai".
Liūdna matyti, kad visi tie lengvai dalinami pinigai žmonių savimonę nuleido iki minusinio lygio ir išeitis iš visų padėčių yra paimti paskolą thumbup.gif Nors iš daugėlio padėčių (kaip pvz ir jūsiškės) yra milijonas kitų kelių, pvz.: pasiskolinti kompiuterį iš draugų, perskaitinėti įvairius forumus, gal atsiras dovanojančių kokį senuką, kuris jums tarnaus kelis mėnesius, kol jūsų finansai leis nesibaiminant išsimokėtinai pirkti kompiuterį, pirkti ne naują kompiuterį, prašyti darbdavio, kad jis aprūpintu jus būtinomis darbui priemonėmis (ką jis šiaip ir turi daryti), kelis mėnesius naudoti viešaisiais kompiutereis bibliotekose, vėl gi, kol išlipsite iš jau turimų skolų. Ir čia tik keli "universalūs" sprendimai šovę į galvą per kelias minutes. Bet žinoma, visos jos yra žymiai mažiau patogios nei tiesiog spjaunant į savo galimybes pasiskolinti dar daugiau. Tiesiog liūdna verysad.gif

Pas mus darbe ne milijonieriai kokie kad aprupintu kiekviena kompiuteriu darbui.Aš 8metus jau dirbu ir buvau nusipirkusi kompiuteri tai sugedo ir pasakė taisykloj geriau naują pirkti,negu taisyti nes suma tokia pati todėl,ir klausiu apie išsimokėtina paėmima,o šaldytuvas pas mane pilnas dėl maisto ir drabužiu problemu neturiu .O už kompiuteri pilnai išsimokėsiu
Atsakyti
Kiekvienam pagal suvokima- jums buti 1000lt skolingam anstoliams "nera problemu", man pvz. tai jau butu baisu...
Atsakyti