Įkraunama...
Įkraunama...

Bulmastifai

QUOTE(Tifa @ 2014 08 19, 23:12)
[url=http://s1183.photobucket.com/user/Norce1/media/Martute/Panther%20is%20Tamsos/47a6d4e6-bdc3-4f1d-98c0-7caa9c00d4d2.jpg.html][img]http://i1183.photobucke

Kokia gražuolė smile.gif mano jorkšyras iš prigimties yra pavydus, nors nuo mažens augo su katinu (katinas vyresnis pas mane), ir kitų šunų matė, bendravo, bet savaip. Su kai kuriais nori labai draugauti, turime kaimynę vokiečių aviganę, tai su ja nori draugauti, tik jos šeimininkė bijo, kad nenuskriaustų kalė jo. Bet svarstau po kelių metų bulmastifą į namus atvesti. Dar laiko turiu, tai galvosiu ar berniuką ar mergaitę smile.gif tuo pačiu labiau pažinsiu veislę.
Atsakyti
Del susidraugavimo manau problemu jokiu nebutu, net jei ir jorkas labai pavydus. Bet as susimastyciau del kito dalyko. Bulmastifai seilejasi, tai jorkutis po zaidyniu butu slapias biggrin.gif As plikiuke kelis kartus per diena su slapiu ranksluosciu apvalau, o su ilgaplaukiu butu siek tiek sudetingiau. Bet zinoma prie visko galima priprasti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tifa @ 2014 08 20, 09:53)
Del susidraugavimo manau problemu jokiu nebutu, net jei ir jorkas labai pavydus. Bet as susimastyciau del kito dalyko. Bulmastifai seilejasi, tai jorkutis po zaidyniu butu slapias biggrin.gif As plikiuke kelis kartus per diena su slapiu ranksluosciu apvalau, o su ilgaplaukiu butu siek tiek sudetingiau. Bet zinoma prie visko galima priprasti smile.gif

Manau man tai mažiausia problema smile.gif Svarbu kad susidraugautu smile.gif))))
Atsakyti
Sveiki,na va pagaliau i musus namus atkeliavo grazuolyte bulmastifyte vardu - Demi Jegerio Sirdis,beveik 3men.kalyte ax.gif Visa seima labai ja dziaugiasi. Kalyte gana padukusi,pilni jos namai. Nakti praleido ramiai,nors tikejausi,kad bus ir painkstavimu ir kruveliu rasiu,bet mano laimei to nebuvo lotuliukas.gif
Veliau pabandysiu ikelti Demuko foto mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikinu thumbup.gif

Lauksiu fotoreportažo drinks_cheers.gif

tuo tarpu savo marmuzėlę parodysiu, sparčiai žilyn einam

user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo busycat: 24 rugpjūčio 2014 - 08:38
Sveikinimai isigijus nauja seimos nari. Demi labai grazi mergyte smile.gif Labai saunu, kad ji tokia pavyzdinga wink.gif

Gabana <3 Ar labai pasikeite suo sulaukes tiek metu? Pasidare tingi, daugiau miega?

Atsakyti
Nelabai pasikeitė, ji ir anksčiau labai aktyvi nebuvo. Žinoma ištvermės dabar mažiau, pavargsta greičiau, aišku gal daugiau miega, o iš charakterio kokia buvo gerietė - Dievo karvytė, tokia ir liko, gal tik dar labiau sentimentalesnė 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo busycat: 24 rugpjūčio 2014 - 21:16
QUOTE(busycat @ 2014 08 24, 22:14

[url=http://www.radikal.ru)


Koks mielas snukutis wub.gif
Na nekokios foto,bet ir mes savo mazyle parodysime ax.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Gražuolė! wub.gif
Atsakyti
Mudu abudu 4u.gif

(Grybavom)

user posted image
Atsakyti
Kad jau niekas nerodo savo augintinių, tai ir vėl mes

user posted image
Atsakyti
user posted image
Atsakyti