Įkraunama...
Įkraunama...

Bulmastifai

Kiek groziu pridejote wub.gif

user posted image
Atsakyti
Įsimylėjau šitą veislę wub.gif
Visų augintiniai nuostabus wub.gif
Gal galėtumėte rekomenduoti patikimus šaltinius, kur galėčiau daugiau sužinoti apie veislę, charakterį, į kokius sveikatos kriterijus reikėtų atsižvelgti ir kitos naudingos informacijos?
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Patikimiausias šaltinis bulmastifų augintojai, tokie kaip mes. Gi mes galim papasakoti iš praktikos, kas ir kaip biggrin.gif O šiaip pagooglinkit, labai daug informacijos rusų kalba, anglų taip pat 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,

Kuo dažniau žiūriu ir rodau SB tuo labiau įsimylim šią veislę. Kažkada vaikystėj turėjau panašią bet iki grynaveislės jai buvo toli, nors paskaičius kai kurie bruožai atitinka. Žinoma, mano atveju Nr.1 yra pekinas, bet ją turiu.
MB nori didelio šuns ir tolimoje ateityje matyt pirktume. Tad kyla klausimų ar naujas augintinis gerai priimtų senąją, ar draugauja su vaikais, ar pasiduoda dresūrai. Ar geriau auginti kambary ar lauke - voljere? Kaip dažnai reikia valyti tas raukšles aplink snukutį. Beje tas bukas snukis ir juodas mane žavi. Kokio reikia fizinio aktyvumo?
Ir aišku kirk maždaug reikia eurų norint įsigyti grynaveislį su dokumentais.
Ačiū kas atsakys.
Atsakyti
QUOTE(dailima @ 2014 09 25, 18:21)
Sveiki,

Kuo dažniau žiūriu ir rodau SB tuo labiau įsimylim šią veislę. Kažkada vaikystėj turėjau panašią bet iki grynaveislės jai buvo toli, nors paskaičius kai kurie bruožai atitinka. Žinoma, mano atveju Nr.1 yra pekinas, bet ją turiu.
MB nori didelio šuns ir tolimoje ateityje matyt pirktume. Tad kyla klausimų ar naujas augintinis gerai priimtų senąją, ar draugauja su vaikais, ar pasiduoda dresūrai. Ar geriau auginti kambary ar lauke - voljere? Kaip dažnai reikia valyti tas raukšles aplink snukutį. Beje tas bukas snukis ir juodas mane žavi. Kokio reikia fizinio aktyvumo?
Ir aišku kirk maždaug reikia eurų norint įsigyti grynaveislį su dokumentais.
Ačiū kas atsakys.

Kadangi pati pradėjau domėtis šią veislę, radau aprašymą
http://www.plutas.lt...mastifas-101503
Jeigu kažkas neatitinka manau veislės augintojos nuves teisingu keliu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(dailima @ 2014 09 25, 17:21)
Sveiki,

Kuo dažniau žiūriu ir rodau SB tuo labiau įsimylim šią veislę. Kažkada vaikystėj turėjau panašią bet iki grynaveislės jai buvo toli, nors paskaičius kai kurie bruožai atitinka. Žinoma, mano atveju Nr.1 yra pekinas, bet ją turiu.
MB nori didelio šuns ir tolimoje ateityje matyt pirktume. Tad kyla klausimų ar naujas augintinis gerai priimtų senąją, ar draugauja su vaikais, ar pasiduoda dresūrai. Ar geriau auginti kambary ar lauke - voljere? Kaip dažnai reikia valyti tas raukšles aplink snukutį. Beje tas bukas snukis ir juodas mane žavi. Kokio reikia fizinio aktyvumo?
Ir aišku kirk maždaug reikia eurų norint įsigyti grynaveislį su dokumentais.
Ačiū kas atsakys.


* Jie geranoriai, gražiai bendrauja su vaikais. Su kitais šunimis kaip sutaria neturiu patirties, bet su katinais fantastiškai. Gabana turi du katinus, o gal katinai Gabaną, sunku dabar atsakyti. Bendrauja, gražiai, neskriaudžia vienas kito.
* Dręsūrai pasiduoda, nors maniškė, tai užsispyrusi moteris buvo, netgi labai.
* Mes auginom visą gyvenimą viduje. Sakoma, kad galima auginti ir lauke. Nebent žiemai būdą apšiltinus, bet aš nesiimu apie tai svarstyti. Gabana nėra pernelyg aktyvi, todėl gyvenimas namuose jai tiko.
* Kokias raukšles turit omenyje? Čia juk ne šarpėjai, jie neturi tokių gilių raukšlių, kad reikėtų valyti. Nei karto nevaliau.
* Apie aktyvumą jau rašiau, maniškė tinginukas. Jei išėjom dviem valandom aktyviam pasivaikščiojimui, tai praktiškai už pusantros valandos ją vos ne ant pečių reikia nešti.
* Prieš 7 metus kainavo apie 1000 eurų, ir kažkodėl galvoju, kad kaina nepakito. Manau už grynaveislį šunį su adekvačia, stabilia psichika ir su displazijos tyrimais, kaina normali.

Tikiuos atsakiau, bent kažkiek 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, maniske su vaikais sutaria puikiai. Dukryte myli be proto. Visada nori buti salia jos. Jeigu ji zaidzia su kaladelemis, suo guli salia, nueina i virtuve, suo is paskos, net i tualeta lydi. biggrin.gif Vadiname uodegele. Su kaimynu, draugu vaikais, parke ar mieste sutiktais zmonemis bendrauja noriai. Tik kai kuriems zmonems nepatinka, kad ji seilejasi. Su gyvunais visais, be isimties, sutaria puikiai. As manau, bulmastifas idealus seimos suo, ypac vaikams. Mazieji jo nenuskriaus. Maniske ir kepurytem, kaspineliais buna papuosta, ir nagus su flomasteriais buvo nudaziusi ne karta. Bet jai gera, kai yra skiriamas demesys.
Maniske gana aktyvi, kaip bulmastifas. Mes kiekviena ryta po 7-8 km nueiname ir vakare be pavadzio per laukus panasiai tiek nukeliaujam. + ryte vezu dukra i darzeli, ir suo kartu, is darzelio taip pat. Stengiuosi kuo daugiau visur veziotis.
Manau reikia rinktis suniuka tik su kilmes dokumentais. Tevu sveikatos tyrimuose kuo daugiau raidziu A ir nuliuku, tuo geriau smile.gif
Dresurai pasiduoda nesunkiai, bet viska reikia daryti su skaniukais, zaisliukais.
Rauksliu niekada nevaliau.
O kainos yra apie 1000 euru. Labai norint galima ir uz 800 euru rasti.

Ir dar, as kategoriskai pasisakau PRIES trumpaplaukiu sunu laikyma lauke. Paziurejau dabar i saviske susirangiusia prie koju, kaip ja butu galima laikyti lauke, voljere? Taigi jai salta butu, o svarbiausia toks suo turi gyventi SEIMOJE ir dalyvauti jos gyvenime smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tifa: 30 rugsėjo 2014 - 10:20
Gal galit pasakyti kaip čia yra? Mano pažystamas Norvegijoje nori bulmastifo ir būtent iš ten kur pirkau aš - iš Latvijos veislyno (Pažystamui labai patiko Gabana). Bet bėda tame, kad tas veislynas bulmastifų nebeveisia. Nutariau jam rekomenuoduoti Lietuvoje esančius veislynus, atsiverčiau nuorodas, kurias beje pati sudėjau temos pradžioje... bet informaciją veilynų puslapiuose jau keletą metų kaip neatnaujinama. Kažkaip durnai jaučiuos, nes neturiu ką rekomenduoti pasirodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(busycat @ 2014 10 10, 08:37)
Gal galit pasakyti kaip čia yra? Mano pažystamas Norvegijoje nori bulmastifo ir būtent iš ten kur pirkau aš - iš Latvijos veislyno (Pažystamui labai patiko Gabana). Bet bėda tame, kad tas veislynas bulmastifų nebeveisia. Nutariau jam rekomenuoduoti Lietuvoje esančius veislynus, atsiverčiau nuorodas, kurias beje pati sudėjau temos pradžioje... bet informaciją veilynų puslapiuose jau keletą metų kaip neatnaujinama. Kažkaip durnai jaučiuos, nes neturiu ką rekomenduoti pasirodo  g.gif



Kažkaip man atrodo, kad veisėjai dabar persikėlė į FB erdvę. Lina Medziukevičienė (Jėgerio širdis), Kristina Šmakovienė (Legionas), Gražina Chmelevskaja( Iš Dvariškių) aktyviai reiškiasi per FB.
Atsakyti
Persikėlė iš savo asmeninių tinklapių? g.gif Aš vakar panaršiau FB, mačiau, kad naujienos yra ten. Betgi žmogui norėtusi pačiam pažiūrėti kaip įprasta asmeniniam tinklapyje, kur paprastai būna visa informacija apie tėvus, pasiekimus ir vadas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo busycat: 11 spalio 2014 - 07:58
Ačiū už atsakymus 4u.gif
Atsakyti
Uždekime žvakes ir tyliai prisilieskim
Prie Švento Kūčių stalo vakare.
Be pykčio, be skriaudos
Su tyluma susėskim
Ir taip kaskart, kasdien ir visados.
Tesklinda šiluma
Ir į kasdienę būtį
Ateidami visi - savi ir svetimi,
Uždekime širdy po šventinę žvakutę,
Pasidalindami šviesa ir ugnimi.

Su šventėmis 4u.gif

user posted image
Atsakyti