Įkraunama...
Įkraunama...

Mašininis siuvinėjimas

Sveikos, gal kuri naudojant embird programytę ir netingėtumet trumpai atsakyti man į keletą klausimukų? Radau embird instrukciją, aišku anglų kalba ir dar toookia ilga ir su anglų sunkiai draugauju doh.gif
Žodžiu... parsisiunčiau vieną paveiksliuką išsiuvinėjau, o jau viršutinis siūlas toks laisvas, kaip supratau paveiksliukas buvo skirtas siuvinėti ant storesnio audinio, gal rankšluosčio ar net paltuko, o aš ant plonytės medžiagos siuvinėjau. O kitą kart norėtųsi siuvinėti ant storesnio audinio ir norėtųsi didesnio laisvumo.. Kažkaip įtariu, kad ne tik siūlo įtempimas čia viską lemia, spėju, kad turėtų būti galima su programa pasirinkti storesnį audinį, tik kažin ar taip įmanoma padaryti jau sukurtam dizainui?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristutea: 07 gegužės 2014 - 12:44
Vis dėlto pirkau Bernette Deco 340, nes "Siuvimo stiliuje" gavau labai didelę nuolaidą šiai mašinai + jie duoda apie 400 vnt. paveikslėlių bei programėlę, skirta failų konvertavimui. Tikiuosi nesigailėsiu pasirinkus ne Janome ax.gif Pirmadienį atvažiuos mano mašinytė wub.gif
Kur Kaune pigiausiai galima gauti siuvinėjimo siūlų, siuvimo turbūt netinka? Nes spėju pradžioje bus daug broko lotuliukas.gif
Atsakyti
Man susidaro vaizdas nei pas siulu galima kur pigiai nusipirtk, nei priedu. Nieko cia pas mus Lietuvoj nera sad.gif ziauru, viskas orientuota tik i didmenininka

As dar irgi su prasymu 4u.gif gal kas turit dizina toki http://www.vardinesd...menu=pagalveles

noriu kriksto dukrai vestuviu proga issiuvinet
Atsakyti
Dar iškilo keletas klausimėlių. 4u.gif Koks turėtų būti apatinis siūlas? Ar jis turi būti skirtingo storio siuvinėjant pvz. ploną trikotažą ir kokią nors kietesnę medžiagą kaip džinsas? Ar neišlenda ir nesimato, jei apatinis siūlas baltas, o pats paveiksliukas tamsesnis ar apatinio siūlo spalvas taip pat reiktų priderint? 4u.gif
Ir laukiu savo mašinytės ir bijau pradėt siuvinėt, kad nesugadinčiau mašinos ką nors ne taip padėjus, ne tokius siūlus pasirinkus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėja_vakarė @ 2014 05 11, 09:53)
Dar iškilo keletas klausimėlių.  4u.gif Koks turėtų būti apatinis siūlas? Ar jis turi būti skirtingo storio siuvinėjant pvz. ploną trikotažą ir kokią nors kietesnę medžiagą kaip džinsas? Ar neišlenda ir nesimato, jei apatinis siūlas baltas, o pats paveiksliukas tamsesnis ar apatinio siūlo spalvas taip pat reiktų priderint?  4u.gif
Ir laukiu savo mašinytės ir bijau pradėt siuvinėt, kad nesugadinčiau mašinos ką nors ne taip padėjus, ne tokius siūlus pasirinkus  blush2.gif

Sveikos siuvinetojos 4u.gif

Meiles simfonija idesiu vakare , jai ne per velu.

Siulus siuvinejimo ir visus popierius perku Gariunuos,ten kainos normaliausios Siulai po 6 lt uz didelia spule, o popieriai{kur po apacia dedasi} 1m po 4-6 lt

Del siulo itempimo,....tai geriausia pabandyti ant meginuko, o paskui siuvineti.

Apatinis siulas turi buti toks pat plonas , kaip ir virsutinis
Atsakyti
[quote=Baterflay,2014 05 14, 08:02]
Sveikos siuvinetojos 4u.gif

Meiles simfonija idesiu vakare , jai ne per velu.

Dar turiu laiko smile.gif Labai laukiu ir is anksto dekoju 4u.gif
Atsakyti
Išbandžiau savo Bernette, nebuvo toks kosmosas kaip tikėjausi lotuliukas.gif (pirmą kartą prie siuvinėjimo mašinos sėdėjau, net nebuvau mačius kaip sūlus veria ir siuvinėja), dar nieko rimto nesiuvinėjau, nes neturėjau nei stabilizatorių, nei siuvinėjimo siūlų, bet ant paprastos netamprios medžiagos su siuvimo siūlais visai neblogai gavosi thumbup.gif
Kažkur temoje skaičiau, kad Bernette neturi extra pedelės pakėlimo, kai dar truputį aukščiau pasikelia pėdelė, bet mano turi, instrukcijoje buvo parašyta, pabandžiau pakelt ir tikrai pasikelia 4u.gif O instrukcija kažkokia hibridinė kai kur rašo apie Janome g.gif bet viskas tinka, tai spėju mašinos visiskai tokios pačios.
Į Gariūnus nežinau kada važiuosiu, Gunold man neatsakė, tai užsisakiau Mettler siuvinėjimo siūlus, jie visi NR. 40, plonesnių arba nėra arba neradau ax.gif Bet jie labai brangūs ir tik po 200 metrų, gaila man į apačią juos dėt. blush2.gif
Ar jūs Gariūninius siuvinėjimo siūlus dedat ir viršuje ir apačioje? Kokie tie Gariūniniai siūlai, kaip jie vadinasi, kokio storio? Ir kur jų ieškoti prie siuvimo ar siuvinėjimo reikmenų ar ten viskas ten pat? Gal kada nuvažiuosim, pasiieškočiau 4u.gif
Atsakyti
Vėja_vakarė, sveikinu su pirkiniu ir sėkmingai išbandžius.

Pražioj, kol bandai vietoj flizelino tinka paprastas spausdintuvo popierius, ypač jei ne kaprizingą trikotažą siuvinėji, o paparastą austinį kartūną.
Gunold man visad labai greitai atsako, ir bendraut su jais lengva, net telefonu pasiskambinus gražiai šneka.

Mergiukai gal kas turit angry birds aplikacijos schemų?
Kiek iškojau nemokamų tai radau tik pilno siuvinėjimo, o norėčiau aplikacijos. ax.gif
Galiu pasidalinti pilno siuvinėjimo schemom... Turiu raudonus didelius mergytę ir berniuką ir bendrą logo...

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Vėja_vakarė @ 2014 05 14, 09:47)
Išbandžiau savo Bernette, nebuvo toks kosmosas kaip tikėjausi  lotuliukas.gif (pirmą kartą prie siuvinėjimo mašinos sėdėjau, net nebuvau mačius kaip sūlus veria ir siuvinėja), dar nieko rimto nesiuvinėjau, nes neturėjau nei stabilizatorių, nei siuvinėjimo siūlų, bet ant paprastos netamprios medžiagos  su siuvimo siūlais visai neblogai gavosi thumbup.gif
Kažkur temoje skaičiau, kad Bernette neturi extra pedelės pakėlimo, kai dar truputį aukščiau pasikelia pėdelė, bet mano turi, instrukcijoje buvo parašyta, pabandžiau pakelt ir tikrai pasikelia  4u.gif O instrukcija kažkokia hibridinė kai kur rašo apie Janome  g.gif bet viskas tinka, tai spėju mašinos visiskai tokios pačios.
Į Gariūnus nežinau kada važiuosiu, Gunold man neatsakė,  tai užsisakiau Mettler siuvinėjimo siūlus, jie visi NR. 40, plonesnių arba nėra arba neradau  ax.gif Bet jie labai brangūs ir tik po 200 metrų, gaila man į apačią juos dėt.  blush2.gif
Ar jūs Gariūninius siuvinėjimo siūlus dedat ir viršuje ir apačioje? Kokie tie Gariūniniai siūlai, kaip jie vadinasi, kokio storio?  Ir kur jų ieškoti prie siuvimo ar siuvinėjimo reikmenų ar ten viskas ten pat? Gal kada nuvažiuosim, pasiieškočiau  4u.gif

Tau pacioje pradzioje bus daug klausimu del siuvinejimo, rasyk man i email rita64@inbox.ru
------------------------------------------------------------------------------------------
Siulus gariunuose perku Xiang Ye-tex, nezinau kokio jie storio , bet puikiai tinka. As esu Kauniete, kioskelis Gariunuode yra prie Siuvimo reikmenu . Net nezinau kaip paaiskinti......kaires puses priekiniam kampe biggrin.gif
---------------------------------------------------------------------------------------------
meiles simfonija
user posted image
http://webfile.ru/f5...fb3f7a5f428d1c6
Atsakyti
Taip, klausimų tikrai daug kyla, ne visai tamsus miškas, bet netoli to lotuliukas.gif
Labai ačiū Baterflay manau ne kartą kreipsiuos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kvaki @ 2014 05 14, 12:27)
Vėja_vakarė, sveikinu su pirkiniu ir sėkmingai išbandžius.

Pražioj, kol bandai vietoj flizelino tinka paprastas spausdintuvo popierius, ypač jei ne kaprizingą trikotažą siuvinėji, o paparastą austinį kartūną.
Gunold man visad labai greitai atsako, ir bendraut su jais lengva, net telefonu pasiskambinus gražiai šneka.

Mergiukai gal kas turit angry birds aplikacijos schemų?
Kiek iškojau nemokamų tai radau tik pilno siuvinėjimo, o norėčiau aplikacijos.  ax.gif
Galiu pasidalinti pilno siuvinėjimo schemom... Turiu raudonus didelius mergytę ir berniuką ir bendrą logo...

user posted image


user posted imageuser posted imageuser posted image
http://webfile.ru/70...5b761e23d486c47
http://dfiles.ru/files/zhwou25op
Papildyta:
QUOTE(Baterflay @ 2014 05 14, 17:36)


user posted image
http://depositfiles....files/0h7gvk03a
Atsakyti
as i apacia prisisuku "putliu" siulu , paderinu pagal virsutiniu spalva smile.gif
ryt vaziuoju i gariunus ir i edlonta uzsuksiu, jai kam ko reik parvest i Kauna, rasykit wink.gif
Atsakyti