Įkraunama...
Įkraunama...

Žirgai vienija ŽS&MJ

QUOTE(*K&K @ 2014 06 13, 19:04)
Šiandiena ir mama jau įėjo į ganykla nebijodama dviejų keturkojų, šiaip ji nelabai jau lenda į jų teritoriją bet šiandiena jau išdryso ir žinoma kumelės liko nustebusios biggrin.gif
bandau dėt foto smile.gif

Nereali foto... smile.gif

Labas visiem, apsireiskiu is kito pasaulio galo kad gyva biggrin.gif dirbu po 72 val i sav, tai tik dabar atkapsciau truputi laisvo laiko cia ilist smile.gif
Smagu toj Amerikoj, jeigu ne Lietuvoj likus seima, draugai ir t.t., likciau smile.gif
O kas susije su arkliukais, cia ju irgi yra smile.gif salia mano miesto yra Assateague Island, kurioj sau laisvai gyvena ir ganosi wild ponies. Buvau, maciau, bet padoriai nenufotkinau, todel teks kita savaite mint 10 myliu dviraciu ir normaliai nufotkint smile.gif
20 km nuo mano namu yra arklides, ten rengia visokius zygius zirgais i miskus, laukus... turiu plana nuvaziuot, tik kol kas dar nezinau nei kaip nei kada, bet jeigu nuvaziuosiu, bus foto smile.gif dar netoliese yra didziulis hipodromas, bandysiu ir ten apsilankyt, tik kiek ziurejau, nebus jokiu varzybu artimiausiu metu...

Laukinis arkliukas smile.gif ju keli simtai yra per visa 37 myliu ilgio sala.
user posted image

user posted image

user posted image

Tai va taip ir gyvenu smile.gif gaila, kad taip tylu temoj..
Atsakyti
Labas vakaras.
Na ir tyla temoj. Na yra kaip yra.
O as su naujienom rolleyes.gif Pildosi mano didzioji svajone- ivezti i Lietuva ir veisti Lusitano veisles zirgus, populiarinti sia nuostabia Iberijos zirgu veisle myletoju, megeju ir profesionaliu sportininku tarpe. Pradzia tolimesniems siekiams dave pernai atsiveztas nuostabus Lusitano erzilas, legendinio Lusitano Novilheiro anukas Ginete. Tai zirgas, kuris savo prigimtiniu groziu, eskpresija, intelektu, atsidavimu seimininkui nepaliko jokiu abejoniu Kodel si veisle. Taip is programos minimum atsirado tolimesni, platesni siekiai padeti isitvirtinti siai veislei ir dziuginti vis daugiau ir daugiau zmoniu. Tuo tikslu i Lietuva atkeliauja dar dvi TOP kraujo liniju Lusitano veisles kumelaites. Ju venomis teka geriausi isjodinejimo ( Vulcao dos Pinhais, Luar, Sal, Misisipe..) ir kovos su buliais (Nobre, Neptuno...) zirgu kraujai. Dziaugiuosi gera pradzia. Is visos sirdies dekoju visiems entuziastams, Lusitano veisles zinovams profesionalams, remejams. Ypac dekinga sios veisles guru Loretai ir Paulo Bastos. Laukia nelengvas vienu is pirmuju Mohikanu darbas. Belieka tiketi sekme ir laukti parvaziuojanciu kumelaiciu. Lietuvoj turesim jau 4 Lusitano veisles grazuolius wub.gif
Tai tiek is manes. Neriu i darbus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo retisa7: 10 rugpjūčio 2014 - 17:48
Sveikos.
Gal turit aprangos mergaitei 11-12 metų. Tiksliau, reikėtų liemenės ir batų (38 dydis). galit į az siūlyti .. būčiau dėkinga..
Esam tik pradedantys.. nors dukra svaigsta nuo vaikystės... o man širdis atsigavo nuo temos vaizdų...
Atsakyti
Laba diena.
Vos temą radau unsure.gif
Kas gi čia per štilis? Paprastai rudeniop jau grįžtama su naujienom, su įspūdžiais, o temukė numirus praktiškai g.gif

Na tiek to. Gal įsisiūbuos smile.gif

Na, o aš su senom naujienom. Kad nepapriekaištautų nieks, kad kalbu kalbu, o nerodau biggrin.gif Tai va ir pasirodom. Visa mano egzotiškoji PSL šeimynėlė wub.gif Kol kas visa biggrin.gif
Bičas Ginete. Va jau koks beveik 3 su puse metų, 160 cm ūgio jaunuolis
user posted image

user posted image

user posted image
Viena princesytė Ihuca Regis. 17 mėnesių, 150 cm ūgio.
user posted image

user posted image

user posted image
Kita princesytė Invicta Regis. 17 mėnesių, 140 cm ūgio.
user posted image

user posted image

user posted image

Na va, pasirodėm ir neriam į darbus. Labai tikiuosi, kad ir jūs paseksit mano pavyzdžiu ir pasirodysit, papasakosit kaip jūs, ir jūsų augintiniai žirgeliai gyvenat 4u.gif


Atsakyti
Pasipasakočiau su mielu noru, jeigu tik turėčiau ką pasakot.. biggrin.gif bet rimtai, kur visos dingę?
Aš jau beveik savaitė kaip Lietuvoj, bandau adaptuotis prie šalčių smile.gif ir prie univero, kurio praleidau visą mėnesį, ragas man bus biggrin.gif bet nieko, paskutiniai metai, and I'm freeee...
Kai susitvarkysiu nuotraukas, pasidalinsiu. Gaila, kad ten būdama taip ir nenuvažiavau pajodinėt, bet ką padarysi... Reiks vėl čia ieškotis kur bent retkarčiais į balną atsisėst, nes šakės kaip jojimo pasiilgau...
Aurelija, nežinau ar jau sveikinau, bet sveikinu su pagausėjusia augintinių šeimyna smile.gif ir prašausi į svečius kurį spalio savaitgalį ax.gif kol dar orai ne tragiški, arkliukus paniurkyt ir kokį šašlyką pasikept biggrin.gif
Atsakyti
Labas vakaras.
Oooo, Monikutė jau parskrido thumbup.gif
Labai prašom į svečius. Jau į naujus mūsų namus papulsi mirksiukas.gif Tuo pat metu ir tavo sugrįžtuves ir įkurtuves atšvęsim.
Atsakyti
Sveiki.
Atiduodu duoklę dar vienai savo mažylei biggrin.gif
Mažoji Perlita, 17 mėn amžiaus, 159 cm ūgio godziliukė wub.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

4u.gif
Atsakyti
sveikutės, prisijungiu ir aš 4u.gif tikiuos priimsite 4u.gif norėjau tuo pačiu paklausti, o kokiu atstumu maždaug reikia sudėti kavaletes risčiai, zovadai? g.gif
Atsakyti