Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikai ir kompiuteriai, telefonai

Mano vaikui 1,5 metuku ir jis iskart nervinasi, pyksta, kai prisedu prie kompiuterio. Iskart lipa man ant keliu ir nori pats maigyti mygtukus. Neleidziu dar, bijau, kad sugadins ka nors smile.gif) filmuku per kompiuteri irgi neziuri. Isvis jis filmuku nemegsta, tik muzikos klipus (MCM, VH1) smile.gif)) O telefona duodu jam kartais. Telefonas be mygtuku, bet jau yra nusiziurejes nuo manes, kaip ji atrakinti, susiranda skype, ijungia ir liepia skambinti kam nors su vaizdu smile.gif)) arba susiranda ta kalbanti kaciuka ir isijungia ji.
O kiek jus leidziate vaikams naudotis kompiuteriais ar telefonais? Kiek jusu vaikai jau moka?
Atsakyti
nemanau, kad tai yra gerai. Mazi vaikai yra jautresni tokiems dalykams kaip kompiuterio spinduliuojama energija ir panasiai. Kazkaur teko skaityti, kad nera gerai jei vaikas buna toje pacioje patalpoje kai yra dirbama su kompiuteriu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gedva @ 2014 02 27, 12:24)
nemanau, kad tai yra gerai. Mazi vaikai yra jautresni tokiems dalykams kaip kompiuterio spinduliuojama energija ir panasiai. Kazkaur teko skaityti, kad nera gerai jei vaikas buna toje pacioje patalpoje kai yra dirbama su kompiuteriu smile.gif

pritariu drinks_cheers.gif as ir telefono nepatariu laikyt istisai tam kambary, juolab kur vaikas. Geriau kokiam prieskambary.
Atsakyti
QUOTE(FejuFeja1 @ 2014 02 27, 13:18)

O kiek jus leidziate vaikams naudotis kompiuteriais ar telefonais? Kiek jusu vaikai jau moka?


Tokiu dalyku mano vaikas negauna,tad ir nemoka nieko. blush2.gif
Viskam savas laikas-vaikui- vaikyste,zaislai,grynas oras,o ne suaugusiuju zaisliukai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(gedva @ 2014 02 27, 12:24)
. Kazkaur teko skaityti, kad nera gerai jei vaik as buna toje pacioje patal.  poje kai yra dirbama su kompiuteriu smile.gif

Kaip paprasta. Mes gyvenam 2 k. bute. Miegamajam dienų neleidžiame. Lieka vienas kambarys, kuriame ir TV, ir kompas, mobilieji. Niekaip vaikas to neišvengs.

Neišvengsim to, jis mato/matys, ką mes darom, ir jam reiks kompo, telefono. Kažkaip reiks verstis, kol kas fantazija neneša kaip.

Akių gydytoja sakė vaikui iki 4 metų jokio TV...
Atsakyti
Telefonas mano prastas,atrakint nemoka,gali pasiimti kada nori..bet neima,neidomus jiems..O tetis tel neduoda,tai jiems kaip uzraustas vaisius,kad tik nugvelbt:-) Prie PC bunu trumpai,pasitikrinu pasta ir isjungiu,vaikams kartais pajungiu kompa per tv filmukus paziuret,kai serga,negali i lauka iseit,viskas namie atsibosta.Bet jiems labai idomu ir prie isjungto prilyst paspaudyt,puse mygtuku jau nebera:-)
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2014 02 28, 19:39)


Akių gydytoja sakė vaikui iki 4 metų jokio TV...



o mūsiškė sakė, kiek tėvams atrodo priimtina, bet ne ilgiau kaip 2 val per dieną - tv ar PC ar tel ax.gif
Atsakyti
Mano vaikas dabar kaip tik serga, nors 38 temp., bet jis laksto, nepabuna vietoje, tai noredama, kad vaistu isgeres bent kazkiek ramiai pabutu lovoje apsiklojes, ijungiu tv. Filmuku jis nemegsta, bet uztat muzikos klipus - labai smile.gif ijungiu muzikos ir bent kokias 10 min. pabuna ramiai. Iki 4 metu neisivaizuoju, kaip butu galima islaikyti vaika be tv, kompiuterio ir telefono, kai gyveni bute. Mes namie turime tik viena kompiuteriui tinkama stala, kuris stovi svetaineje, man daznai darbo reikalais reikia tikrintis el.pasta, tad neisvengiamai vaikas mato, nori ir stengiasi prilysti. Turiu prisideti juk prie uzdarbio duonai ir bent kazkiek padirbeti budama su vaiku, tad pamaigo ir jis tuos mygtukus.
Atsakyti
be kompiuterio ir telefomo tikrai imanoma islaikyt iki 4 metu. Tiesiog vaikas dar ir visai mazytis budamas turi zinoti kas yra jo zaislai, o kas ne. Ir su kai kuriais daiktais zaisti negalima. Juk jei neduodam degtuku ar ziebtuvelio, kad ir labai nori, tai kodel tada duodam telefona???? Kodel vienam daiktui galima pasakyt, kad negalima, o kitam - imk! O del TV ziurejimo, tai priklauso kiek tevai ji spokso. Jei grize is darbo isijungia ar visa savaitgali ijungta laiko, tai nieko keisto, kad ir vaikas istisai ziuri judancius paveikslelius. Na, bet gi yra zmoniu, kurie tik velai vakare pries uzmiegant Tv isijungia koki filma ar zinias paziuret. O mazi vaikai dazniausiai tokiu metu miega. Va ir vel gaunasi be TV iki 4 metu (ir ilgiau).
Atsakyti
Dukrai 2 metukai ir keli mėn. Leidžiam per kompiuterį pasižiūrėti kokius teletabius ar dora po 15 min 2 kart dienoj bet tik kai vaikas serga, nes duodam pakvėpuot su inhaliatorium ir reik kad ramiai išsėdėtu o šiaip tai patys tv nežiūrim, bet žiūrim filmus per pc kai vaikas žaidžia, piešia ar pan. Stengiamės kad kuo mažiau žiūrėtų.
Atsakyti
QUOTE(gustika @ 2014 02 27, 14:54)
Tokiu dalyku mano vaikas negauna,tad ir nemoka nieko. blush2.gif
Viskam savas laikas-vaikui- vaikyste,zaislai,grynas oras,o ne suaugusiuju zaisliukai schmoll.gif

butent! Yra zaislai ir ne zaislai, o suaugusiuju daiktai. Ir jais nevalia zaist. Juk ziebtuvelio kazkodel sugebesit vaikui neduot, kad ir labai nores, o va telefono, tai jau tipo atsisakyt duot neimanoma.
Atsakyti
Aš leidžiu truputį pabaksnoti savo dvimetinukui mobilų ir kompiuterį, per kompą trumpus multikus pažiūri. TV iš vis nesidomi. Nieko baisaus tame nematau, tai normalu givenant realiame pasaulyje. Akys genda ne nuo kompo. Mano vaikystėj kompų nebuvo, skaičiau knygas, rydavau jas ištisai lotuliukas.gif Rezultatas - trumparegystė. Ir ką, nieko baisaus 4u.gif
Atsakyti