Įkraunama...
Įkraunama...

2015 metų Klaipėdos ir Pajūrio krašto nuotakos

QUOTE(lahti @ 2015 01 14, 12:46)
O kur jūs po to švęsite šventę? Gal tiesiog būtų galimybė padaryti ceremoniją toje vietoje, jei tai koks restoranas su kiemeliu ar sodyba? Nes taip, Zaksą dėl nuotraukų gal ir iškentėtumėte, bet vis tiek būtent jame oficialiai tapsite vyru ir žmona, gal vertėtų pagalvoti kažką, kad tas atsiminimas irgi būtų gražesnis?  4u.gif


Tai mes jau atsisakėm šitos idėjos, nes išvykstamoji ceremonija bet kokiu atveju tik 5dienį galėtų būti, o pas mus nemažai žmonių iš kitų miestų, iš kad ir netolimo, bet užsienio - pagalvojom dėl visų, kad nepatogu tikrai 5dienį... O šeštadienį taip ar taip tik zakse tuokia. Po to švęsim Old Porte smile.gif

O dėl to oficialumo.. tai nežinau, gal aš neteisingai mąstau, bet man ta pati ceremonija iš esmės tik parašo padėjimas, kurį man jokio skirtumo kur padėti. Tie standartiniai darbuotojų sakomi žodžiai irgi tiesiog formalumas. Taip pat formaliai skambės ir zakse, ir prie jūros... O pats susižiedavimas, susituokimas man daugiau toks jausminis dalykas, tai kaip ir sakiau - žiedais ir savo žodeliais viens kitam apsikeisim fotosesijos metu dar prieš zaksą mums dviems ypatingoje vietoje ir man atrodo, kad mums tai bus žymiai įsimintinesnė akimirka nei parašo ant lapo padėjimas smile.gif

Ir šiaip manau, viskas priklauso nuo požiūrio. Kol kas kančios jausmų dėl to, kad oficialiai tuoksimės zakse neišgyvenam smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rudens-vaikas: 14 sausio 2015 - 13:53
QUOTE(lahti @ 2015 01 14, 12:46)
Bet gal kažkokia pastogė būtų Klaipėdos botanikos sode? Nesu buvusi, nežinau, tačiau girdėjau, kad būtent ten labai gražios ceremonijos būna. <<<:

Istikro butu idomu suzinot daugiau kazin kaip ten kas vyksta. Ar tokioj vietoj imanoma organizuoti patiems viska...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anastasia24: 14 sausio 2015 - 15:07
Nelabai aktyvus forumas, skaiciau, kad kazkur fb grupeje merginos kalba apie tai, gal kas galite nuoroda ikelti smile.gif
Atsakyti
tai taip sudomino fb grupe smile.gif pas mus taip pat prasidejo vestuviu/krisktynu planavimas. Truputi gal pavelavom, bet kol kas viskas klostosi neblogai 4u.gif
Atsakyti
Sveikos būsimos žmonytės 4u.gif smile.gif

jaučiat kaip greit laikas eina, nebedaug beliko, tuoj vestuvių sezonas prasidės.. thumbup.gif wub.gif 4u.gif

neapsisprendžiu aš dėl šukuosenos, patinka Justinos ( iš Beauty chemistry) darbai, tačiau pas ją gavau tik 6val vietą, man tikrai per anksti, kai ceremonija tik 14val, na aišku, į tą tarpą reikia įtraukti ir makiažą ir suknelę, tačiau vistiek manau per anksti.. g.gif
taip pat rezervavau vietas "Vivoje", šukuoseną 7.30val pas Eriką (laikas geresnis!) ir makiažą 8.30val pas Dalią ax.gif

patarkite dabar man, kurią šukuosenų meistrę rinktis? stebuklo kažkokio nenoriu, man reikės gražių garbanų.. bigsmile.gif



Atsakyti
QUOTE(Sandruskaaa @ 2015 01 23, 13:31)
taip pat rezervavau vietas "Vivoje", šukuoseną 7.30val pas Eriką (laikas geresnis!) ir makiažą 8.30val pas Dalią ax.gif

patarkite dabar man, kurią šukuosenų meistrę rinktis? stebuklo kažkokio nenoriu, man reikės gražių garbanų..  bigsmile.gif


o kurią dieną Jūsų šventė? smile.gif
aš kadangi pati VIVA užsirašiau makiažui ir šukuosenai, tai man rekomendavo būtent Eriką.. eisiu pas ją bandomosios darytis, bet tai bus birželio pradžioje tik smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandruskaaa @ 2015 01 23, 15:31)
Sveikos būsimos žmonytės  4u.gif  smile.gif

jaučiat kaip greit laikas eina, nebedaug beliko, tuoj vestuvių sezonas prasidės..  thumbup.gif  wub.gif  4u.gif

neapsisprendžiu aš dėl šukuosenos, patinka Justinos ( iš Beauty chemistry) darbai, tačiau pas ją gavau tik 6val vietą, man tikrai per anksti, kai ceremonija tik 14val, na aišku, į tą tarpą reikia įtraukti ir makiažą ir suknelę, tačiau vistiek manau per anksti..  g.gif 
taip pat rezervavau vietas "Vivoje", šukuoseną 7.30val pas Eriką (laikas geresnis!) ir makiažą 8.30val pas Dalią ax.gif

patarkite dabar man, kurią šukuosenų meistrę rinktis? stebuklo kažkokio nenoriu, man reikės gražių garbanų..  bigsmile.gif


Man ir taip anksti atrodo. Mano ceremonija 15:30, bet 12:30 jau norime išvažiuoti į fotosesiją, tai meistrė mane dažys ir šukuos nuo 10 ryto. Bet ji atvažiuos į vietą, tai kaip ir laiko susitaupo. Jei jūs pati iki salono važiuosit, o po to atgal, tai gal ir susivalgys tas laikas, bet vistiek... Jei 8:30 dažotės, tai realiai 10 ryto būsit "gatava". Ką tada veiksit? ;o
Atsakyti
QUOTE(lahti @ 2015 01 23, 17:11)
Man ir taip anksti atrodo. Mano ceremonija 15:30, bet 12:30 jau norime išvažiuoti į fotosesiją, tai meistrė mane dažys ir šukuos nuo 10 ryto. Bet ji atvažiuos į vietą, tai kaip ir laiko susitaupo. Jei jūs pati iki salono važiuosit, o po to atgal, tai gal ir susivalgys tas laikas, bet vistiek... Jei 8:30 dažotės, tai realiai 10 ryto būsit "gatava". Ką tada veiksit? ;o



taip, 10 ar 10.30 jau būčiau laisva, na, tada grįžčiau namo (šampano taurei thumbup.gif ), centre gyvenu, netoli, o suknelę vistiek nuomosiuos, tad kokia 12val galvoju reiktų išvažiuoti į saloną?! ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sandruskaaa: 23 sausio 2015 - 16:25
aš pati šukuosenai užsirašiau 8val (berods laugh.gif ), makiažui 9:30. apie 11val jau turėčiau būti laisva, mūsų ceremonija bus 15val. tai realiai iki to laiko grįšiu, apsirengsiu, pasifotografuosim šiek tiek prieš fotosesiją kažkiek, tuomet lėksim į ceremoniją smile.gif anksčiau nesinorėjo rašytis, bet vėliau tempt jau irgi nenorėjau..
Atsakyti
QUOTE(Sandruskaaa @ 2015 01 23, 16:24)
taip, 10 ar 10.30 jau būčiau laisva, na, tada grįžčiau namo (šampano taurei  thumbup.gif ), centre gyvenu, netoli, o suknelę vistiek nuomosiuos, tad kokia 12val galvoju reiktų išvažiuoti į saloną?! ax.gif  4u.gif


Aš kažkaip visada įsivaizduodavau, kad jei nuomojies suknelę, tai tau vis tiek prieš porą dienų padaro paskutinį primatavimą ir jau duoda tą suknelę į namus. Ar visgi ne? ;o Jei į saloną važiuosit, tai jo, tada logiška anksčiau viską pradėt + pasilikti laiko rezervui, jeigu ką.

Jau buvot išgąsdinus mane, gal per vėlai užsirašiau makiažui biggrin.gif Dabar supratau, kad tiesiog planai keičiasi.

QUOTE(Almost. @ 2015 01 23, 16:34)
aš pati šukuosenai užsirašiau 8val (berods laugh.gif ), makiažui 9:30. apie 11val jau turėčiau būti laisva, mūsų ceremonija bus 15val. tai realiai iki to laiko grįšiu, apsirengsiu, pasifotografuosim šiek tiek prieš fotosesiją kažkiek, tuomet lėksim į ceremoniją  smile.gif anksčiau nesinorėjo rašytis, bet vėliau tempt jau irgi nenorėjau..


Tai tu realiai tas pačias 3 valandas pasilikai "šiek tiek pasifotografavimui", kai aš didžiąjai daliai fotosesijos biggrin.gif Po ceremonijos dar porą valandų praleisime tik su jaunimu, bet pagrindinė dviejų fotosesija bus prieš ceremoniją. {{:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lahti: 23 sausio 2015 - 17:03
QUOTE(lahti @ 2015 01 23, 14:58)
Tai tu realiai tas pačias 3 valandas pasilikai "šiek tiek pasifotografavimui", kai aš didžiąjai daliai fotosesijos biggrin.gif Po ceremonijos dar porą valandų praleisime tik su jaunimu, bet pagrindinė dviejų fotosesija bus prieš ceremoniją. {{:


matai, aš ruošiuos Klaipėdoj, o kur mes būsim apsistoję su visais daiktais ir t.t., tai dar nežinau - gali būt Šventojoj, gali būt Palangoj mirksiukas.gif tai kol suvažinėsim pirmyn atgal, taip ir prabėgs pusė to laiko..
Atsakyti
O kur fotografuotis žadat? Bei ką veiksit po ceremonijos ir kaip svečius užimsit? <<:
Atsakyti