Įkraunama...
Įkraunama...

Būsto draudimas

Mes draudėmės pastatų draudimu - tai privaloma su paskola, maždaug apie 140 Lt kainavo.
Tada apsidraudėm namų draudimu, nuo vagysčių ir kitokių blogybių su 100 Lt išskaita gavosi apie 210 Lt.
Ir dar civiliniu, kainavo apie 60 Lt, bet jei kaimynus užliesim ar šiaip suniokosim jų turtą tai iki 20 000 Lt draudimas dengs nuostolius.

Yra ten visokių subtilybių, gali drausti savo svečių turtą, net keramiką ar didelius veidrodžius.

Draudėmės Lietuvos draudime wink.gif pas labai fainą moterį, kuri viską labai gerai paaiškino.

Manau šiais laikais be draudimo - nei žingsnio schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2006 11 17, 17:58)
Sveiki,
yra tokie draudimo variantai:

pastatų draudimas, tai galioja draudimas viskam ko nenuplėši, nepavogsi. T.y. sienos, lubos, stogas, grindys, parketas.

namų turtas, visą tai ką galima pavogti, išnešti. ( aparatūra, baldai ir t..t)

civilinis draudimas t.y. jei pvz. jūs gyvenat 3 aukšte, o patys apliejat 2 aukšto kaimynų butą.

Šiaip jei nori būti saugus reikia draustis tokiu draudimu, kuris susideda iš šių 3 komponentų.

Sėkmės.

Namų turtą geriausia drausti pagal kvadratūrą buto.

Na, mes taip viską ir apsidraudėme plius dar stiklo dūžį. Bendra suma gavosi 340 Lt į metus.
Atsakyti
QUOTE(Jurevaga @ 2006 11 16, 20:22)
4u.gif Iš savo patirties galiu pasakyti, kad būstą drausti apsimoka Lietuvos draudime. Cia kas liečia kainas ir išmokas. Bet rinktis kiekvieno teisė. 4u.gif

gal gali pasakyt kodel? nes as is vis sudraudimais pirma kart susiduriu tai tiek gyvybes,tiek busto zadam pasirinkti ergo,bet jei tikrai verta kitur kreiptis tai noreciau zinot kodel, na del aptarnavimo? del ismoku ar kaip 4u.gif
Atsakyti
Pritariu QUOTE, Lietuvos Draudimas pirmiausia issiskiria patikimumu, nes teko susidurti daug kartu ivairiose situacijose (cia apie imone kalbu) tai finise vis del to maziauiai problemu su Lietuvos Draudimu...Mano manymu jei ten imoka keliais litais ir brangesne, bet jau geriau rinktis tai is kur garantuotai gausi ismoka atsitikus bedai...
Atsakyti
Rytoj pas mane jau ateina draudimo agentė iš Lietuvos draudimo thumbup.gif Dabar dar turiu problema, kaimynai kurie užpylė 2 kartus mano butą pasirodo persiplanavo butą. Perkeldami tulika į vonia , savaime aišku kad dabar virš mano vonios jų tulikas ir vonia. Nežinau ar tai sakyti draudėjai, nes sužinojusi gali buto nebedrausti o pavojus man gresia dabar jau su geru kvapu g.gif ir aplamai jie nė su kuo to nederino. kaip manot , gal pas ką toks atvejis jau buvo fear.gif fear.gif fear.gif
Atsakyti
gali sakyti arba ne draudejai, draudimui itakos tai neturi tureti, o del kazkokiu pakeitimu tai suderinimai turi buti (bet aisku niekas dazniausiai nieko nedaro, o popierius tvarko tik tada kai reikia pirkti, parduoti ir pan.)...
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2006 09 28, 20:17)
nuo daug ji priklauso. palandžiok po draudimo kompanijų puslapius. kai kurios turi skaičiuokles.

sveikute, jei neapsidrudei as galiu tau paskaicuoti, as dirbu Lietuvos draudime, tai galiu pakonsultuoti biggrin.gif jei yra norinciu parasykit man i mano sms, ir as paskaicuosiu 4u.gif
Atsakyti
Gal kažkada Lietuvos draudimas ir buvo patikimiausias, aš net ir pati tuo šventai tikėjau ir tik pas juos drausdavausi. Tačiau keli įvykiai visiškai pakeitė mano nuomonę. Todėl pas juos dabar nesidraudžiu nieko, o su visais savo ir savo įmonės draudimais perėjom į kitą bendrovę, nes draustis - neabejotinai reikia. Nes jei apipils kaimynai, ar vagys ką išneš - tai dar kaip nors išgyvensiu. Bet neduok Dieve koks gaisras ar dar koks nors nutikimas. Per teliką pažiūriu, kaip žmonės po tokių nelaimių stovi basi ir nežino kur pasiduoti, ne baisoka pasidaro g.gif
Atsakyti
Faktas, butą apsidraudžiau Lietuvos draudime, tik jau ta kaina gerokai didesnė nei tikėjausi 435Lt. parašyta kad nelaimės atveju turtas įvertintas 50,000 ir butas 98,000 tūkst. nuo visų blogybių (užpylimo, stiklų išdaužimo, vagysčių, elektros srovės svyravimo ir t.t) Na gal nors ramiau gyvensiu apdrausta vacation4.gif
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2006 12 15, 23:47)
Gal kažkada Lietuvos draudimas ir buvo patikimiausias, aš net ir pati tuo šventai tikėjau ir tik pas juos drausdavausi. Tačiau keli įvykiai visiškai pakeitė mano nuomonę. Todėl pas juos dabar nesidraudžiu nieko, o su visais savo ir savo įmonės draudimais perėjom į kitą bendrovę, nes draustis - neabejotinai reikia. Nes jei apipils kaimynai, ar vagys ką išneš  - tai dar kaip nors išgyvensiu. Bet neduok Dieve koks gaisras ar dar koks nors nutikimas. Per teliką pažiūriu, kaip žmonės po tokių nelaimių stovi basi ir nežino kur pasiduoti, ne baisoka pasidaro  g.gif

taip negali buti, tu kazka ne taip supratai schmoll.gif , as pati dirbu Lietuvos Draudime, dar niekad negirdejau, kad nebutu ismoketos ismokos. parasyk tuos kelis ivykius!
Atsakyti
QUOTE(rutuxs @ 2007 01 24, 17:39)
taip negali buti, tu kazka ne taip supratai  schmoll.gif , as pati dirbu Lietuvos Draudime, dar niekad negirdejau, kad nebutu ismoketos ismokos. parasyk tuos kelis ivykius!

O ko čia nesuprasti g.gif Arba yra pinigai , arba ne. Nereikia kažkokio ypatingo supratimo.O kad dirbi Lietuvos Draudime ir negirdėjai, kad nebūtų išmokėta, visiškai nereiškia, kad taip nebuvo. Dar kartą sakau - buvo ir ne kartą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2007 01 24, 19:55)
O ko čia nesuprasti  g.gif  Arba yra pinigai , arba ne. Nereikia kažkokio ypatingo supratimo.O kad dirbi Lietuvos Draudime ir negirdėjai, kad nebūtų išmokėta, visiškai nereiškia, kad taip nebuvo. Dar kartą sakau - buvo ir ne kartą  4u.gif

Atsiprašau uš įsikišimą tai gal taisyklėse ką nors neįsiskaitei ,gal nepriklausė išmoka ,labai domintu smulkmenos blush2.gif
Atsakyti