Įkraunama...
Įkraunama...

Metų atradimai

QUOTE(Sense @ 2014 12 07, 13:12)

Tokį ir radau biggrin.gif Bet čia kita linija, ne Actipur, tad ir pasitikslinau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ammba @ 2014 10 08, 12:50)
Labai sunku išsirinkti produktą, kurį galėčiau vadinti metų atradimu.. tačiau tikriausiai pats pats mėgstamiausias ir daugiausiai naudojamas yra M.A.C. longwear maskuoklis. Jau tuoj antrą užbaigsiu ir tikrai ieškosiu kaip įsigyti trečią. Nepaisant to, kad produkto normuoklis yra siaubingas, viduje esantis produktas yra tobulas.

user posted image

Kuo taip patinka? Ar paakiams naudojate? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 07 gruodžio 2014 - 16:38
QUOTE(Tresor @ 2014 12 07, 13:03)
10 lt pigesnes dezutes  smile.gif

Gal galėtumėte parašyti ar nufotografuoti pilną ampulių sudėtį? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ritinelis1 @ 2014 12 07, 11:10)
Kur galima isigyti?


Konjac Sponge arba feelunique smile.gif
Atsakyti
Metų atradimais vienareikšmiškai tituluočiau Oblepikha Siberica Professional aliejus plaukams - skatinantį plaukų augimą bei aliejų plaukų galiukams. Pirmasis be to, kad suteikia lengvą žvilgesį plaukams, kurio neišgaudavau su jokiais šampūnais ar balzamais ir neriebina plauko, tai neabejotinai prisidėjo ir prie spartesnio plaukų augimo. Tiesa, ne iš karto tą pastebėjau, bet dabar vartoju antrą buteliuką ir plaukai tikrai žyyyymiai paaugę. O aliejukas plaukų galiukams padėjo užmiršti, ką reiškia išsišakoję ir skilinėjantys plaukai. Be to, skalsiai naudojasi. Nemėgau aš tos Naturos Sibericos anksčiau, bet šitie produktai nuomonę pakeitė kardinaliai smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Biancca @ 2014 12 14, 21:54)
Metų atradimais vienareikšmiškai tituluočiau Oblepikha Siberica Professional aliejus plaukams - skatinantį plaukų augimą bei aliejų plaukų galiukams. Pirmasis be to, kad suteikia lengvą žvilgesį plaukams, kurio neišgaudavau su jokiais šampūnais ar balzamais ir neriebina plauko, tai neabejotinai prisidėjo ir prie spartesnio plaukų augimo. Tiesa, ne iš karto tą pastebėjau, bet dabar vartoju antrą buteliuką ir plaukai tikrai žyyyymiai paaugę. <...>

user posted image


O, sakykit, si alieju reikia naudoti ant sausu plauku po plovimo ar pries plovima kaip kauke? Ar cia labiau i saknis trinamas dalykas? ax.gif

Mano metu atradimas butu Lily Lolo antakiu seseliai: http://www.lilylolo....eyebrow-duo 019
kuriuos uzdedu situo teptuku: http://www.iherb.com...e-1-Brush/46259 Ir tai yra zymiai paprasciau uz piestuka, kuri naudojau daugybe metu smile.gif
Galiu pagirti seseliu Light spalva, kuri tinka prie pelenu sp. blond plauku ir praktiskai neturi rudumo. Taip pat labai gerai laikosi ir neatrodo miltuoti ant antakiu, naudojasi labai taupiai. Vaskas visai geras, galbut nera kazkoks wow, bet sios kainos kategorijoje (ivertinus seseliu kokybe ir spalva) produktas is ties man yra atradimas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo issiblaskiusi: 14 gruodžio 2014 - 22:11
QUOTE(issiblaskiusi @ 2014 12 14, 23:10)
O, sakykit, si alieju reikia naudoti ant sausu plauku po plovimo ar pries plovima kaip kauke? Ar cia labiau i saknis trinamas dalykas?  ax.gif


Aš jį naudodavau abiem būdais - dažniausiai prieš plovimą palaikydavau kaip kaukę, neretai net per naktį. O kartais ir ant jau išplautų drėgnų plaukų naudodavau, bet tada jau mažesniu kiekiu, vos porą lašiukų perbraukdavau per visą ilgį ir truputį į šaknis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Biancca @ 2014 12 14, 19:54)
Oblepikha Siberica Professional aliejų plaukų galiukams.


O gal galite ir apie šitą plačiau?smile.gif Jis, kaip suprantu, naudojamas po plovimo? Koks kvapas - neintensyvus, ant plaukų nesijaučia? Lengva padauginti? Pakuotėje yra kažkoks dozatorius ar dozuojama pipete?
Atsakyti
QUOTE(zomša @ 2014 12 15, 18:30)
O gal galite ir apie šitą plačiau?smile.gif Jis, kaip suprantu, naudojamas po plovimo? Koks kvapas - neintensyvus, ant plaukų nesijaučia? Lengva padauginti? Pakuotėje yra kažkoks dozatorius ar dozuojama pipete?

Naudoju jį po plovimo tiesiai ant drėgnų plaukų. Kvapas be galo malonus, bet švelnus ir nėra labai intensyvus, ant plaukų šiek tiek jaučiasi kurį laiką, tačiau tik vos vos. Buteliukas yra su pipete. Man rodos, šito aliejuko padauginti neįmanoma, aš ir taip palyginti nemažai jo naudoju, kartais patepu daugiau nei pačius galiukus, ir per ilgį perbraukiu, bet niekada tokio dalyko kaip sulipę plaukai (yra man taip buvę nuo kitų aliejų) neturėjau. Elevitos internetinėj parduotuvėj, kaip tik mačiau, jam akcija.
Atsakyti
Lupu piestukas Rimmel Exaggerate Lip Liner, spalva East End Snob (nuotraukoje kaireje). Turbut pati pigiausia kosmetikos preke per visus metus ir labiausiai mylima. Tokia idomi spalvyte gaunasi, nera toks rozinis kaip atrodo is pakuotes ir galbut ne visiems odos atspalviams tiktu, ir siaip turi siokiu tokiu minusu, kad sausina lupas, bet spalva man patinka ir super ilgai issilaiko. Kaip uz tokia kaina thumbup.gif user posted image
Diorskin Nude BB kremas - patinka, visas savo funkcijas atlieka, pakankamai uzmaskuoja.
user posted image
Atsakyti
Mega Shine Lipgloss
Lūpų blizgesys smile.gif Tiesiog labai patiko smile.gif

https://www.douglas....shine-lipgloss/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo satko: 18 gruodžio 2014 - 00:49
mano metu atradimas Hydrabio serumas

user posted image

labai faina oda po jo lieka, sudrekinta, minksta, svelni. Puikiai tepasi ir laikosi pudra ant jo, tikrai pirksiu dar ne viena pakuote. Ivertintas, maciau, irgi super bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Chloe-: 20 gruodžio 2014 - 17:50