Įkraunama...
Įkraunama...

Širdukai - vaikai su širdies ydomis

Didelis Aciu thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,
neradau niekur info apie gradienta. Kas tas yra? ir koks jis yra geras ar blogas? Maniskiam net 4 gradientai yra ir ju reiskmes vis kitokios po kiekvieno apsilankymo... laukiam antros operacijos...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anaja: 16 lapkričio 2015 - 20:34
QUOTE(anaja @ 2015 11 16, 21:33)
Sveikos,
neradau niekur info apie gradienta. Kas tas yra? ir koks jis yra geras ar blogas? Maniskiam net 4 gradientai yra ir ju reiskmes vis kitokios po kiekvieno apsilankymo... laukiam antros operacijos...


Labas 4u.gif Bent jau pas mus gradientas nusileidžiančiojoje aortoje rodo jos susiaurėjimą. Kuo jis didesnis, tuo ir susiaurėjimas didesnis. Tas, aišku, nėra gerai.
Atsakyti
QUOTE(Mistake @ 2015 11 18, 17:59)
Labas  4u.gif Bent jau pas mus gradientas nusileidžiančiojoje aortoje rodo jos susiaurėjimą. Kuo jis didesnis, tuo ir susiaurėjimas didesnis. Tas, aišku, nėra gerai.

Pas mus 4 gradientai: AoV, PAV, MV ir TV. Pvz TV buvo 2,82, o dabar 9... Kazkaip neaiskina nieko gydytoja, paziuri, paziuri, pamatuoja ir sako susitiksim po dvieju sav. Paklausiu kaip kas, sako puikiai arba niekas nesikeicia sad.gif tai ir nezinau kaip cia kas.
Atsakyti
QUOTE(anaja @ 2015 11 19, 18:19)
Pas mus 4 gradientai: AoV, PAV, MV ir TV. Pvz TV buvo 2,82, o dabar 9... Kazkaip neaiskina nieko gydytoja, paziuri, paziuri, pamatuoja ir sako susitiksim po dvieju sav. Paklausiu kaip kas, sako puikiai arba niekas nesikeicia sad.gif tai ir nezinau kaip cia kas.


Na Jūs čia visus vožtuvus išvardinote. Turbūt irgi rodo nesandarumus, turėtų būti žodžiais parašyta lentelėje. Bet manau jei kurio nors nesandarumas būtų didelis, tai gydytoja pasakytų. Paklauskit kitą kartą tiksliai. Gal čia aš blogai protauju smile.gif Gal atsiras mamyčių tiksliau žinančių.
O kokia yda pas Jusų vaiką?
Atsakyti
QUOTE(Mistake @ 2015 11 19, 21:27)
Na Jūs čia visus vožtuvus išvardinote. Turbūt irgi rodo nesandarumus, turėtų būti žodžiais parašyta lentelėje. Bet manau jei kurio nors nesandarumas būtų didelis, tai gydytoja pasakytų. Paklauskit kitą kartą tiksliai. Gal čia aš blogai protauju smile.gif Gal atsiras mamyčių tiksliau žinančių.
O kokia yda pas Jusų vaiką?

Daug pas mano vaika ydu, kai parase israsa tai kelios eilutes prirasytos buvo sad.gif Viena operacija jau padare, dabar laukiam kitos.

Ziuriu ramu cia pas jus, sirduku svetainej irgi ramybe... nebebendraujat?
Atsakyti
QUOTE(anaja @ 2015 11 23, 16:02)
Daug pas mano vaika ydu, kai parase israsa tai kelios eilutes prirasytos buvo sad.gif Viena operacija jau padare, dabar laukiam kitos.

Ziuriu ramu cia pas jus, sirduku svetainej irgi ramybe... nebebendraujat?


Tikekite, kad viskas bus gerai wink.gif
As cia isvis tylioji skaitytoja esu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mistake @ 2015 11 24, 11:24)
Tikekite, kad viskas bus gerai wink.gif
As cia isvis tylioji skaitytoja esu smile.gif

Kas belieka tik tiket... dabar auginam svori ir laukiam paskyrimo kitam operaciju etapui. As viska perskaiciau, kai gime sunus su ydom ir dabar gyva sekmes istorijomis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mistake @ 2015 11 19, 21:27)
Na Jūs čia visus vožtuvus išvardinote. Turbūt irgi rodo nesandarumus, turėtų būti žodžiais parašyta lentelėje. Bet manau jei kurio nors nesandarumas būtų didelis, tai gydytoja pasakytų. Paklauskit kitą kartą tiksliai. Gal čia aš blogai protauju smile.gif Gal atsiras mamyčių tiksliau žinančių.
O kokia yda pas Jusų vaiką?

Sveiki. Pats baisiausias yra PAV gradientas. tai plauciu arterijos susiaurejimas. Pas mus jis buvo 90.. Ta nakti sunelis nustojo kvepuot. Gerai, kad ar Dievulis pazadino, net nezinau kas, as prabudau. Sekundziu reikalas buvo. Zinojau ka daryt automatiskai-versti vaika per keli,kad ikveptu. Iskart santariskes ir operacija. Siandien mums 2 m ir 2 men. Auga azuolas muras,atrodo net nebuvo nieko. smile.gif O gimem su ta baisia diagnoze- FALLOT TETRADA. Dabar rodomes kardiologams kas pusmeti ir viskas yra PUIKU smile.gif laukia dar viena op ateity, butent voztuvo keitimas,bet mes apie tai negalvojam, nes tai tokia " smulkmena" palyginus ka iskentejom. Sekmes, viskas bus OK smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jovita sun @ 2015 11 25, 01:13)
Sveiki. Pats baisiausias yra PAV gradientas. tai plauciu arterijos susiaurejimas. Pas mus jis buvo 90.. Ta nakti sunelis nustojo kvepuot. Gerai, kad ar Dievulis pazadino, net nezinau kas, as prabudau. Sekundziu reikalas buvo. Zinojau ka daryt automatiskai-versti vaika per keli,kad ikveptu. Iskart santariskes ir operacija. Siandien mums 2 m ir 2 men.  Auga azuolas muras,atrodo net nebuvo nieko. smile.gif O gimem su ta baisia diagnoze- FALLOT TETRADA. Dabar rodomes kardiologams kas pusmeti ir viskas yra PUIKU smile.gif laukia dar viena op ateity, butent voztuvo keitimas,bet mes apie tai negalvojam, nes tai tokia " smulkmena" palyginus ka iskentejom. Sekmes, viskas bus OK smile.gif

Pas mus PAV buvo 5,75, dabar 6,3.
Mums dabar padare paruosiamaja operacija, idejo sintetine Blalock-Taussig jungti . Mums nesake, bet pagal internete rastus duomenis musu laukia Fontano operacja. Tikiuosi, kad viskas bus OK, man tokios kaip jusu istorijos dziugina ir suteikia vilti 4u.gif
As kaip suprantu labai ok jam nebus, ateityje sake pagelbes tik sirdies persodinimas sad.gif bet as tikiu, kad medicina progresuoja ir po 30 metu bus ka nors sugalvoje smile.gif O dabar laukiam kitos operacijos ir tikimes gyvent 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anaja: 25 lapkričio 2015 - 12:28
QUOTE(anaja @ 2015 11 23, 16:02)
Daug pas mano vaika ydu, kai parase israsa tai kelios eilutes prirasytos buvo sad.gif Viena operacija jau padare, dabar laukiam kitos.

Ziuriu ramu cia pas jus, sirduku svetainej irgi ramybe... nebebendraujat?


Vilniečiai tėveliai turi uždarą forumą FB. Bet ir iš kitų miestų ten mielai laukiami. Parašykit man į AŽ savo e-paštą, prijungsiu visus norinčius tėvelius.
Atsakyti
QUOTE(*Agė* @ 2016 01 01, 18:27)
Vilniečiai tėveliai turi uždarą forumą FB. Bet ir iš kitų miestų ten mielai laukiami. Parašykit man į AŽ savo e-paštą, prijungsiu visus norinčius tėvelius.


Parasiau Jums i az, bet kazin ar gavot
Atsakyti