Įkraunama...
Įkraunama...

Širdukai - vaikai su širdies ydomis

QUOTE(patiko @ 2016 01 02, 07:50)
Parasiau Jums i az, bet kazin ar gavot

gavau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Agė* @ 2016 01 02, 21:28)

As irgi parasiau smile.gif
Atsakyti
Kas turit Vankevicienes nr prasau parasykit i AZ ?
Atsakyti
QUOTE(*Agė* @ 2016 01 01, 19:27)
Vilniečiai tėveliai turi uždarą forumą FB. Bet ir iš kitų miestų ten mielai laukiami. Parašykit man į AŽ savo e-paštą, prijungsiu visus norinčius tėvelius.

As irgi jums parasiau AZ
Atsakyti
labas visoms 4u.gif
seniai labai cia buvau uzsukus, mano sunui operuota sirdute kai jam buvo 1 ir 9 men. dabar jau 5.
nrejau paklausti, gal cia yravaikuciu turinciu DiGeorge sindroma, nes mano vaikutis butent del sio sindromo ir gime su sirdutes ydomis.
Atsakyti
Sveiki.noriu prisijungti prie jusu.mano mergytei vietoj 3burio yra 2buris voztuvas.birzeli vaziuojam i santariskes.nieko daugiau nezinau.o ta nezinia varo is proto.gal kuri ta jau praejo ir gali suteikti bet kokios info.?
Atsakyti
Sveikos, gal kuri turite gyd kazakeviciaus nr? 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kas turit gydytojos Sudikienes telefono numeri? 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, noriu pasiteirauti, kuriems buvo diagnozuotas spd, kiek laiko buvo? Ar savaime pranyko ar reikejo operacijos? Kokio amziaus dare? Savijauta ir pan. po operacijos? Zodziu viskas domina, gal atsiras mamyte, kuri parasys. smile.gif
Beje ar dideles eiles registruotis i santariskes konsultacijai? Paciai reikia registruotis ar gydytoja/kardiologe registruoja? Pas ka rekomenduotumete,
Atsakyti
QUOTE(braskina @ 2016 07 27, 15:06)
Sveiki, noriu pasiteirauti, kuriems buvo diagnozuotas spd, kiek laiko buvo? Ar savaime pranyko ar reikejo operacijos? Kokio amziaus dare? Savijauta ir pan. po operacijos? Zodziu viskas domina, gal atsiras mamyte, kuri parasys. smile.gif
Beje ar dideles eiles registruotis i santariskes konsultacijai? Paciai reikia registruotis ar gydytoja/kardiologe registruoja? Pas ka rekomenduotumete,


registruotis konsultacijai siulyciau pas Gyd. R. Sudikiene, galit skambinti tel. nr. 852365240
Atsakyti
Matau si tema uzmirsta arba duok dieve vaikuciai sveiki!!! Norejau pasiteirauti, mane prijunge prie mazosios sirdeles, bet paspaudus nuoroda atsiusta i el.pasta nieko neatidaro. Ar as kazko nesuprantu?
Atsakyti
QUOTE(braskina @ 2016 07 30, 16:26)
Matau si tema uzmirsta arba duok dieve vaikuciai sveiki!!! Norejau pasiteirauti, mane prijunge prie mazosios sirdeles, bet paspaudus nuoroda atsiusta i el.pasta nieko neatidaro. Ar as kazko nesuprantu?



Sirduku seimu bendruomene- yra fb grupe
Atsakyti