Įkraunama...
Įkraunama...

Airių kviečiaspalvis švelniaplaukis terjeras,

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif



user posted image
Atsakyti
Jeee, ačiū už naują temą 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Kadangi Ordinary nesigiria, pasigirsiu aš už ją, nes Elvis mano proanūkis ir klientas bigsmile.gif

ELVIS puikiai pasirodė savo pirmosiose parodose Molėtuose! Per vieną savaitgalį užsidirbo 3 x Jaunimo nugalėtojus, 1 x Geriausią patiną ir nuo šiol gali vadintis Lietuvos jaunimo čempionu ir Baltijos jaunimo nugalėtoju'14!

user posted image
Atsakyti
Vau! Mes su Grantu prisidedam prie sveikinimu thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Oj dideliausi sveikinimai Elviui su Ordinary bigsmile.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif labai dziaugiames kartu wub.gif
Atsakyti
Ačiū, ačiū 4u.gif perduosiu Elviui thumbup.gif Tik trūko lietuvaičių kvietukų...
Kas pas kvietukus naujo, pasirodykit ką nuveikėte, labai jau apmirusi temutė buvo? Gal organizuojat kokį susimatymą? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ordinary: 27 gegužės 2014 - 21:24
Sveikinimai Elviukui 4u.gif Saunuoliai !!!
Atsakyti
Kadangi as traumuota-gipsuota, visas gyvenimas abiems mums paskutiniu metu verda lovoj smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dasha: 29 gegužės 2014 - 13:52
QUOTE(Dasha @ 2014 05 29, 14:52)
Kadangi as traumuota-gipsuota, visas gyvenimas abiems mums paskutiniu metu verda lovoj smile.gif

Kokia miela mergytė wub.gif Su Elviu jie tikrai dvyniai, nes iš nuotraukos net sumaišyčiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ordinary @ 2014 05 30, 13:28)
Kokia miela mergytė  wub.gif Su Elviu jie tikrai dvyniai, nes iš nuotraukos net sumaišyčiau biggrin.gif

As dukra pasikvieciau Elvi parodyt, ji man i akis juokias, sako gi cia Eire biggrin.gif
Atsakyti
ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ordinary: 01 birželio 2014 - 18:46
Sveiki. Buvom su Grantu vakar Kauno parodoi pasizmoneti-pasišunikauti. Augintiniui išpradžiu stresas buvo nemažas unsure.gif . Dar nemate vienoi vietoi tiek šunų. Tik oras pavedė, greitai išsinešdinom verysad.gif
Atsakyti