Įkraunama...
Įkraunama...

...Mamytės iš Vaišvydavos ir aplink ją...

QUOTE(*South* @ 2015 03 21, 17:42)
Apmirus tema visai  biggrin.gif . Turbut visos jau susibendravo gyvai ir cia nebera ko plepeti  biggrin.gif ?

Labukas smile.gif
As ir vis ilendu , bet tuscia cia ...
Atsakyti
QUOTE(Yggdrasil @ 2015 03 21, 16:53)
Labukas smile.gif
  As ir vis ilendu , bet tuscia cia ...

As ilindau draugiu-kaimyniu paieskoti biggrin.gif.

Gal kas netoli Gervenupio gyvena ir turi dukru pradinukiu bigsmile.gif ? Bet nebutinai, zinoma smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(*South* @ 2015 03 21, 17:59)
As ilindau draugiu-kaimyniu paieskoti biggrin.gif.

Gal kas netoli Gervenupio gyvena ir turi dukru pradinukiu  bigsmile.gif ? Bet nebutinai, zinoma smile.gif.

As Piliuonoj wink.gif Ir tik bernai pas mane smile.gif))
Atsakyti
QUOTE(Yggdrasil @ 2015 03 21, 17:02)
As Piliuonoj wink.gif Ir tik bernai pas mane smile.gif))

Piliuona visai salia smile.gif .

As sportuoti vaziuodavau i miesta, salia niekas nesudomino biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(-kitsune- @ 2015 03 21, 17:38)
as galiu pabendrauti  bigsmile.gif tik kad niekas ir su manim nekalba  g.gif

tiesa gal kuri sportuojate Panemuneje prie remontuojamo tilto pas Loreta ar Vita? kokie butu atsiliepimai? Nes telefonu tai bjauri moteris pasirode  lotuliukas.gif


Aš tingiu rašyti blush2.gif
kitsune, nebandei nuvažiuoti ir apsižiūrėti? Gal kitas įspūdis būtų. Aš buvau susiviliojus ten lankyti, bet niekaip nepavyko įterpti į savo dienotvarkę smile.gif
Dar aktyviai reklamuojasi daugiaaukštyje esantis fizinės kultūros centras. Gal ten visai nieko būtų, jei toks noras sportuoti.
Aš susiėmiau. .. Jau savaitė fitness4.gif Tik su laiku prastai- lieka tik rytas, o kartais taip sunku atsikelti po 6 val. Kitu metu nelabai išeina, o kai aplink malasi vaikai, tai ne mankštinimasis, o tik trukdymas ir nervų gadinimas.
O šiaip ką veikiat? Aš vat dabar praktiką atlikinėju, ten kur labai norėjau. Galvoju, brandinu ir dėliojuos idėją ką veiksiu po studijų. Nuo kt savaitės darželyje vesiu užsiėmimus vaikams. Dar laukia daug neskaitytų knygų. Dar patinginiauju, kai viskas užknisa. Va kaip prisigyriau, prirašiau, kad turėtumėt ką skaityti.

Atsakyti
QUOTE(*South* @ 2015 03 21, 17:42)
Turbut visos jau susibendravo gyvai ir cia nebera ko plepeti  biggrin.gif ?

is seniau esame kelios kurios ir susiskambiname ir kavos isgeriame smile.gif Tik musu "Sidneju" uzdare - tai baisulinis doh.gif nebeliko kur susibegti trumpam....

QUOTE(Yggdrasil @ 2015 03 21, 17:53)
As ir vis ilendu , bet tuscia cia ...

kaip tavo remontai? ar jau i pabaiga?

QUOTE(*South* @ 2015 03 21, 17:59)
Gal kas netoli Gervenupio gyvena ir turi dukru pradinukiu  bigsmile.gif ? Bet nebutinai, zinoma smile.gif.

Gyvenu Garsves g., cia uz IKI iskart po desine. Mano mergaite siuo metu pirmoke, einai "Silo" pradine smile.gif o kas konkreciai domina apie pradinukus? rolleyes.gif

QUOTE(Kirkė @ 2015 03 27, 15:13)
kitsune, nebandei nuvažiuoti ir apsižiūrėti? Gal kitas įspūdis būtų. Aš buvau susiviliojus ten lankyti, bet niekaip nepavyko įterpti į savo dienotvarkę  smile.gif
Dar aktyviai reklamuojasi daugiaaukštyje esantis fizinės kultūros centras. Gal ten visai nieko būtų, jei toks noras sportuoti.

Man patiko, jog kaina padori, o ir visai arti namu. I miesta vazineti ir laiko daug reikia tureti ir kuras nemazai "susivalgo".
Paskambinusi, ju paklausiau ar galima atvaziuoti pirmam kartui pasiziureti, pasportuoti (na daznai sporto klubai leidzia pirma apsilankyma nemokamai). Nes nezinau ar man patiks aplinka, trenere ir pns. Tai ji saltu tonu ATREZE, kad tokiu dalyku nepraktikuoja ir nelabai yra cia ka ziuretis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(-kitsune- @ 2015 03 27, 15:37)
Gyvenu Garsves g., cia uz IKI iskart po desine. Mano mergaite siuo metu pirmoke, einai "Silo" pradine smile.gif o kas konkreciai domina apie pradinukus?  rolleyes.gif

Ir mano dukra ta pacia lanko biggrin.gif . Ieskau draugiu ir dukrai biggrin.gif , is tikruju liudna vasara mergaite, aplinkui vaiku nera doh.gif .
Papildyta:
Susibegimui yra Baublys, ar kaip ten ta kavine vadinasi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-kitsune- @ 2015 03 27, 16:37)
Paskambinusi, ju paklausiau ar galima atvaziuoti pirmam kartui pasiziureti, pasportuoti (na daznai sporto klubai leidzia pirma apsilankyma nemokamai). Nes nezinau ar man patiks aplinka, trenere ir pns. Tai ji saltu tonu ATREZE, kad tokiu dalyku nepraktikuoja ir nelabai yra cia ka ziuretis  unsure.gif

unsure.gif bendravimas su klientais "aukštumoje" doh.gif gal PMS buvo?
Atsakyti
Merginos, aš Gervėnupietė, gal kuri man pagelbėti galėsite:
Atsakyti
QUOTE(-kitsune- @ 2015 03 27, 16:37)
is seniau esame kelios kurios ir susiskambiname ir kavos isgeriame smile.gif Tik musu "Sidneju" uzdare - tai baisulinis  doh.gif nebeliko kur susibegti trumpam....
kaip tavo remontai? ar jau i pabaiga?
Gyvenu Garsves g., cia uz IKI iskart po desine. Mano mergaite siuo metu pirmoke, einai "Silo" pradine smile.gif o kas konkreciai domina apie pradinukus?  rolleyes.gif
Man patiko, jog kaina padori, o ir visai arti namu. I miesta vazineti ir laiko daug reikia tureti ir kuras nemazai "susivalgo".
Paskambinusi, ju paklausiau ar galima atvaziuoti pirmam kartui pasiziureti, pasportuoti (na daznai sporto klubai leidzia pirma apsilankyma nemokamai). Nes nezinau ar man patiks aplinka, trenere ir pns. Tai ji saltu tonu ATREZE, kad tokiu dalyku nepraktikuoja ir nelabai yra cia ka ziuretis  unsure.gif



QUOTE(Kirkė @ 2015 03 27, 22:30)
unsure.gif bendravimas su klientais "aukštumoje"  doh.gif gal PMS buvo?

Nors šioje temoje nebendrauju, bet labai noriu apginti trenerę ir sporto klubą biggrin.gif Lankau nuo lapkričio, labai labai patinka thumbup.gif Trenerė gera, gal tiesiog nebenori naujų narių, nes vos ne dviem aukštais talpinamės, nes lankančių daug, patalpos mažos, o narių daugėja į pavasarį biggrin.gif Šiuo metu ieško kitų patalpų, bet Panemunėj nėra pasirinkimo. O trenerės yra dvi ir tikrai fainos smile.gif
Atsakyti
Aušta darganotas Šv Velykų rytas,bet aš linkiu Jums ir Jūsų namams daug šviesos,daug gėrio ir šilumos.......Su gražia pavasario švente,Mielos kaimynės
Atsakyti