Įkraunama...
Įkraunama...

Paula's Choice

user posted image


Antroji tema
Pirmoji tema
Atsakyti
maniau, kad tik aha naudojant reikia apsaugos nuo saules g.gif
Atsakyti
keliuosi į naują temą su savo klausimu 4u.gif

CLEAR Regular Strength Anti-Redness Exfoliating Solution With 2% Salicylic Acid gal naudojat? Ką gero galėtumėt pasakyt?
Ir kuo skiriasi nuo Skin Perfecting 2% BHA Gel Exfoliant? Abu su salicylic acid g.gif Prie vieno rekomenduoja saulės apsaugą, prie kito nieko nerašo g.gif Kad riebiai odai pastarasis, tai aišku, bet kuo skiriasi poveikis g.gif

Atsakyti
Labas vakaras. Tik dabar suvokiau, kokia laiminga turejau buti praeita vasara, kada paula choice kosmetika i rankas atkeliaudavo jau kita diena po uzsisakymo! Deja, indeliai tusteja, o as jau nebe amerikoj ir ziuriu, kad priemoniu, uzsisakant is europietisko tinklapio, kainos kosmines. Gal kas galit pasidalint informacija apie tarpininkes, siunciancias is jav? Per forumo paieska nepavyksta surasti. Aciu.
Atsakyti
QUOTE(jurgina@ @ 2014 05 27, 07:46)
keliuosi į naują temą su savo klausimu 4u.gif

CLEAR Regular Strength Anti-Redness Exfoliating Solution With 2% Salicylic Acid gal naudojat? Ką gero galėtumėt pasakyt?
Ir kuo skiriasi nuo Skin Perfecting 2% BHA Gel Exfoliant? Abu su salicylic acid g.gif Prie vieno rekomenduoja saulės apsaugą, prie kito nieko nerašo  g.gif  Kad riebiai odai pastarasis, tai aišku, bet kuo skiriasi poveikis g.gif

Pirmasis yra skystas kaip vandenelis, antrasis kaip gelis. Poveikis ju is esmes vienodas, abu pravalo poras, abu tinka riebiai odai. Tik as asmeniskai ant saves esu pastebejus, kad man geriau ir kazkaip stipriau veikia skyscio, o ne gelio pavidalo Paulos Choice BHA rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(fuchia @ 2014 06 03, 22:28)
Pirmasis yra skystas kaip vandenelis, antrasis kaip gelis. Poveikis ju is esmes vienodas, abu pravalo poras, abu tinka riebiai odai. Tik as asmeniskai ant saves esu pastebejus, kad man geriau ir kazkaip stipriau veikia skyscio, o ne gelio pavidalo Paulos Choice BHA rolleyes.gif


Man irgi labiau patinka liquid forma, as turiu dar lotion kremines konsistencijos. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Nusipirkau ir beveik sunaudojau Clear Regular Strength Anti-Redness Exfoliating Solution With 2% Salicylic Acid, patiko ir tiko, oda pasviesejo, inkstiru maziau. Pries tai tureau BHA skysti 2%, tai rezultatas ne toks geras buvo kaip po sito. Manau bus kartojamas.

Dar giriu Resist Super-Light Wrinkle Defense SPF 30, lengvas, malonios teksturos, tinka riebiai odai, puikus makiazo pagrindas.


Papildyta:
visos tarpininkes USA is ten uzsakineja, jas rasit cia http://www.supermama...p?showforum=139
QUOTE(Treetea55 @ 2014 09 12, 17:08)
Taip pat ieškau kas galėtų užsakyti šios kosmetikos. Būčiau labai dėkinga jei pasidalintumėte informacija  smile.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgina@: 17 rugsėjo 2014 - 08:10
Sveikos,

nusipirkau mazaji balancing rinkinuka:
user posted image

naudoju gal nepilna menesi dar.
pojuciai:
gal kazkiek maziau tersiasi poros, kad jau ten svarios ar mazesnes, tikrai negaliu sakyti;
oda tikrai eksfolijuojasi, tokia itempta, plonute jauciasi, svelnute vietomis;
laaaabai serpetoja oda, nusipirkau papildomai kitos firmos dekinamaji krema, nes nuo to serpetojimo ir tempimo, vaizdelis labai nekoks, oda tokia sutempta i rauksles sumesta net;

tai ir nesuprantu:
ar cia dar laukti kazko, ar visgi as tik raukslejuos nuo sio rinkinuko ir greit reik mesti si reikala, gelbet, kol rauksles netapo rimtos?

vienzo - pasimetusi!
Atsakyti
O as netgi turiu knyga Paula Begoun The Original Beauty Bible. Perskaiciau jau seniai, labai gilinausi, labai sudomino, labai patiko. Tik beda ta, kad jau pora meteliu, kaip neturiu laiko visiems sitiems dalykams ir informacijos rinkimui. Noreciau dabar pabandyti koki Paulos tonika su AHA ar BHA. Gal kas ka zinot? kaip Lietuvoj jo gauti? O ta knyga noreciau parduoti, nes nebeturiu laiko skaitymui. Gal zinot kur supermamoj galeciau paskelbti? Ziurejau skelbimu lentoj, bet ten grozine literatura pardavineja. Tai galvoju, kur cia patalpinus ja..
4u.gif
Atsakyti
Narvija, skelbima talpinkit cia http://www.supermama...hp?showforum=68
o priemoniu Lietuvoje negausit, arba pirkit uzsienyje pati, arba siuskites per tarpininkes is USA (pigiausiai gaunasi), jas rasit http://www.supermama...p?showforum=139 , dabar kaip tik -15% viskam http://www.paulaschoice.com 4u.gif
Atsakyti
ok, ačiū, bandysiu tą Paulos knygą skelbimų lentoj talpinti 4u.gif
O kas nors bandėt bet kokį Paulos toniką?
Atsakyti
QUOTE(Narvija @ 2014 09 24, 18:03)
ok, ačiū, bandysiu tą Paulos knygą skelbimų lentoj talpinti  4u.gif
O kas nors bandėt bet kokį Paulos toniką?

Esu bandziusi Skin Balancing, man nuo jo niestejo oda kazkiek. Buvo kas labai gyre. Reketu Jums temas paskaiyt atidziai, tikrai atrsit nemazai atsiliepimu apie priemones. As aplamai tonikui neskiriu dideles reiksmes. Man svarbu svariai nuplauta oda, ka puikia padaro Skin Balancing Cleanser, po to likuti dar nuvalau bioderma vandeniu, nors nelabai ka ten buna nuvalyt po sio prausiklio.
Atsakyti