Įkraunama...
Įkraunama...

MeiTan kosmetika

Šių metų pradžioje atsirado MeiTan kosmetika, gal jau kuri turite atsiliepimų apie šią kosmetiką. Labiausiai domina nauji jų produktai: higieniniai įklotai su sidabru ir veido priežiūros priemonės su sraigių ekstraktu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rroses: 10 spalio 2014 - 09:45
Ir mane domina ši kosmetika. Viena blogerė giria jų kosmetiką, bet labai jau "sutepti" tie gyrimai atrodo.
Atsakyti
Domina ir mane.Tiesa sakat dantu pasta jau isbandita thumbup.gif tikrai patiko, bet domina ir kiti produktai
Atsakyti
Naudoju šią kosmetika. Ypač pasiteisino jų gydomoji linija Van Tao. Nepamenu, kada kokius vaistus nuo peršalimo pirkausi - su kosmetika apsieinu kai jaučiu, kad peršalu ar kai ką susospta ... thumbup.gif

Higieniniai įklotai mano mėgstamiausi su mentoliu, skirti kritinėms dienoms (pakuotėje 16 vnt.)... toks gaivos pojūtis būna, kad ir fizinė savijauta gerėja 4u.gif

Tušas irgi patinka - nebūna pandos efekto, o nusiplauna tik vandenuku bigsmile.gif

Neseniai išbandžiau kompresus-kaukes akims... Va čia tai kaifasssss wub.gif ... taip pailsi akytės nuo dienos darbų, baltymas pagražėja, paakiai, jei būna patinę tikrai susitvarko...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Damute: 29 gruodžio 2016 - 01:49
Skaitėte https://cosmetiquelo...ti-dantu-pasta/ ?
Atsakyti
Gal yra daugiau išbandžiusių šią kosmetiką, kokie atsiliepimai? ax.gif
Atsakyti
Kas galėtų papasakoti apie verslą šioje kompanijoje? ax.gif
Atsakyti