Įkraunama...
Įkraunama...

Sausumos vėžliai

QUOTE(liuka** @ 2016 03 13, 20:11)
biggrin.gif Kipis pas mane apie 30m. gyvena, jau nepamenu, jis buvo jau nemazas kai pirkom smile.gif  Manau jam kažkur 45-50m. biggrin.gif  Laukiam kada pasirodys. Pernai islindo kovo8d., o paprastai balandžio pradžioje, pranešiu kai išlys mirksiukas.gif

Pas mane tai pries Kalėdas jau atsikėlė, ir ryte kiekviena diena,kaip laikrodis po 6 pradeda bludyti po namus doh.gif
Atsakyti
SU PAVASARIU BRANGIEJI 4u.gif 4u.gif 4u.gif KIPIS wub.gif IŠLINDO 2016 03 30
Nusimaudėm, nuplovėm 200g žemių ir išsitepėm aliejumi sveria be žemių 1320g
Atsakyti
Valioooo smile.gif gera žinia wink.gif O svarbiausia žinia, kad sveikas, gyvas Kipis, sėkmingai peržiemojo smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Mūsų Kipis tavo TV žvaigžde biggrin.gif

https://www.dropbox....REPAHA.MPG?dl=0
Atsakyti
QUOTE(liuka** @ 2016 04 01, 21:34)



oho blink.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ducky @ 2016 04 12, 11:24)

aciuks.gif
Atsakyti
Sveiki vežliukų augintojai. Mūsų šeimynėlė galvoja apie vėžliuką smile.gif labiau linkstam prie sausumos. Pasiskaičiai straipsnių apie jų aiginimą ir ligas. Tiesa pasakius šiek tiek baisu pasidarė ar sugebėsim mes jį tinkamak prižiūrėti. Ar tikrai tai tiek daug priežiūros reikalaujantis gyvūnas? Ir kur geriausia būtų jį įsigyti? smile.gif
Mano vaikas labai alergiškas katėms ir šunims, tai alergologė nerekomendavo kailinių gyvunėlių. Sakė tik vežliuką.
Atsakyti
QUOTE(GudriLapė @ 2016 07 28, 09:22)
Sveiki vežliukų augintojai. Mūsų šeimynėlė galvoja apie vėžliuką smile.gif labiau linkstam prie sausumos. Pasiskaičiai straipsnių apie jų aiginimą ir ligas. Tiesa pasakius šiek tiek baisu pasidarė ar sugebėsim mes jį tinkamak prižiūrėti. Ar tikrai tai tiek daug priežiūros reikalaujantis gyvūnas? Ir kur geriausia būtų jį įsigyti? smile.gif
Mano vaikas labai alergiškas katėms ir šunims, tai alergologė nerekomendavo kailinių gyvunėlių. Sakė tik vežliuką.


Vaikui tai tikrai neteikiantis džiaugsmo gyvūnas, na tik iš pradžių, bet Vistik čia ne šuo, nepažaisi su juo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE
Vaikui tai tikrai neteikiantis džiaugsmo gyvūnas, na tik iš pradžių, bet Vistik čia ne šuo, nepažaisi su juo
drinks_cheers.gif
Priežiūros daug nereikalauja, bet sudaryti tinkamas sąlygas teks. Žaisti šis gyvūnas nelinkęs, ir vaikui gali greit atsibosti. Pas mus vėžliai labiau mano rūpestis nei dukros. Nors pradžioj jai labai reikėjo. ax.gif O rūpintis šiuo gyvūnu teks ilgai (jie lėti bet ir ilgaamžiai tongue.gif ). Be to tai ir išlaidų pradžioj yra nemažai: ir terariumas, UV lempa, šildomas akmuo, tinkamas pašaras, vitaminai.
Atsakyti
Ačiū už atsakymus smile30x30.png
Dėl žaidimo su šiuo gyvūnu aš jau supratau smile30x30.png manau bet koks gyvūnas dažniausiai yra tėvų rupestis smile30x30.png
o kur jūs įsigijote savo vėžlius? nes kiek pasiskaičiau ir pasiklausinėjau, tai vieni perka su dokumentais iš vežėjų, kiti vos ne pievoje randa biggrin30x30.png
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Prireike naujo(nebutinai naujo)didesnio terariumo. Gal zinot kur Kaune gerom kainom? Ar gal,kas savo parduoda?
Siulykite i az😉
Atsakyti
Sveikos, pranešu naujieną Kipis užsikasė verysad.gif Artėja šaltas metų periodas g.gif
Lauksim Kipio pavasarį smile.gif geros jam žiemužės ir gero ilgo miegiuko smile.gif
Atsakyti