Įkraunama...
Įkraunama...

Sausumos vėžliai

Pernai irgi panašiu laiku užsikasė blink.gif
Meteorologas biggrin.gif
Atsakyti
Vezliuka auginam apie pusmeti, kazkaip galvojom kad ten patinelis, uzdejom varda Tankas. O siandien jo narvelyje radome pailga kiausini g.gif na reiks pakeisti varda, o ka su kiausinuku daryti?
Atsakyti
QUOTE(salomejaxx @ 2016 09 24, 12:02)
Vezliuka auginam apie pusmeti, kazkaip galvojom kad ten patinelis, uzdejom varda Tankas. O siandien jo narvelyje radome pailga kiausini  g.gif  na reiks pakeisti varda, o ka su kiausinuku daryti?


Ech. Pirmiausiai reikejo kiausinuka patalpinti atskirai, nes siandien radome ji sutraiskyta. Pati vezliuke ant jo uzlipo verysad.gif
Atsakyti
Sveikos, jungiames i jusu buri 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Flirt @ 2016 12 21, 23:56)
Sveikos, jungiames i jusu buri 4u.gif  4u.gif  4u.gif


sveiki! smile.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif aš irgi panašiu metu pernai metais isigijau vėžliuką smile.gif užaugo jau 10 kartų didesnis nei nusipirkau biggrin.gif smile.gif
papasakokit kur pirkot, kiek metų ir pan.? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aira2 @ 2014 12 09, 18:39)
Mano vėžliukė tai dar jauna,žandikauliai neperaugę,tai trumpinti nereikia.
O kaip ten patrumpina,ta prasme padildina ar "nupjauna" ?  :geda2:


mano vezliukei jau 16 metu o patineliui 10, su zandikauliais bedu neturejome, tik vienam su akytem buvo, puliavo, bet vaistukus palasinom ir pasveiko. buvo net kiausiniu padeje bet neapvaisintu. siuo metu dar siltosi, bet paprastai sausi vasari miega.
Atsakyti
QUOTE(daline @ 2016 12 22, 07:11)
sveiki!  smile.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  aš irgi panašiu metu pernai metais isigijau vėžliuką smile.gif užaugo jau 10 kartų didesnis nei nusipirkau biggrin.gif  smile.gif
papasakokit kur pirkot, kiek metų ir pan.? smile.gif

Labu. Pirkom Kaune, dar visai maziukas, kaip degtuku dezute wub.gif Testudo marginata musu wub.gif Koks jusu?
Atsakyti
Mano balkanų vežliukas (Testudo hermanni) toks margutis smile.gif pernai pas mane irgi buvo kaip degtuku dėžutė, net nesitikėjau kad sitaip greit gali jis užaugt, nesitikėjau kad ir po namus taip greit pradės vaikščioti smile.gif vasara dar dėjau pagalvytes kad už televizoriaus spintelės neužlystu po laidais, o dabar jau niekur nebepalenda smile.gif prasuka pro kambarius vieną kitą ratuką kasdien ir poto jau prašosi pasišildyt smile.gif

taibent užaugs jūsų augintis smile.gif Ilgis ~ 35 cm ilgio, gali užaugti iki 5 kg svorio
dar vieno isinorėjau biggrin.gif


QUOTE(Flirt @ 2017 01 02, 15:08)
Labu. Pirkom Kaune, dar visai maziukas, kaip degtuku dezute wub.gif  Testudo marginata musu wub.gif  Koks jusu?

Atsakyti
QUOTE(daline @ 2017 01 03, 07:24)
Mano balkanų vežliukas (Testudo hermanni) toks margutis smile.gif  pernai pas mane irgi buvo kaip degtuku dėžutė, net nesitikėjau kad sitaip greit gali jis užaugt, nesitikėjau kad ir po namus taip greit pradės vaikščioti smile.gif vasara dar dėjau pagalvytes kad už televizoriaus spintelės neužlystu po laidais, o dabar jau niekur nebepalenda smile.gif prasuka pro kambarius vieną kitą ratuką kasdien ir poto jau prašosi pasišildyt smile.gif

taibent užaugs jūsų augintis smile.gif Ilgis ~ 35 cm ilgio, gali užaugti iki 5 kg svorio
dar vieno isinorėjau biggrin.gif

oi kaip faina, as galvojau, kad koki 10m reikes laukt, kol uzaugs didesnis blink.gif mes dar nepaleidziam po namus, tik vaikas ant lovos pasideda, bijau netycia uzmint unsure.gif
grazus labai balkanu, mes balkanu ir vaziavom pirkti, bet isimylejau krastuotaji wub.gif bijau as biskiuka busimo dydzio biggrin.gif
o kaip jus maitinates? musiskis noriai tik salotas valgo, kurios nera jiem gerai blink.gif
Atsakyti
Dažniausiai duodu pekino salotų, bet jau kitą dieną protestuoja nebevalgo, o jau aktyvus būna nepavalgęs neduoda ramybės, tada mixuoju kažką kita duodu (tarkuotos morkos, obuolio, šaldyto moliūgo (žiauriai mėgsta, bet daug neduodu), banano, sultenės žolės, gražgartės, agurko) pavasarį atradau sausa maistelį labai megsta (tropical biorept L) išmirkius vandenyje, duodu kas antra diena, nes kai pavalgo biskį ramesnis būna smile.gif
vasarą tai nešdavau kiaulpienes kas antra diena, bet be sauso maitelio jo neišmaitinčiau smile.gif
daviau paragaut mandarino tai dvi skilteles suvalgė, šeip nėra išrankus, ką paduodu tą valgo smile.gif

Atsakyti
musiskis nevalgo nieko is isvardintu biggrin.gif gal kad dar maziukas ir neragaves blink.gif o moliuga, obuoli mazam tarkuodavot ar pjaustydavot? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Flirt: 04 sausio 2017 - 16:15
Man dar nebuvo, kad nieko nevalgytų, viska ragauja.
Buvo vienas įvykis, daviau braškės (visą suvalgė apsiputoję), kitą savaitę sakau vėl duosiu paragaut, atsikando ir susiraukė (vyrui iškart: matei kaip susiraukė?) nusisuko ir nuėjo biggrin.gif matyt rūgšti pakliuvo..
pradėjau juoktis iš savęs, kad šitaip pasakiau, neįsivaizduoju kaip - vėžliai raukosi, bet matyt kažkaip jis tą parodė smile.gif ir vis dėl to moka parodyt, kad neskanu smile.gif

Moliūgą turiu jau sutarkuoto burokine tarka (greit labai atšyla kai prie lemputės padedu), o obuolio visaip duodu. Dažniausiai maitinu iš rankos, o kai neturiu laiko kubeliais supjaustau, bet tada mažiau suvalgo nei iš rankos smile.gif

Kai grįžtu namo visada atsikelia ir prašosi paleidžiamas, jeigu kažką virtuvėje darau ateina ir uostinėja aplinkui smile.gif niekad nesitikėjau, kad jie tokie įdomus padariukai, pirmą kart auginu vėžliuką tai viskuo stebiuosi biggrin.gif

QUOTE(Flirt @ 2017 01 04, 16:15)
musiskis nevalgo nieko is isvardintu biggrin.gif gal kad dar maziukas ir neragaves blink.gif o moliuga, obuoli mazam tarkuodavot ar pjaustydavot?  ax.gif

Atsakyti