Įkraunama...
Įkraunama...

Sausumos vėžliai

Aš naudoju specialias medines drožles skirtas būtent vėžliukams, perku iš kikos bet jos visiškai nesugeria nei skysčio nei kvapo, keisti reikia dažnai norint palaikyti švarą, o ir nepigios.
Pagalvojau, ar negalima būtų naudoti kačių kraiko cats best oko plus...jis 100 proc. natūralus, irgi iš medžio, tiesa, spygliuočių.. lyg ir nelabai tiktų, nors nuomonių yra visokių, vieni sako kad vėžliams spygliuočių negalima, kiti kaip tik pataria. Tai va toks klausimas, gal kas esate mėginę tokį variantą, kokia patirtis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Baronė: 24 rugpjūčio 2017 - 13:26
QUOTE(Baronė @ 2017 08 24, 15:10)
Aš naudoju specialias medines drožles skirtas būtent vėžliukams, perku iš kikos bet jos visiškai nesugeria nei skysčio nei kvapo, keisti reikia dažnai norint palaikyti švarą, o ir nepigios.
Pagalvojau, ar negalima būtų naudoti kačių kraiko cats best oko plus...jis 100 proc. natūralus, irgi iš medžio, tiesa, spygliuočių.. lyg ir nelabai tiktų, nors nuomonių yra visokių, vieni sako kad vėžliams spygliuočių negalima, kiti kaip tik pataria. Tai va toks klausimas, gal kas esate mėginę tokį variantą, kokia patirtis?

Aš irgi naudoju tą patį kraiką... nepigus variantas, bet... Išbandėm smėlį, šieną, granuliuotą kraiką - geriausias variantas tas, kur dabar naudojam. Vis išrenkam (išimam) ką pridarę, tai nėra jokio kvapo negero...
Atsakyti
QUOTE(vytenė @ 2017 08 24, 14:17)
Aš irgi naudoju tą patį kraiką... nepigus variantas, bet... Išbandėm smėlį, šieną, granuliuotą kraiką - geriausias variantas tas, kur dabar naudojam. Vis išrenkam (išimam) ką pridarę, tai nėra jokio kvapo negero...

Tai ir aš taip pat, išrenku, bet jei bala tai ir lieka bala jei nepamatai laiku biggrin.gif
Todėl ir pradėjau galvoti kad gal reiktų pamėginti tą kraiką, tuo labiau kad katėms naudoju, tik vis baimė kad vėžliukui nepakenkti unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Baronė: 24 rugpjūčio 2017 - 14:23
Sveikutes,
I kraiku temute mirksiukas.gif radau straipsni
Vezliu auginimas
Jame minima,kad puikiai tinka medziu zieves milcius,geliu parduotuvese parduodamas,tiesiog skirtas gelems. Neteko bandyt,bet tikrai isigysiu bigsmile.gif
Atsakyti
Labas visoms 4u.gif
perskaiciau pilnai dvi Jusu temas ir nusprendziau,kad reikia prasytis i kompanija biggrin.gif
metus auginame du vezliukus, Tuk Tuka ir Braske. Amzius neaiskus, bandziau rieves skaiciuoti, turetu buti 4 metai biggrin.gif
Tuk Tukas stiprus ir energingas,o su Braske siuo metu turime sveikatos sutrikimu. Daugiau nei pries savaite pradejo tiesti kakla ir bandyti kvepti ora pro burna, neede, smarkiai krito svoris. Is karto kreipemes i veterinare, suleido antibiotiku,vitaminu. Jau savaite kas antra diena patys leidziame antibiotikus, uz poros dienu vaziuosime vel pas veterinare,kad susileisti antra kursa vitaminu. Pries pora dienu pavyko sustabdyti svorio kritima, o siandieninis sverimas parode 1 gramu daugiau! Maza viltis,bet vistiek didelis laimejimas smile.gif Kasdien su insulininiu svirkstu girdau vandeniu ir maitinu per svirksta sausu sutrintu maistu ir iki miltu sumaltu dziovintu kreveciu( 50% baltymu) ir silto vandens misiniu. Jau tiek daznai nebetiesia kakliuko, daznai kvepuoja normaliai, tik vaiksto mazai, dazniau tiesiog zvalgosi kas aplink darosi. Nuo 168g svoris buvo nukrites iki 145g.
Dareme ismatu tyrima- jokiu parazitu ar ju kiausineliu nerado.

Skaiciau cia pas Jus apie panasias ligas ir kuom jos baigesi. Liksiu prie nuomones, kad viskas priklauso nuo ligos sunkumo ir vezlio stiprumo, tai padeda zvelgti i situacija optimistiskai. O kas belieka? Praktiskai gyvenu prie terariumo.

Gal kas nors galetu patarti kaip dar galima butu padeti musu ligoniukei? Gyvena terariume, voneles darome, dienos sviesos lempa ir infrareda jungiame pagal naturalu dienos rezima, nakciai isjungiame. Keramikine lempa ijungiame kai nakti pasidaro vesiau nei 23 laipsniai, nes siuo metu veterinare liepe palaikyti pora laipsniu aukstesne temperatura. Stengiames palaikyti 50 % oro dregnuma.
Atsakyti
QUOTE(liepa18 @ 2018 02 12, 15:16)
Labas visoms 4u.gif
perskaiciau pilnai dvi Jusu temas ir nusprendziau,kad reikia prasytis i kompanija  biggrin.gif
metus auginame du vezliukus, Tuk Tuka ir Braske. Amzius neaiskus, bandziau rieves skaiciuoti, turetu buti 4 metai  biggrin.gif
Tuk Tukas stiprus ir energingas,o su Braske siuo metu turime sveikatos sutrikimu. Daugiau nei pries savaite pradejo tiesti kakla ir bandyti kvepti ora pro burna, neede, smarkiai krito svoris. Is karto kreipemes i veterinare, suleido antibiotiku,vitaminu. Jau savaite kas antra diena patys leidziame antibiotikus, uz poros dienu vaziuosime vel pas veterinare,kad susileisti antra kursa vitaminu. Pries pora dienu pavyko sustabdyti svorio kritima, o siandieninis sverimas parode 1 gramu daugiau! Maza viltis,bet vistiek didelis laimejimas smile.gif Kasdien su insulininiu svirkstu girdau vandeniu ir maitinu per svirksta sausu sutrintu maistu ir iki miltu sumaltu dziovintu kreveciu( 50% baltymu) ir silto vandens misiniu. Jau tiek daznai nebetiesia kakliuko, daznai kvepuoja normaliai, tik vaiksto mazai, dazniau tiesiog zvalgosi kas aplink darosi. Nuo 168g  svoris buvo nukrites iki 145g.
Dareme ismatu tyrima- jokiu parazitu ar ju kiausineliu nerado.

Skaiciau cia pas Jus apie panasias ligas ir kuom jos baigesi. Liksiu prie nuomones, kad viskas priklauso nuo ligos sunkumo ir vezlio stiprumo, tai padeda zvelgti i situacija optimistiskai. O kas belieka? Praktiskai gyvenu prie terariumo.

Gal kas nors galetu patarti kaip dar galima butu padeti musu ligoniukei? Gyvena terariume, voneles darome, dienos sviesos lempa ir infrareda jungiame pagal naturalu dienos rezima, nakciai isjungiame. Keramikine lempa ijungiame kai nakti pasidaro vesiau nei 23 laipsniai, nes siuo metu veterinare liepe palaikyti  pora laipsniu aukstesne temperatura. Stengiames palaikyti 50 % oro dregnuma.

Nezinau ar radot info,papildomai duodam vitaminu,
https://www.amazon.c...words=calcidust
Ir siu
https://www.amazon.c...words=calcidust
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzinamaze: 26 vasario 2018 - 09:44
Sveikos mergaitės, jungiamės į būrį iškart su problema. Turime mažiuką 2-3 metai, ČIKĮ,sveikas žvalus, su lempom, terariume laikomas. Lakstė po kambarį, ir prispaudėm foteliu prie sienos, taip iš dūšios prispaudėm doh.gif . Kiautas sveikas, apsisiojusį, apsikakojusį ištraukėme, kojytė viena į vidų įtraukta ir kišt lauk nenori. Nuo mano ir dukros ašarų skamba visas namas, padėjom į terariumą, iškart į urvą įlindo, nebetampau jo, palieku nakčiai, krebžda jis ten, daviau skanėstų - atsisakė. Dukra šiaip ne taip užmigo, aš į kompą ieškot info, taip ir jus radau. Ar turėję kas nors kokios tokios skaudžios patirties? Pasidalinkite, pabarkite, patarkite.... cray.gif cray.gif cray.gif
Atsakyti
pas veterinara reikia vezliuka nesti, internetas nepagelbes.
Atsakyti

Sveiki, norejau paklaust jusu kas turi didesne patirty :D mano vezliukui 3,5 metu jau, auginu nuo 3men as ji. Na jau geri metai jis man pradejo skleist kvapus, o jau geras menuo nebeimanoma but kambaryje kai jis atsikelia.. kvapas net blogesnis nei kates pasisiojusios kambaryje,  nuo pernai metu jis pradejo iskisinet savo vyriska pasididziavima :oh:  ar cia sitas ju laikotarpis kada baigsis? Kaip naikinti tuos kvapus? Naudohu kokoso pluosta bet gaila jau pinigu kas menesi po 5e isnaudoti... gal patarsit ka daryti ar nuraminsit? :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daline: 28 gruodžio 2018 - 11:49

Sveiki, norejau paklaust jusu kas turi didesne patirty :D mano vezliukui 3,5 metu jau, auginu nuo 3men as ji. Na jau geri metai jis man pradejo skleist kvapus, o jau geras menuo nebeimanoma but kambaryje kai jis atsikelia.. kvapas net blogesnis nei kates pasisiojusios kambaryje, 

nuo pernai metu jis pradejo iskisinet savo vyriska pasididziavima :oh: 

ar cia sitas ju laikotarpis kada baigsis? Kaip naikinti tuos kvapus? Naudohu kokoso pluosta bet gaila jau pinigu kas menesi po 5e isnaudoti... gal patarsit ka daryti ar nuraminsit?:)

Atsakyti
Laba diena,
Tema sena kelta,bet visgi bandau..Kur galima isigyti sausumos vezliuka? 4u.gif
Atsakyti
Parduodu naudota Exo terra xl vezliuku namuka. Kaina 20 eur.

vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka

Siunciu, bendraukime per AZ.
Atsakyti